Sari la conținut

LOREDANA 0760136828 ROND ALBA IULIA


Postări Recomandate

  • Telefon: 0760136828
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0760136828
  • Oras:București
  • Disponibila

Hello! Mâine revin pentru o perioada scurta de timp! 🤗

‼️‼️NOUL NR DE TELEFON: 0760136828‼️‼️ Rog un admin dacă se poate sa-mi schimbe nr din titlu. 🙂

MOMENTAN PROGRAMĂRILE SE FAC DOAR PE WHATSAPP ( DE PREFERAT MESAJ,  NU APEL) 

SE POT FACE PROGRAMĂRI ÎNCEPÂND DE ACUM ( PENTRU MÂINE)

SERVICIILE ȘI TARIFELE RĂMÂN ACELEAȘI :

Serviciile mele :

👉🏾sex oral ( neprotejat in funcție de igiena) deepthroat, atenție la zonele adiacente 

👉🏾Sex normal ( doar protejat)

👉🏾Masaj de relaxare

👉🏾Finalizare corporală 

👉🏾 Finalizare orală + 5️⃣0️⃣

👉🏾69 

NU FAC ANAL ȘI FK !! 

                 🎁TARIFE : o fin (30min) 2️⃣0️⃣0️⃣lei

1h ( 2 fin sau o fin și masaj) 3️⃣0️⃣0️⃣ lei

‼️CADOUL SE LASĂ DE LA ÎNCEPUTUL ÎNTÂLNIRII, PT A EVITA SITUAȚIILE NEPLĂCUTE ‼️

 

VA PUP ȘI VA AȘTEPT CU DRAG! 🥰🥰😘

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0760136828
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0760136828
  • Oras:București
  • Disponibila

Disponibilă pt programări! 😘

‼️‼️0760136828 ‼️‼️PROGRAMĂRILE SE FAC PRIN MESAJ PE WHATSAPP . 🤗

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ieri am avut ocazia sa o revizitez pe Loredana. Mai fusesem o data la ea, la inceputul anului trecut.

Programarea facuta pe whatsapp, cu o seara inainte, la noul ei numar de tel: 0760136828

Noua ei locatie e un aparatament cu 2 camere viz-a-vis de ParkLake.

Cu tot ca pozele ei de aici au mai bine de 2 ani, ele sunt reprezentative. Loredana este slim, cam la 1.65 si undeva intre 50 si 55 de kg, bruneta, fund bombat, sani mici.

Cand am iesit de la dus, Loredana ma astepta zambind in dormitor, m-a intrebat cum doresc oralul, am ales neprotejat si am rugat-o sa fie un ON adanc si umed. Forte bun oralul, a trebuit sa o opresc, ca simteam ca imi dau drumul. Am finalizat la NP, unde am avut parte doar de doggy.

A fost o vizita scurta, in jur de 20 minute si 200 cadoul.

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Și nici nu o să răspundă! Sunt căpiate rău unele zici că sunt vedete sau nu știu ce persoane importante de nu sunt în stare să răspundă! Eu la fel i-am scris și m-am dat bătut...zici că îmi face vreun favor că mă primește  🤦! Ata ete, atât s-a putut din partea ei. 

Noroc✌️

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Micul Paris
  • Oras:Micul Paris
Acum 2 ore, JocelynEon a spus:

Și nici nu o să răspundă! Sunt căpiate rău unele zici că sunt vedete sau nu știu ce persoane importante de nu sunt în stare să răspundă! Eu la fel i-am scris și m-am dat bătut...zici că îmi face vreun favor că mă primește  🤦! Ata ete, atât s-a putut din partea ei. 

Noroc✌️

Da, uneori e ciudat. Probabil unele fete (mai vechi pe aici) au deja o clientelă formată și sunt reticente la clienți noi, sau cine știe cum li se pare lor în neregulă modul de adresare....
La Loredana nu am încercat, dar mi s-a întâmplat ceva similar cu @raluca__, acum vreo câteva luni. Nu mi-a răspuns nici pe WhatsApp, nici pe forum, deși era online pe ambele. Așa că nu am mai încercat a doua oară, că nu merită să te pui cu ciudățeniile oamenilor ;)

 

  • Like 1
  • Mersi 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
1 oră în urmă, kasparian a spus:

Da, uneori e ciudat. Probabil unele fete (mai vechi pe aici) au deja o clientelă formată și sunt reticente la clienți noi, sau cine știe cum li se pare lor în neregulă modul de adresare....
La Loredana nu am încercat, dar mi s-a întâmplat ceva similar cu @raluca__, acum vreo câteva luni. Nu mi-a răspuns nici pe WhatsApp, nici pe forum, deși era online pe ambele. Așa că nu am mai încercat a doua oară, că nu merită să te pui cu ciudățeniile oamenilor ;)

 

Îmi cer scuze că intervin pe acest topic , dar țin să menționez că eu nu folosesc WhatsApp ... Iar pe forum nu am nici un mesaj de la tine. Te puup zi frumoasa.😘

Link spre comentariu
  • Oras:Micul Paris
  • Oras:Micul Paris
Acum 17 ore, raluca__ a spus:

Îmi cer scuze că intervin pe acest topic , dar țin să menționez că eu nu folosesc WhatsApp ... Iar pe forum nu am nici un mesaj de la tine. Te puup zi frumoasa.😘

Bună! Am vrut să-ți răspund pe PM, ca să nu mai ne întindem pe topicul Loredanei, dar se pare că nu e posibil!?
Ai dreptate, nu a fost whatsapp, ci un SMS https://ibb.co/QrQRJvW  (nu whatsapp) și un "reminder" pe topicul tău (mai târziu, în aceeași zi - 3 mai 2021)
Nu e cu supărare (e și greșeala mea că nu ți-am specificat ora până la care îmi poți răspunde), doar mi-am adus aminte de asta în timp ce îi răspundeam colegului.
Sper să nu te superi nici tu că te-am citat și... poate ne cunoaștem cu altă ocazie :)

@loredanaxxx, scuze și din partea mea pentru "poluarea" topicului! Succes și numai bine!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0760136828
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0760136828
  • Oras:București
  • Disponibila

Serviciile mele :

👉🏾sex oral ( neprotejat in funcție de igiena) deepthroat, atenție la zonele adiacente 

👉🏾Sex normal ( doar protejat)

👉🏾Masaj de relaxare

👉🏾Finalizare corporală 

👉🏾 Finalizare orală + 5️⃣0️⃣

👉🏾69 

NU FAC ANAL ȘI FK !! 

                 🎁TARIFE : o fin (30min) 2️⃣0️⃣0️⃣lei

1h ( 2 fin sau o fin și masaj) 3️⃣0️⃣0️⃣ lei

‼️CADOUL SE LASĂ DE LA ÎNCEPUTUL ÎNTÂLNIRII, PT A EVITA SITUAȚIILE NEPLĂCUTE ‼️

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 4 ore, bikerboy777 a spus:

Sa vedem daca isi tine promisiunea, colegule

După cum observi, au apărut aceleași situații din trecut , dinainte de retragere,  lipsa comunicării fiind baza acestor situații,  nu prea răspunde la mesaje,  nu prea postează...... 

Ce te face să crezi că acum va fi diferit?

De când a apărut pe Nimfomane.com , are 3- 4 poze postate în toată carieră.....

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...