Sari la conținut

Sorina, siliconata 0735014751; 350 lei/h


Postări Recomandate

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Nou dar vechi, este ca vinul.   :boob

 

 

 

 

Vreme trece, vreme vine,
Toate-s vechi şi nouă toate;
Ce e rău şi ce e bine
Tu te-ntreabă şi socoate;
Nu spera şi nu ai teamă,
Ce e val ca valul trece;
De te-ndeamnă, de te cheamă,
Tu rămâi la toate rece.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!

Multumesc, doamna Sorina, am preluat legatura. :laugh2

 

Am simtit emotia ei, din momentul in care am imbratisat-o. Chiar imi iesise surpriza, nu se astepta sa ... fiu eu.

Asadar, am intrat la dus. O rugasem ca ea sa ma astepte asa, imbracata si... tacuta.

Cu ocazia asta mi-am dat seama ca uneori cuvintele nu ne sunt de niciun folos, ba chiar ne incurca. E atat de placut sa te lasi ghidat doar de senzatii, sa faci doar ceea ce simti, nu ceea ce ti se spune.

Am iesit dezbracat, am imbratisat-o din nou si am inghesuit-o intr-un perete. Nu am inceput cu FK, am amanat putin momentul, sarutand-o pe gat , dupa care am coborat pe sani si abia apoi m-am napustit la gura ei. Inlantuiti in sarut, ne-am pravalit in pat.

A fost una dintre cele mai reusite experiente erotice de care am avut parte in ultima vreme, un amalgam de senzatii si trairi imposibil de redat in cuvinte. Sorina, asa cum probabil ca unii dintre voi stiu, e o femeie care adora sexul, il traieste cu o intensitate fantastica. E greu sa-i faci fata, noroc ca am prins si eu o zi buna. :laugh2

Ca sa conchid... Sorina e un fel de Stalinskaya, adica nu-i pentru fitecine, ci doar pentru cei puternici.

Roberto, cred ca esti mandru ca ai o "Stalinskaya" in casa =))

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

cand revi in bucuresti???? :* :* :*

 

:slap2 :slap2 :slap2 :slap2 :slap2 :slap2 :slap2 :slap2 :wallbash :wallbash :wallbash Tu VEZI ce a specificat domnisoara !!!???

Buna dimineata,

 

As vrea sa anunt ca, in urmatoarea perioada, ma voi intalni DOAR cu persoanele deja cunoscute, fara exceptie. :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...