Sari la conținut

Anonna 0724982280


Postări Recomandate

  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

Vreti senzatiii tarii ?????

 

Jucati-va cu annona in 3 .. a fost un episod superb linsete gemete sugeri e bestiala femeia ...

Ajuns la cneva din vb vb se propune oferta cu anona eu vizitando de ceva ori pe anona am acceptam o joaca n 3 .

Dus in 3 f misto a inceput oralu din dus cealalta fata ma atindea pe tot corpu mwra in dormitor bg botu anonei la pasarica scuipatoare cealalta colega ma lingea pe tot corpu si mai ales aningulus care prima oara nu prea imi placea dar dupaia a fost ok ... am schimbat pozitia am luato pe colega la lins pana la orgasm am mai dat putin sex normal terminat pe anona dus .. fumat vreo 3 tigari si plecat .

 

Locatie 10

Anona 10

Colwga 10

Oral 20

Gfe 10

Nornal a fost putin da bun

 

Si acum pularaii de aici fie vb intre noi cei care o cunosc pe anona si stiti ce face cum face ... imaginatio cu o alta nimfomana am avut parte de un episod deosebit . Va salut

ti-au crescut mult actiunile dupa asemenea aventura, felicitari.cunoastem personajele , ai avut o idee geniala .

eu ma gindeam  la combinatia anonna -michelle , daca ai urechi sa auzi.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Eu am sunat azi la Annona dar spre ghinionul meu iesise in oras la o cafea.eram in zona ei la secunde de mers :(((( dupa prinicipul IOC SANSA RAMBO... revin maine si sper sa am noroc mai mult ....

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

dar dc nu pune si poze reale? recente? etc? pretul il afiseaza mereu dar sa o vedem inainte nu?

ori esti batut in cap ori esti batut in cap . Doamna nu se adreseaza oricui asta este clar din ce sa discutat pana acuma . Are si poze destul de reale . Daca vrei o pizdulice tanara ce nu stie ce inseamna pula ai de unde alege . Daca vrei sa futi si sa fii futut :)) alege doamna .

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Multumesc @GhostCurvar pentru sustinere in fata acelui mic marlan.

 

 

Aviz tuturor acelor cu tendinte submissive..... DACA NU VA RESPECTATI PROGRAMARILE SI DORITI DOAR SA_MI INCURCATI PROGRAMUL, MAI BINE NU MAI SUNATI!

Stimata doamna eu cred ca toti ar trebui sa vada ce inseamna futut macar 1 data in viata . Doar ca unii merita doar fututi :)) in gurita .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:aicisha
  • Oras:aicisha

Mi-am adus aminte de fratii Beagle cand am vazut 5 o'clock shadow-ul ala. Uite mah, annona are cerinte pt limbi si cand are arici intre picioare iar vrabia se chinuie sa momeasca prosti peste tot fara nici un rezultat.

 

De-aia te uraste ea pe tine mai anonna.

Link spre comentariu

Mi-am adus aminte de fratii Beagle cand am vazut 5 o'clock shadow-ul ala. Uite mah, annona are cerinte pt limbi si cand are arici intre picioare iar vrabia se chinuie sa momeasca prosti peste tot fara nici un rezultat.

 

De-aia te uraste ea pe tine mai anonna.

 

Cu siguranta isi pierde juma din clientela :D

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

da' si cand te-oi duce la o sedinta de epilat la Randunica. .. :) :)

 

sau atunci va fi sfarsitul lumii? :)

 

 

Domnule draga, din fericire pentru mine, sunt destule centre de infrumusetare si in Constanta, nu este nevoie sa ajung la Randunea

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Domnule draga, din fericire pentru mine, sunt destule centre de infrumusetare si in Constanta, nu este nevoie sa ajung la Randunea

 

:)))

nici nu ma asteptam la alta replica!

dar mai amana epilarea, desi.....tot imi este frica sa mai vin la tine pentru ca nu pot imblanzi pantera! :)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Randunica, eu apreciez ca te-ai implicat mult in campania asta umanitara, dar sa nu futem topicele oamenilor.

 

E putin cam mult. Usor deplasat. Am observat ca elena.aly33 a postat si ea pe topicele ei, dar nu pe altele. Tu ai atatea topice, subforum etc. Ai unde posta. Annona e una dintre fetele care chiar s-a implicat mult. Imi cer scuze pe aceasta cale ca nu i-am multumit si ei in a doua postare pe topicul despre Cassy.

Gandeste-te ca nici pentru Cassy nu este placut sa vada to forumul invadat cu numele/userul ei.

 

Enough is enough...

 

No offence.

 

Thanks!

pt ca imi esti tare drag te ascult

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...