Sari la conținut

Sorina, siliconata 0735014751; 350 lei/h


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cum ar putea fi caracterizata Sorina? Fac o incercare: O doamna veritabila si o femeie adevarata, cu un caracter solid si sanatos. Tonusul ei vital, energia pozitiva si pasiunea pe care le insufla reusesc sa trezeasca la viata si un mort. Eu unul ii sunt recunoscator pentru generozitatea ei si ii doresc putere de munca si spor in toate cele bune!

 

Ce cuvinte frumoase.  :blushing2  

 

Iti multumesc.  :2qm40hg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare people,

 

Nici nu stiu cum sa va povestesc ultima mea intalnire de astazi cu Adela ..... Si dat fiind faptul ca azi a fost ziua ei(🌹🌹🌹🌹 happy bday) nu am putut sa ma duc fara un cadou surpriza... Asa ca am luat-o cu mine pe Sorina ( ca sa va spun adevarul gol golut si pentru mine a fost o surpriza fiindca era prima mea intalnire cu Sorina).

 

 

De relatat nu prea am ce sa va relatez..... va las imaginatia sa va zburde... pana cand o sa va simtiti cum m-am simtit eu astazi.. fiindca totul a fost la superlativ...... Imaginea lor cum se sarutau e greu de uitat... 👀👀👀

 

Pot spune ca am ramas f surprins de Sorina... O femeie extraordinara, deschisa, eleganta, sociabila.. M-am inteles cu ea perfect de zici ca ne stiam de ani de zile... Nu de 30 min.

Asa ca va recomand sa incercati varianta duetului... Ca e senzatie

 

De halat nu voi mentiona fiindca e cadou surpriza asa ca.... 🎉🎉🎉ðŸ¹ðŸ¹ðŸ¹ðŸŽ‚🎂🎂

 

Va salut si ne mai auzim.

 

 

 

Adela & Sorina💋💋💋

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare people,

 

Nici nu stiu cum sa va povestesc ultima mea intalnire de astazi cu Adela ..... Si dat fiind faptul ca azi a fost ziua ei( happy bday) nu am putut sa ma duc fara un cadou surpriza... Asa ca am luat-o cu mine pe Sorina ( ca sa va spun adevarul gol golut si pentru mine a fost o surpriza fiindca era prima mea intalnire cu Sorina).

 

 

De relatat nu prea am ce sa va relatez..... va las imaginatia sa va zburde... pana cand o sa va simtiti cum m-am simtit eu astazi.. fiindca totul a fost la superlativ...... Imaginea lor cum se sarutau e greu de uitat...

 

Pot spune ca am ramas f surprins de Sorina... O femeie extraordinara, deschisa, eleganta, sociabila.. M-am inteles cu ea perfect de zici ca ne stiam de ani de zile... Nu de 30 min.

Asa ca va recomand sa incercati varianta duetului... Ca e senzatie

 

De halat nu voi mentiona fiindca e cadou surpriza asa ca....

 

Va salut si ne mai auzim.

 

 

 

Adela & Sorina

 

Iti multumesc pentru ocazia pe care mi-ai oferit-o, am cunoscut o femeie minunata. Inca mai am in minte imaginea ei ... pfff.  :crazylove

 

Dar dupa data de 7 martie vizite in alte orase?gl in special

 

Singurele orase in care este posibil sa mai ajung sunt Galati si iubirea mea Cluj. Asta nu este o promisiune. :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

 

De relatat nu prea am ce sa va relatez..... va las imaginatia sa va zburde... pana cand o sa va simtiti cum m-am simtit eu astazi.. fiindca totul a fost la superlativ...... Imaginea lor cum se sarutau e greu de uitat...

 

Pot spune ca am ramas f surprins de Sorina... O femeie extraordinara, deschisa, eleganta, sociabila.. M-am inteles cu ea perfect de zici ca ne stiam de ani de zile... Nu de 30 min.

Asa ca va recomand sa incercati varianta duetului... Ca e senzatie

 

De halat nu voi mentiona fiindca e cadou surpriza asa ca....

 

 

zici ca ar fi fost ziua ta! :)

de fapt a si fost, ziua ta norocoasa! fain!

Link spre comentariu
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!

Domnul cu Toyota este rugat sa-mi dea un telefon cand poate. :callyou

Ce telefon ti-a dat? ☎ dăsta? ðŸ˜

 

PS: mai bine îi spuneai sa îti dea .....ðŸŒðŸŒ 😎

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dimineata,

 

Mi-as dori sa va reamintesc ca programarile se vor face prin SMS pentru intervalul 18-20, cu confirmare telefonica inainte cu 30 de min de ora stabilita. 

Va rog mult sa imi specificati clar ora pana la care va pot raspunde la sms.

 

O zi frumoasa ca a mea va doresc.  :boob

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cum ar putea fi caracterizata Sorina? Fac o incercare: O doamna veritabila si o femeie adevarata, cu un caracter solid si sanatos. Tonusul ei vital, energia pozitiva si pasiunea pe care le insufla reusesc sa trezeasca la viata si un mort. Eu unul ii sunt recunoscator pentru generozitatea ei si ii doresc putere de munca si spor in toate cele bune!

 

Bă ejti nebun? Putere de muncă să ce? Adică tu îi dorești spor la supt pula? :laugh2 :laugh2 :laugh2

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Chiar ma intrebam cand apare retardatul aici....nu a trebuit sa ma intreb prea mult.  :slap2

Mai astept un retardat. =))

 

 

Cat de prezivizibili sunt acesti cretini si ce fascinant este ca ei nici macar nu-si dau seama de asta.  :girly

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!

Chiar ma intrebam cand apare retardatul aici....nu a trebuit sa ma intreb prea mult. :slap2

Mai astept un retardat. =))

 

 

Cat de prezivizibili sunt acesti cretini si ce fascinant este ca ei nici macar nu-si dau seama de asta. :girly

Sorino, "retardații" sunt precum muştele. Ştii unde se strâng muştele....nu? =))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:graveyard
  • Oras:graveyard

Nu tre' sa stiti voi :P este suficient ca stie 'mnealui ... care este.  :laugh2

 

 

 

P.S. Este un mesaj criptic intre mine si cineva foarte drag mie.  :girly

Ok, am descifrat mesajul criptic. Ai si tu un pic de rabdare ca vin imediat!

post-168894-0-97692700-1458162764_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:graveyard
  • Oras:graveyard

Chiar ma intrebam cand apare retardatul aici....nu a trebuit sa ma intreb prea mult.  :slap2

Mai astept un retardat. =))

 

 

Cat de prezivizibili sunt acesti cretini si ce fascinant este ca ei nici macar nu-si dau seama de asta.  :girly

Dupa cum vezi, eu, celalalt retardat nu m-am lasat prea mult asteptat  :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...