Sari la conținut

Poze Nevestelor/prietenelor noastre ! (da-ti Note!)


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 04.09.2023 la 21:45, nimenidenicaieri a spus:

Vad ca toti iti lauda pozele dar eu nu le pot vedea…mai pune odata te rog

Link spre comentariu
Acum 44 minute, rocco s a spus:

 

Merge cu el la lucru, infipt in cur 8 ore.

 Dacă merge cu el la lucru înfipt în cur cum spui tu înseamnă că are probleme cu garnitura nu-i mai ține face caca pe ea, dute cu ea la doctor s-o regleze un pic la garnitură 

  • Haha 5
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
Acum 17 minute, logix a spus:

 Dacă merge cu el la lucru înfipt în cur cum spui tu înseamnă că are probleme cu garnitura nu-i mai ține face caca pe ea, dute cu ea la doctor s-o regleze un pic la garnitură 

Nene,

Ala care a spus ca "merge cu el la lucru, infipt in cur 8 ore", nu e soțul, e doar ... "un spectator".

Deci ai greșit ținta!

  • Haha 2
Link spre comentariu
La 14.09.2023 la 19:40, Dyonysy a spus:

Hmmm......ce bine ii sta cu plug'in în curuleț...... Îl poartă și pe timpul zilei sau doar când faceți sex ?

Firește îl folosim doar pentru sex 😊  Dar mai merge prin casă așa cu el când vrea sa mă invite 😁

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
19 hours ago, logix said:

 Dacă merge cu el la lucru înfipt în cur cum spui tu înseamnă că are probleme cu garnitura nu-i mai ține face caca pe ea, dute cu ea la doctor s-o regleze un pic la garnitură 

Cine crede că de la sex anal face caca pe ea? Eu nu am auzit de așa ceva pana acuma...anusul e un mușchi...se lărgește când bagi ceva sau scoți ceva din el și se reface înapoi la forma lui inițială. Și atunci cum poate să facă caca pe ea? Gresesc? Corectati-ma voi dacă ați auzit atunci de alte cazuri din astea că de la sex anal face caca pe ea...sunt și bărbați care fac sex anal, și nu au pățit nimic, nici ei, nici femeile.. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...