Sari la conținut

Domina Natalia (soft domination / fetishuri, bdsm) 0737779984


Vizitator lady natalia

Postări Recomandate

Vizitator lady natalia
Reputație: 0

Buna seara!

As vrea sa va cer un mic sfat ( daca pot spune asa).

 

Care credeti ca este varianta cea mai ok (fair play) in cazul in care poate aparea o problema de ultim moment si cum ar fi indicat sa procedez ca sa nu fie cu suparare?

Astazi aveam doua programari efectuate pt orele 20 00 respectiv 21 00. Din pacate inainte de orele programare mi-a venit problema lunara. Eu am considerat ca cea mai buna si corecta varianta fata de vizitatorii mei ar fi sa anunt problema ivita ( desi as fi putut frumusel sa bag un ob si sa fac pe muta, sa imi fac treaba si cu asta basta sau as fi putut sa il onstiintez exact cand era in fata mea gandindu-ma ca daca tot a venit poate ramane si asa).

Aceasta problema se poate intampla oricarei femei, nu ne programam ciclu dupa cum vrem noi.

In fine! Cum am zis, am dat mesaj ca sa pun in tema cele intamplate si am lasat la latitudinea celor doi posibili vizitatori daca doresc sa mai vina sau daca aleg sa anuleze.

Raspunsul a fost pt mine unul foarte ciudat: ca i-am tepuit si ca vor scrie recenzie negativa pt acest aspect.

In primul rand am vrut doar sa fiu sincera. Era mai bine daca asteptam sa urce si ii spuneam atunci la fata locului sau era mai bine sa ascund acest aspect?

 

In al doilea rand, tin sa mentionez ca nu am avut nici o intentie sa dau teapa cuiva si ca imi pare rau pt neintelegere. Dar asta a fost.

 

In al treilea rand, in urmatoarele 4 zile sunt disponibila doar pt cei care nu au nimic impotriva faptului ca sunt in perioada menstruala si care isi doresc servicii care nu sunt afectate de perioada.

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Eu personal prefer si apreciez sinceritatea. Varianta corecta ar fi intr-adevar sa anunti problema si cine vrea poate sa vina, cine nu, asta e. Nu e motiv de suparare, daca problema e anuntata din timp. Am fost si eu in situatia asta, am inteles si am revenit dupa ce a trecut. Chiar voiam sa revin maine sau poimaine, din pacate va trebui sa mai astept. In nici un caz nu mi-as dori sa vin si sa aflu la fata locului de problema.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Eu personal prefer si apreciez sinceritatea. Varianta corecta ar fi intr-adevar sa anunti problema si cine vrea poate sa vina, cine nu, asta e. Nu e motiv de suparare, daca problema e anuntata din timp. Am fost si eu in situatia asta, am inteles si am revenit dupa ce a trecut. Chiar voiam sa revin maine sau poimaine, din pacate va trebui sa mai astept.

In nici un caz nu mi-as dori sa vin si sa aflu la fata locului de problema.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Eu personal prefer si apreciez sinceritatea. Varianta corecta ar fi intr-adevar sa anunti problema si cine vrea poate sa vina, cine nu, asta e. Nu e motiv de suparare, daca problema e anuntata din timp. Am fost si eu in situatia asta, am inteles si am revenit dupa ce a trecut. Chiar voiam sa revin maine sau poimaine, din pacate va trebui sa mai astept.

In nici un caz nu mi-as dori sa vin si sa aflu la fata locului de problema.

CORECT! Subscriu

Link spre comentariu

De acord!

 

Eu personal prefer si apreciez sinceritatea. Varianta corecta ar fi intr-adevar sa anunti problema si cine vrea poate sa vina, cine nu, asta e. Nu e motiv de suparare, daca problema e anuntata din timp. Am fost si eu in situatia asta, am inteles si am revenit dupa ce a trecut. Chiar voiam sa revin maine sau poimaine, din pacate va trebui sa mai astept.

