Sari la conținut

Sorina, siliconata 0735014751; 350 lei/h


Postări Recomandate

  • Oras:Vest
  • Oras:Vest

Mi-a recomandat cineva prin Pm, in urma cu 1 saptamana sau 2, un serial. Imi spunea ca are doar vreo 6 episoade, imi amintesc ca am comentat ca "ce e bun, e si putin" :D dar .... nu mai am Pm-ul....nu mai am nici linkul si nici nu mi-am notat numele serialului.

 

Astept recomandarea din nou, please. :)

 

True detective???

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

am nimerit si eu la "inchiderea editiei" :) si cu aceasta formatia noastra a luat sfarsit . ( am pus mouse-ul jos in dreapta pe ceas si am vazut: 25 june ....pff ) a da , era cat pe ce sa uit, sunt la prima postare ..hihihi .

ar fi frumos , ar fi, sa ma prezint. dar nu  o  fac aici pe topicul Sorinei. 

nu am citit chiar 25 de pagini de "review" , dar am citit   "asceniunea" si  pe "diagonala" cateva pagini.

era sa zic ca am si uitat de ce am inceput sa scriu un "raspuns" aici.  (alzheimer.. :D )

pai asta vroiam sa zic : iti urez drum bun Sorina, si eventual  "la buna gasire" (nu ne-am vazut nici o data , cred , asa ca o sa raman ca televizorul in "stand-by" pana revii inapoi in Bucuresti. )

din ce am inteles pleci la Cta. nu vreau sa ma mandresc cu nimic , si sa nu imi fie interpretata ca o lauda (mai mult ca o stare de fapt)(si un fel de "asta fac eu" ) : sunt satul de mare , Cta , Mamaia, Ef sud/nord , 2 mai , Limanu , Mangalia, anul asta deoarece de prin martie , tot benanai litoralul si Dela Dunarii , cu "serviciul" . (filmez si editez video o emisiune tv) idem Delta Dunarii , pe care am ajuns sa o cunosc ca pe buzunarele mele. (raspunsul la intrebarea , "te-ai saturat de peste?" este  oooo daaa...de ajuns.)

 

in rest sa auzim numai de bine , si daca vrei sa faci scufundari , am "pile" :D (chiar daca lumea spune ca Marea Neagra e urata si  nu ai ce vedea , eu ii contrazic: ai ce vedea si la noi. )

 

post-171526-0-91204900-1435264575_thumb.jpg

post-171526-0-05078300-1435264612_thumb.jpg

post-171526-0-85631500-1435264623_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Iti multumesc pentru gandurile frumoase @Fotografulmoto.  :hug1

 

Va instiintez (ca sa nu va ia panica cum se intampla de obicei =)) =)) ) ca nu sunt in Bucuresti, revin pe 2 iulie, sunt disponibila de pe 3 iulie. 

Va pup si va rog sa puneti o vorba buna la Jenel sa nu o mai arda prin nori, eu am venit aici sa-mi bronzez  :boob

 

Curand sper sa va delectez si cu ceva poze ...de pe hidrobicicleta...daca nu-i da cu grindina  :slap2

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

,,Sorina4u,,


 


 


 


 Era o zi frumoasa de  vara 25.06.2015  cand m-am hotarat sa o intalnesc pe frumoasa doamna. Am sunat la numarul afisat mai sus unde mi-a raspuns o voce  placuta a unei femei minunate pe care aveam sa o cunosc in maxim 30 de minute. Ajuns la locatia situata pe Nicolae Grigorescu nr.5 , sa deschis o usa in spatele careia am fost intampinat pe tocuri de o femeie foarte frumoasa bruneta   cu parul prins, sani mari siliconati , ce zambea superb imbracata intr-o rochie alba ce ii accentua bronzul pieli frumos mirositoare ce aveam sa-l simt in scurt timp. I-am daruit  trandafirul rosu  am facut cunostinta  si  zambind  am fost invitat sa poftesc in incinta locuintei frumos amenajata peste tot aer proaspat curatenie deplina totul aranjat cu gust. 


   Dupa ce a pus trandafirul intr-un vas special am  fost invitat la bucatarie  unde  am lasat din proprie initiativa cadoul de 300 lei pe masa dupa care am fost rugat sa servesc apa sau suc la alegere  ( am ales amndoi apa rece) si am inceput sa socializam putin pentru a ne cunoaste mai bine, Sorina fumand o tigara  dar nu inainte de a ma intreba daca  sunt fumator sau daca ma deranjeaza. Dupa ce am mai  vorbit putin, doamna schimband un picior peste celalalt i-am zarit  pizda moment in care m-am apropiat incet si am inceput sa ne sarutam pasional, desi fiind nefumator  avea o gurita fierbinte foarte dulce cu buze carnoase  numai bune de sarutat.


