Sari la conținut

Sorina, siliconata 0735014751; 350 lei/h


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara, bucurestenii mei indragostiti de claxon  :slap2

 

in drumul dinspre Cluj spre Bucuresti am avut o experienta...atipica. Eram in avion, citeam, tocmai decolasem cand un "stewardez" frumusel foc, pe la vreo 29 ani, vine si imi sopteste: "capitolul 6 este cel mai frumos". Am inceput sa rad. Dupa cateva minute, cand a trecut iar pe langa mine am avut un mini dialog:

 

- Am sa-ti aduc un semn de carte! imi spune el zambind strengareste.

- Dar am semn de carte, are cartea, spun eu si-i arat semnul de carte.

 

A zambit si a plecat. Incepeam sa ma intreb daca se da la mine sau sunt paranoica. Poate sufar eu de multe dar de paranoia sigur nu. :D Incercam sa ma concentrez la carte, cred ca am reusit. Simteam ca sunt privita, am un ochi la ceafa in caz ca nu stiati.  :laugh2

Cred ca au trecut vreo 20min, aproape ca uitasem incidentul. Eeeeee....eu poate ca da, el sigur nu. M-a facut sa tresar atingandu-ma usor pe umar cand a trecut iar pe langa mine. Hopaaaaa....frate ce se petrece aici?!?! Ma intrebam daca ei au voie sa faca chestii de genul asta. Habar nu am dar am presupus ca nu. Ei bine, ce am presupus eu nu s-a pupat cu ce s-a petrecut...unora le place mult sa incalce reguli (si mie imi place, ma excita  :blushing2  ). 

 

O voce, in microfon, ne anunta ca urmeaza sa aterizam in 20min. O alta voce imi sopteste la ureche ca mi-a adus semnul de carte. Intorc capul iar el statea pe vine in dreapta mea, nu am avut timp sa spun nimic...mi-a luat cartea si mi-a bagat ceva intre pagini, dupa care mi-a zis sa ma uit dupa ce ies din aeroport....si a plecat. Cred ca am articulat "multumesc"...ce penibil...pentru ce dracu "multumesc"?!?!, m-am intrebat dupa aceea. Ce tampita sunt, auzi "multumesc" :laugh2 Am incercat sa mai citesc...de fapt mint cu nerusinare...nu am incercat decat sa par ca si cum as citi...m-am asigurat ca nu am cartea cu scrisul in sus si am inceput sa ma gandesc. Va vine sa credeti ca m-am rusinat?!?!  :blushing2  Nici mie.  :slap2

 

Nu m-am uitat pe bilet, m-am abtinut. Am bagat cartea in geanta sa nu fiu tentata. La un moment m-am intrebat oare ce facea, cum ar fi procedat daca as fi stat la geam si am inceput sa rad. Atunci mi-a venit cel mai perpelitor gand: "Oare asta e Bambuchaa?!?!"  :shocked Iar am inceput sa rad insa recunosc ca parca nu era rasul meu...recunosc ca m-am intrebat chiar si ce ar putea fi scris pe bilet daca el chiar ar fi fost Bambu...m-am intrebat daca mi-ar zice bancul cu bascula.  :laugh2

 

Nu am deschis cartea pana acasa...ca o pustoaica de liceu, emotionata, am rasfoit paginile, am gasit un servetel:

 

post-98579-0-53965100-1447088556_thumb.jpg

 

M-am topit toata si recunosc ca, pentru o clipa am fost tentata s-o comit, pentru o fractiune de secunda doar. :blushing2  :blushing2  :blushing2 Mi-am revenit repede si mi-am reamintit ca unele treburi trebuie sa ramana la stadiul de fantezie. 

 

A fost o experienta frumoasa care m-a facut sa ma simt extrardinar de bine si pe care mi-o voi aminti ori de cate ori voi fi intr-un avion si poate ca .... intr-o zi .... cine stie ce-o fi?!?! 

 

P.S. De ce ma intreb "oare se gandeste la mine?!?"  ... de "bagaboanta"!!!

 

Thank you stranger. 

 

  • Like 20
Link spre comentariu
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!

Buna seara, bucurestenii mei indragostiti de claxon :slap2

 

in drumul dinspre Cluj spre Bucuresti am avut o experienta...atipica. Eram in avion, citeam, tocmai decolasem cand un "stewardez" frumusel foc, pe la vreo 29 ani, vine si imi sopteste: "capitolul 6 este cel mai frumos". Am inceput sa rad. Dupa cateva minute, cand a trecut iar pe langa mine am avut un mini dialog:

 

- Am sa-ti aduc un semn de carte! imi spune el zambind strengareste.

- Dar am semn de carte, are cartea, spun eu si-i arat semnul de carte.