In nici un caz nu mi-as dori sa vin si sa aflu la fata locului de problema.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Multumim de recenzie raul

Mai am niste intrebari :)

Cand spui peste ce exista cu cine compari?

Cum arata la fata? Are atitudine de domina?

Nu tocmai de dimina,mai mult de girrlfriend.dar e maleabila,invata
Link spre comentariu
Vizitator lady natalia
Reputație: 0

Buna dimineata!

Am revenit fresh si cu forte proaspete!

Va astept cu programari!

 

 

 

in weekend nu lucrezi?

Buna!

De obicei lucrez in weekend. Doar acest weekend am fost un pic plecata.

Link spre comentariu
Vizitator lady natalia
Reputație: 0

astazi esti?

Am fost azi toata ziua.

Si maine sunt toata ziua de la ora 9 00 pana la 23 00.

Data viitoare scrie-mi un mesaj ceva pe telefon pt ca nu intru pe forum foarte des. Pt o mai buna sincronizare mai bine imi scrii pe telefon.

Mersi!

Link spre comentariu

Am fost azi toata ziua.

Si maine sunt toata ziua de la ora 9 00 pana la 23 00.

Data viitoare scrie-mi un mesaj ceva pe telefon pt ca nu intru pe forum foarte des. Pt o mai buna sincronizare mai bine imi scrii pe telefon.

Mersi!

Buna Natalia. ti-am scris is ne-am si vazut. sunt baiatul care ti-a adus dresul cu banda.

iti multumesc pentru sedinta memorabila si astept sa te revad cat mai curand

Link spre comentariu

experienta cu Natalia este notabila. o adevarata Lady. eu ii sunt deja fidel abonat minim saptamanal. am gasit la ea ceea ce cautam, deschidere, implicare, igiena, o femeie super frumoasa, plina de daruire, fara figuri, neprofesionala in sensul acela de domina cu toate pregatirile, dimpotriva, se adapteaza in functie de chef, stare, etc. am incercat foarte multe servicii in prezenta ei, de cate ori ma duc ma simt ca si cu o prietena care ma cunoaste de o viata si imi citeste gandurile. e perfecta pt o lady, o domina foarte atenta la dorintele mele, neplictisita si nesictirita. despre locatie s-au spus deja destule lucruri, confirm curatenia si toate cele necesare. Natalia este o lady superba cu un corp nemaipomenit, imblanzitoare de obraznici ca mine. totul este ca un joc in prezenta ei insa un joc despre care se vede ca ii ofera o satisfactie majora sa il faca. nici nu puteam gasi ceva mai bun de atat. pt mine in momentul de fata is the best sau cel putin mie a reusit sa imi atinga toate punctele pe care le cautam. poate i-ar mai fi necesare niste chestii pt diverse dar nu cred ca are loc sa le puna pe undeva in garsoniera sa. pt cine vrea sa isi implineasca fetishuri e ideala.

  • Like 2
Link spre comentariu
sint la picioarele stapanei mele Natalia.

stau in patru labe, sint legat in lesa ca o potaie si ma gudur pe langa stapana mea ca  sa primesc cate o flegma.

stapana mea e satisfacuta pe deplin pentru ca stau pres in fata ei in timp ce se joaca pe telefon.

scriu dupa dictare ca asa mia fost poruncit si ma supun ca un sclav obedient ce simt.

stapana mea mult adorata mia oferit un pahar de ceai direct de la sursa.

beau din el gustand cu limba si trebuie sa am grija sa nu scap un strop din licoare pe jos altfel o sa fiu batjocorit ca o tarfa.

stapana mea imi dicteaza ce sa scriu ca sa ma fac de ras in fata voastra a tuturor ce ratat sint.

imi spune sa va scriu ca sint o javra,o potaie, un rahat in ploaie.

dupa ce voi termina de scris tot ce mi-a dictat o sa ma bucur sa o ling in pasarica si daca sint destul de bun cat sa aiba orgasm o sa primesc un dus auriu fierbinte pe care il doresc.

daca nu sint in stare o sa primesc 50 de cravase la curu gol sau o suta depinde cum are stapana chef astazi.

o sa ii ling tocurile si apoi o sa ma lase sa o descalt de ele.

o sa ii miros dresul si apoi o sa ma calce pe tot corpul cu picioarele ei senzuale si superbe.

