Sari la conținut

Monica 0748660416


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Aviz celor care doresc sa o viziteze pe titulara topicului! Numarul de telefon la care raspunde este: 0748660416

P.S. Eu n-am avut nicio problema cu programarea si am fost pe la ea deja de 4 sau de 5 ori. Fata mai sta doar saptamana asta in Timisoara, pana miercuri sau cel tarziu pana vineri, dupa care pleaca. Daca se mai intoarce sau nu, asta nu stiu sa va spun(nu de alta, dar nici ea nu stie sigur :no2).

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Cate finalizari face intr-o ora? Eu am incercat sa o sun,si nu mi-a rasp. Dupa cateva min.primesc un sms de la ea cu ce presteaza plus adresa. Din cate vad eu,unii ati zis ca face 2 fin+masaj=150ron.

La min in mesaj scria ca face o fin.

Deci? :)

In cazul meu a fost o finalizare de fiecare data. Ce-i drept, cred ca la a doua intalnire am incercat si a doua finalizare, dar cum nu mi-a iesit la urmatoarele nici nu am mai incercat. Dar probabil ca daca te termini repede la "prima" poti avea parte si de a "doua".

  • Like 2
Link spre comentariu

Deobicei la mine prima fin. e in 5 min. Dar daca ea mi-a zis ca o fin.,atunci nu ma risc. Mai ales ca am obs ca unii au avut mici prob cu ea. Eu nu pot sa ii propun 2 fin,ca poate ma trezesc ca ma scoate in pula goala afara. :) Voiam sa stiu sigur de la cei ce au fost, cate fin face intr-o ora. Asa ca mai bine zic pas.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Deobicei la mine prima fin. e in 5 min. Dar daca ea mi-a zis ca o fin.,atunci nu ma risc. Mai ales ca am obs ca unii au avut mici prob cu ea. Eu nu pot sa ii propun 2 fin,ca poate ma trezesc ca ma scoate in pula goala afara. :) Voiam sa stiu sigur de la cei ce au fost, cate fin face intr-o ora. Asa ca mai bine zic pas.

Poti sa mergi linistit (parerea mea). Sigur nu te da afara. Cu atat mai mult in aia goala. Legat de problemele pe care le-au avut unii, nu stiu ce sa zic. Cu mine s-a comporat Ok de fiecare data. E ea mai sloboda la gura, dar mie chiar asa imi place sa fie o fata.

P.S. Probabil ca are si ea momente si momente. De exemplu imi spunea ieri ca duminica nu i-au venit 4 programari, iar luni 3(urat din punctul meu de vedere, tinand cont de faptul ca respectivii nici nu au avut bunul simt sa anunte). Iti dai seama ca dupa astfel de zile, nu pot fi chiar "zen".

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

andrei 131..., eu cand am fost prima data am primit 2 fin, daca faci prima fin in 5 min ai sanse sa prim si a doua.Moni e draguta si daca vorb frum nu cred sa te refuze. Dovada ca are servicii ok e ca ajungi greu la ea, are programari si treb sa faci rezervare din timp. Incearca ca merita.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Am fost a 3,a oara la Monica, aceasta fata draguta, cu forme frumoase si placute.Abia am gasit loc pentru programare, deci e apreciata desi a inceput cu topic ,,tupeu si nesimtire,,.Am plecat relaxat de la ea si pentru serviciile ei ii acord nota 9. Eu o sa revin la ea dar nu o recomand pentru ca si asa abia am gasit o ,,fereastra,, pt programare

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am fost a 3,a oara la Monica, aceasta fata draguta, cu forme frumoase si placute.Abia am gasit loc pentru programare, deci e apreciata desi a inceput cu topic ,,tupeu si nesimtire,,.Am plecat relaxat de la ea si pentru serviciile ei ii acord nota 9. Eu o sa revin la ea dar nu o recomand pentru ca si asa abia am gasit o ,,fereastra,, pt programare

Asta inseamna sa nu te gandesti la altii, doar la tine. Faina-i asta?