 

A zambit si a plecat. Incepeam sa ma intreb daca se da la mine sau sunt paranoica. Poate sufar eu de multe dar de paranoia sigur nu. :D Incercam sa ma concentrez la carte, cred ca am reusit. Simteam ca sunt privita, am un ochi la ceafa in caz ca nu stiati. :laugh2

Cred ca au trecut vreo 20min, aproape ca uitasem incidentul. Eeeeee....eu poate ca da, el sigur nu. M-a facut sa tresar atingandu-ma usor pe umar cand a trecut iar pe langa mine. Hopaaaaa....frate ce se petrece aici?!?! Ma intrebam daca ei au voie sa faca chestii de genul asta. Habar nu am dar am presupus ca nu. Ei bine, ce am presupus eu nu s-a pupat cu ce s-a petrecut...unora le place mult sa incalce reguli (si mie imi place, ma excita :blushing2 ).

 

O voce, in microfon, ne anunta ca urmeaza sa aterizam in 20min. O alta voce imi sopteste la ureche ca mi-a adus semnul de carte. Intorc capul iar el statea pe vine in dreapta mea, nu am avut timp sa spun nimic...mi-a luat cartea si mi-a bagat ceva intre pagini, dupa care mi-a zis sa ma uit dupa ce ies din aeroport....si a plecat. Cred ca am articulat "multumesc"...ce penibil...pentru ce dracu "multumesc"?!?!, m-am intrebat dupa aceea. Ce tampita sunt, auzi "multumesc" :laugh2 Am incercat sa mai citesc...de fapt mint cu nerusinare...nu am incercat decat sa par ca si cum as citi...m-am asigurat ca nu am cartea cu scrisul in sus si am inceput sa ma gandesc. Va vine sa credeti ca m-am rusinat?!?! :blushing2 Nici mie. :slap2

 

Nu m-am uitat pe bilet, m-am abtinut. Am bagat cartea in geanta sa nu fiu tentata. La un moment m-am intrebat oare ce facea, cum ar fi procedat daca as fi stat la geam si am inceput sa rad. Atunci mi-a venit cel mai perpelitor gand: "Oare asta e Bambuchaa?!?!" :shocked Iar am inceput sa rad insa recunosc ca parca nu era rasul meu...recunosc ca m-am intrebat chiar si ce ar putea fi scris pe bilet daca el chiar ar fi fost Bambu...m-am intrebat daca mi-ar zice bancul cu bascula. :laugh2

 

Nu am deschis cartea pana acasa...ca o pustoaica de liceu, emotionata, am rasfoit paginile, am gasit un servetel:

 

 

 

M-am topit toata si recunosc ca, pentru o clipa am fost tentata s-o comit, pentru o fractiune de secunda doar. :blushing2 :blushing2 :blushing2 Mi-am revenit repede si mi-am reamintit ca unele treburi trebuie sa ramana la stadiul de fantezie.

 

A fost o experienta frumoasa care m-a facut sa ma simt extrardinar de bine si pe care mi-o voi aminti ori de cate ori voi fi intr-un avion si poate ca .... intr-o zi .... cine stie ce-o fi?!?!

 

P.S. De ce ma intreb "oare se gandeste la mine?!?" ... de "bagaboanta"!!!

 

Thank you stranger.

Iar fi placut sa-l saluti la coborare (zic si eu).....cine stie poate citeste ce ai scris.

 

PS: mai cu grija la scari!

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Buna seara, bucurestenii mei indragostiti de claxon  :slap2

 

in drumul dinspre Cluj spre Bucuresti am avut o experienta...atipica. Eram in avion, citeam, tocmai decolasem cand un "stewardez" frumusel foc, pe la vreo 29 ani, vine si imi sopteste: "capitolul 6 este cel mai frumos". Am inceput sa rad. Dupa cateva minute, cand a trecut iar pe langa mine am avut un mini dialog:

 

- Am sa-ti aduc un semn de carte! imi spune el zambind strengareste.

- Dar am semn de carte, are cartea, spun eu si-i arat semnul de carte.

 

A zambit si a plecat. Incepeam sa ma intreb daca se da la mine sau sunt paranoica. Poate sufar eu de multe dar de paranoia sigur nu. :D Incercam sa ma concentrez la carte, cred ca am reusit. Simteam ca sunt privita, am un ochi la ceafa in caz ca nu stiati.  :laugh2

Cred ca au trecut vreo 20min, aproape ca uitasem incidentul. Eeeeee....eu poate ca da, el sigur nu. M-a facut sa tresar atingandu-ma usor pe umar cand a trecut iar pe langa mine. Hopaaaaa....frate ce se petrece aici?!?! Ma intrebam daca ei au voie sa faca chestii de genul asta. Habar nu am dar am presupus ca nu. Ei bine, ce am presupus eu nu s-a pupat cu ce s-a petrecut...unora le place mult sa incalce reguli (si mie imi place, ma excita  :blushing2  ). 