        Imediat dupa mai multe saruturi pasionale bine intretinute am rugat sa merg la dus unde am primit papuci plus un prosop mare frumos mirositor,baia era curata avea gel de dus si toate cele necesare.  Dupa ce am iesit de la dus am mai inceput sa ne sarutam dupa care a poftit si ea la dus eu doar asteptand  gandindu-ma la  femeia si la corpul ce aveam sa-l descopar in scurt timp.


        Iesind din dus am fost invitat in camera  frumos  aranjata unde aveam sa petrecem clipe minunate , lumini ambientale, totul curat + un leagan pentru diferite fetish-uri. Dupa ce am dorit   sa indeparteze foarte putin perdelele sa intre si ceva soare ne-am luat in brate ca doi nebuni ea tinea mainile incrucisate pe gatul meu iar eu o sarutam o mangaiam  totul foarte incet si foarte pasional, dupa care i-am soptit incet la ureche,, vreau sa-ti ling pizda,,.  asa ca ne-am pus in pat unde am continuat cu saruturile  imediat  a stat pe spate unde am inceput sa ii ling pizda perfect epilata , (avea o dunga adorabila deasupra pizdei) niste buze superbe la pizda moi extrem de  dulci numai bune de lins si de supt dupa care am dorit sa stea caprita.  


      Avea un corp superb un cur bombat, sani mari siliconati, pielea bronzata  si catifelata,era superba asa ca am continuat in timp ce statea capra: am inceput sa o sarut  pe la urechi sa ma joc cu limba pe gatul ei am  coborat cu limba umeda pe     spate pe tot spatele am sarutat fesele  o mangaiam o muscam incet de fese  am inceput sa cobor incet pe picioare  jucandu-ma cu limba si cu buzele,  m-am intors  din nou in  zona feselor am inceput iar sa le musc sa le sarut dupa care i-am dat limbi incet adanc si pasional in acel cur adorabil , am continuat pana am ajuns  la   ,,Mixi,, pe care am inceput sa o ling sa o sarut sa o umezesc cu saliva sa o desfac sa bag limba adanc in ea sa o  sa ii desfac labiile sa le sug sa le umezesc ,,ahh  ce pizda dulce avea,,.  Am continuat asa minute  bune dupa care din nou am inceput sa ne sarutam pasional, m-am asezat pe spate si am  dorit sa   stea deasupra  fetei mele  sa o mai ling in pizda. Imediat  a desfacut picioarele la maxim si in timp ce o tineam  de cur si  il strangeam ii lingeam pizda, o muscam de labii le desfaceam ii bagam limba adanc in pizda ma jucam cu saliva pe ea  ii sugeam labiile etc momente in care Sorina gemea si se  simtea minunat in timp ce ii dadeam limbi la maxim.  


Dupa ce i-am dat limbi la maxim  ne-am mai sarutat dupa care in timp ce eram pe spate a inceput sa ma sarute pe gat pe piept sa ma mangaie  pana a  ajuns la pula: a inceput sa-mi  ia in gura coaiele sa le suga incet dupa care a inceput cu gura umeda si infierbantata sa faca un oral neprotejat  , si o sugea incet foarte incet adanc si foarte umed, asa ca am dorit sa facem si un 69 ca doar nu vroiam sa stau degeaba si am inceput : ea imi sugea pula adanc umed o scuipa, eu ii lingeam pizda ii luam labiile in gura  o desfaceam  imi bagam limba adanc in pizda ei  si din cand in cand si in cur pe care nu puteam sa il trec neobservabil pentru ca era delicios.  


Am continuat in aceasta pozitie dupa care a montat un prezervativ Durex ,i-am mai luat limba in gura si am  dorit sa stea capra si am inceput sa o penetrez la inceput incet  foarte incet si din ce in ce mai tare  momente in care o strangeam si de fese,, cand nu mai o penetram eu se misca ea si ce miscari facea ca simteam pizda  si fesele la maxim efectiv imi innebuneau pula. Am continuat si cu un umeri-craci in timp ce ma  tragea in ea si gemea foarte placut iar eu o futeam la maxim,  imediat am dorit din nou capra iar din cand in cand ma opream si   ii mai luam  labiile de la pizda in gura  o pupam in cur si iar o futeam adanc, dupa care a inceput sa suga  pula din nou pana am terminat in gurita ei infierbantata pana sa umplut complet cu sperma mea calda , dupa care sa dus la baie sa o scuipe in chiuveta. Am facut       dus  de igienizare prima oara ea dupa care eu, si am plecat amndoi dezbracati din nou la bucatarie sa mai bem  apa, sa mai vorbim despre diferite subiecte : este o femeie foarte inteligenta cu care ai ce sa vorbesti  despre absolut orice, iar din cand  in cand ne mai si sarutam  are o gura foarte fierbine si foarte dulce, dupa care ne-am intors din nou in camera.