O sa ii ling fiecare deget in parte si o sa le sug.

intro zi o sa fiu tarfa ei de lux si o sa ma bage la produs sa fac bani pt ea.

pana atunci o sa platesc mereu tribut sedintei dublu pt ca am privilegiul sa fiu la talpile ei minunate.

tot azi stapana mea mi-a poruncit sa va scriu ca sint foarte idiot si ca o sa ma pedepseasca aspru dupa ce scriu aceasta recenzie pentru ca imi ia prea mult timp sa va scriu.

vrea sa ma vada umilit, ca pe o carpa de sters pe jos.

poate azi o sa ma lase sa ii spal podeaua si o sa fac curatenie luna in toata casa pentru ca am intarziat si cand am intrat pe usa am zis buna in loc de sarutmana stapana mea.

imi spune sa va scriu ca sint tantalau si ca o sa ma bage asa in agenda ca sa ma identifice data viitoare cand ma programez sa ii sarut picioarele.

dupa dusul auriu stapana mea spune ca nu o sa ma lase sa fac dus ca sa pot mirosi a urina ei si sa nu uit experienta asta.

mi-a dat voie sa va scriu ca ma dor picioarele de cand stau ca o potaie pe coate si pe genunchi ca sa pot scrie ce imi dicteaza si sa va spun ca daca o voi implora cum isi doreste o sa ma lase sa ma ridic.

Stapana mea mi-a poruncit sa scriu tot ce am scris si sa stiu sa inteleg cine este stapana mea pentru totdeauna.

multumesc stapanei mele pt toata bunatatea ei si pt tot ce mi-a adus azi fericire.

sunt un sclav foarte prost si supus doar ei si de azi incepand o sa muncesc doar pentru ea si tot ce o sa produc o sa ii dau ei tribut ca recompensa ca am privilegiul sa o privesc, sa o ating si sa o gust

Link spre comentariu
Vizitator lady natalia
Reputație: 0

Neeataa!

Astazi am toata ziua la dispozitie pt voi si fetishurile voastre.

Ma gasiti pana la ora 21 00 si abia astept sa punem in practica fantezii si imaginatie

Link spre comentariu

Vizitator lady natalia
Reputație: 0

Nu inteleg de ce nu raspunzi la telefon, trebuia sa ne vedem odata si ai anulat sedinta si de atunci...

Nu inteleg ce vrei sa spui. Ti-am dat vreo teapa ceva? Am stabilit ceva concret si nu am onorat?!

Poate nu am avut timp sa raspund. Poate am fost ocupata..poate nu am fost in locatie.

Poate nu am avut chef sa iti raspund tie...

Poate pot fi multe..

Poate ar fi timpul sa intelegeti ca nu pot raspunde mereu la apel si mai exista si alta metoda de contact precum whatsapp sau sms. Poate ca ai fost ff insistent sau poate ceva din ce ai cerut nu e pe placul meu si nu am chef sa mai pierd timpul...

Poate poate poate

Tine cont ca eu sunt singura iar apeluri sunt sute pe zi. Nu sunt un robot si nici centralista. Raspund cui pot,cand pot, daca pot si asa mai departe. Unii sunteti absurzi de-a dreptul.

Ce ar fi de acum inainte camd am.o sedinta cu cineva sa ma apuc sa stau de vorba la telefon si da o incolo de sedinta, se supara vreunul ca nu raspund la comanda.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...