 

O voce, in microfon, ne anunta ca urmeaza sa aterizam in 20min. O alta voce imi sopteste la ureche ca mi-a adus semnul de carte. Intorc capul iar el statea pe vine in dreapta mea, nu am avut timp sa spun nimic...mi-a luat cartea si mi-a bagat ceva intre pagini, dupa care mi-a zis sa ma uit dupa ce ies din aeroport....si a plecat. Cred ca am articulat "multumesc"...ce penibil...pentru ce dracu "multumesc"?!?!, m-am intrebat dupa aceea. Ce tampita sunt, auzi "multumesc" :laugh2 Am incercat sa mai citesc...de fapt mint cu nerusinare...nu am incercat decat sa par ca si cum as citi...m-am asigurat ca nu am cartea cu scrisul in sus si am inceput sa ma gandesc. Va vine sa credeti ca m-am rusinat?!?!  :blushing2  Nici mie.  :slap2

 

Nu m-am uitat pe bilet, m-am abtinut. Am bagat cartea in geanta sa nu fiu tentata. La un moment m-am intrebat oare ce facea, cum ar fi procedat daca as fi stat la geam si am inceput sa rad. Atunci mi-a venit cel mai perpelitor gand: "Oare asta e Bambuchaa?!?!"  :shocked Iar am inceput sa rad insa recunosc ca parca nu era rasul meu...recunosc ca m-am intrebat chiar si ce ar putea fi scris pe bilet daca el chiar ar fi fost Bambu...m-am intrebat daca mi-ar zice bancul cu bascula.  :laugh2

 

Nu am deschis cartea pana acasa...ca o pustoaica de liceu, emotionata, am rasfoit paginile, am gasit un servetel:

 

 

 

M-am topit toata si recunosc ca, pentru o clipa am fost tentata s-o comit, pentru o fractiune de secunda doar. :blushing2  :blushing2  :blushing2 Mi-am revenit repede si mi-am reamintit ca unele treburi trebuie sa ramana la stadiul de fantezie. 

 

A fost o experienta frumoasa care m-a facut sa ma simt extrardinar de bine si pe care mi-o voi aminti ori de cate ori voi fi intr-un avion si poate ca .... intr-o zi .... cine stie ce-o fi?!?! 

 

P.S. De ce ma intreb "oare se gandeste la mine?!?"  ... de "bagaboanta"!!!

 

Thank you stranger. 

Frumos, Sorina, foarte frumos si pasional gestul!!!...si cand te gandesti ca sntem in "era" feisbucului...

Am avut eu dreptate, odata, cand spuneam ca tu esti "mai speciala" si...nu ma credea nimeni!  :bow

:hug1

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dimineata,

 

Incepand de maine voi fi disponibila si outcall, DOAR la hotel, atentie nu moteluri sau apartamente inchiriate in regim hotelier. NU vin sub nicio forma la domiciliul clientilor.

Conditia primordiala ca programarea sa aiba loc este sa-mi spuneti numarul camerei, eu sun si discutam.

 

Pretul pentru 1 ora va fi 450 lei.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Buna dimineata,

 

Incepand de maine voi fi disponibila si outcall, DOAR la hotel, atentie nu moteluri sau apartamente inchiriate in regim hotelier. NU vin sub nicio forma la domiciliul clientilor.

Conditia primordiala ca programarea sa aiba loc este sa-mi spuneti numarul camerei, eu sun si discutam.

 

Pretul pentru 1 ora va fi 450 lei.

Adică, dacă fac o fasole nu vii la mine?  :laugh2  Evident că mocca!  :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Adică, dacă fac o fasole nu vii la mine?  :laugh2  Evident că mocca!  :laugh2  :laugh2  :laugh2

gata boss...s-a facut

dau eu fasolea (tu doar o gatesti), muraturile...si pentru dumneastra un Chateau de Saye ... e ok asa?

de restul va ocupati... :D

PS: sa vii sa ma iei si pe mine dA la metrou te rog yo mult dA tot :P

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara dragii mei,

 

As vrea sa va instiintez ca, in sfarsit m-am mutat, am si inaugurat noul cuib de nebunii si .... am rupt patul; s-a rupt, la propriu. :slap2  Nu va speriati, sunt ok, nu m-am lovit, iar problema cu patul s-a rezolvat intre timp.  :laugh2

 

Am uitat sa va spun in ce zona m-am mutat, de la soc mi se trage, asadar, zona este Piata Muncii. 

 

O sa revin cu poze dupa ce voi termina de personalizat si de sfintit locul, (dupa cum stiti Sorina sfinteste locul. =)) ), pana atunci va puteti delecta cu Mixi: 

 

 

 

 

  • Like 21
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...