   Actul numarul doi  a inceput la fel cu lins in pizda si in cur  la maxim, oral neprotejat umed adanc, am continuart cu 69,  dupa care din nou montat prezervativ  si am inceput caprita momente in care o penetram la maxim eram extrem de transpirat atat  la primul numar cat si la al doilea efectiv curgeau apele dupa mine... iar din cand in cand ma mai opream o lingeam  cateva secunde in pizda si iar o futeam adanc si repede  fie caprita fie umeri craci ca la final sa termin din nou in gurita ei calda   ce mi-a supt toata sperma, si a plecat la baie cu gura plina sa scuipe tot unde a ramas sa faca si un dus, urmand  ca si eu sa intru la dus inainte de plecare pentru ca efectiv nu puteam tine ochii deschisi cat de transpirat eram. Dupa  aceste momente minunate am mai vorbit ne-am mai sarutat iar la final m-am imbracat si am plecat dar nu inainte sa-mi multumeasca pentru vizita ,iar eu sa-i spun ca este o femeie foarte frumoasa pasionala pe care o sa o revad candva . Ne-am sarutat si si am plecat stors de energie si fericit ca intalnisem o femeie frumoasa si pasionala cu care ai ce sa vorbesti despre absoult orice !


 


 


Note:


-locatie: 10 ( curatenie totala)


-Sorina: 10+  ( o femeie frumoasa cu bun simt si pasionala  cu care ai ce sa vorbesti, un corp foarte dragut fara celulita : cu sani siliconati, fund tare, ,, Mixi foarte dulce cu buze moi extrem de excitante,,)                                    )


-Normal: 10


-Anal : nu face ( dar are un cur superb pe care  l-am  desfacut si lins la maxim) 


-tarif:  300 lei        (door to door am depasit o ora : nu m-am simtit deloc presat de  timp: dar probabil a vazut ca sunt  simpatic cu mult bun simt  educat cu care are ce sa vorbeasca)


-DE RECOMANDAT !    ( 


 


 


                                                                                       Te pup SORINA si ai grija de tine ! 


 


 


 Semnat : Beautiful


  • Like 16
Link spre comentariu
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut
  • Telefon: telefonic, sms /whattap 0720409064
  • Oras:Rin Grand Residence, singura...totul elegant si discret , la fel ca toate locatiile pe care le-am avut

@Andrei 255,   te asigur ca Beautiful  chiar exista...

A vizitat si alte fete, acesta este modul lui  de povestire.  Este  un baiat cu mult bun simt , si face un efort sa vina special in Bucuresti pentru o astfel de intalnire.

    Ar trebui sa incurajam  scrierea de recenzii, nu sa  ii faultam...

 

 

Ps. Crezi ca mai  are nevoie Sorina de  promovare?

      Scuze Sorina pt  offtopic

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sorino, 'moara mama daca nu vii mai repede acasa, asa ti-l gasesti pe Robertinho......treaba ta =))

http://fs65.trilulilu.ro/imgs/alex0otza/poze-hazlii_31ba4399f0e466.jpg?size=original

 

Nu vad poza....nu-mi da palpitatii ca acu' o iau spre gara...si asa il banui ca ieri, in loc sa se duca unde a zis ca are treaba, el a ars-o pe la Stela.

 

 

 

 

 

Ma ucide =))

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Nu vad poza....nu-mi da palpitatii ca acu' o iau spre gara...si asa il banui ca ieri, in loc sa se duca unde a zis ca are treaba, el a ars-o pe la Stela.

 

 

 

 

 

Ma ucide =))

E de bine (poza), ceva gen, s-a făcut OO la față =))

 

 

peseu: care Stela, Artois?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Perfect adevarat...nu contest asta dar nimeni nu ma face sa mi se taie sa mi se taie respiratia cand mi-o introduce....mor sa ma rog de el sa mi-o bage odata....si mai rau mor cand el spune "nu"... 

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...