P.S. Si mie-mi place fata. Am fost de 4-5 ori la ea si ma mai duc. Si da, o recomand cu toata caldura. Nu ca altii :laugh2.

  • Like 4
Link spre comentariu

Tentat de recenziile pozitive am fost și eu...

Locația - blocul eon pe eroilor, aproape de un Lidl nou construit, intri pe un gang și la interfoanele din dreapta, locația e curata.

Programarea respectată, are accent simpatic de Ardeal și cam aici se opresc părțile pozitive.

Fata cam plinuță, pe tocuri și îmbrăcată e ok-ish (cam de un 8 așa) dar când le da jos și se dezbracă scade nota la un 5-6 (ușoară burtica, etc) pare cam țărăncuță ce a realizat că se fac bani mai ușor mulgând bărbații decât mulgând vaca.

Masajul clasic e mediocru cel mult , am zis sa vad la cel erotic, poate compenseaza - m-am întors și a trecut la o laba in viteza, am rugat-o sa o ia mai ușor că așa nu avem șanse să finalizăm.

I-a mers guriță într-una, vrute și nevrute - despre clienți, despre cum face ea banii și cat e de deșteaptă, etc.

 

Altceva in plus nu m-a interesat, am refuzat pe gratis altele care aratau mai bine (ce-i drept am și futut pe bani altele mai nasoale că asa-i in tenis - deci nu se pune).

 

După ce a venit cu greu finalizarea m-am scuzat că am o treabă urgenta si am plecat cu gândul să nu mai revin.

  • Like 1
Link spre comentariu

 

Masajul clasic e mediocru cel mult , am zis sa vad la cel erotic, poate compenseaza - m-am întors și a trecut la o laba in viteza, am rugat-o sa o ia mai ușor că așa nu avem șanse să finalizăm.

I-a mers guriță într-una, vrute și nevrute - despre clienți, despre cum face ea banii și cat e de deșteaptă, etc.

Adică în timp ce iti făcea laba îți și povestea toate alea? 😟
Link spre comentariu

Pt adrianflorin160 - Da, și în timp, și înainte, și după - cred că e ideea ei de GFE :) era amuzanta oarecum.

Badboy - eu am scris cum m-am simțit eu, investește 150 și vezi cum ți se pare ție, oricum văd că mai nou, orice strâmbe ce s-au adunat într-un cuib la vreun manager se aruncă la preturi de vest...pai așa - mă duc direct in vest și am parte de servicii corecte.

  • Like 1
Link spre comentariu

toporr. Are dus te spala pe spate sau pleci uns? 😂👌. Toporr dupa varsta de 8 ani nu te mai spala nimeni La f--d te speli singur ca ai o varsta! Platesti pt masaj nu sa fii spalat! "Mentalitate comunista, Sa te spele femeia, Sa iti calce, pt asta iti iei sotie nu cauti maseuze!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

NU, e vorba de mentalitatea ta balcanica de a lasa clientul plin de ulei, sa-si murdateasca hainele.

Se vede ca nu ai fost in viata ta pe la vreun salon de masaj.

Poti sa cheltui150 lei sa vezi si tu cum arata un salon, cum se face un masaj, cum se spala clientii unsi si altele.

La tine in sat banuiesc ca nu este nici un salon, asa ca incearca in TM sa vezi cei aia. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Haha, lasă vrăjeala ieftina că nu ține... Cred că mă confunzi...vrei să-ți zic ce fel de gel de dus aveai?

Mai bine ia criticile că atare, mai lasă șaorma că-ți atârnă gușile și toate alea, învață masaj, citește o carte să poți purta și tu o conversație fara sa te faci de rusine, nu mai minți că ai facultate, etc și o să vezi că o să ai de câștigat...erai mai respectuoasă când te-am vizitat, văd că ai prins curaj, vrei să-ți reamintesc ce detalii despre clienți mi-ai povestit fara să-ți cer? Total aiurea. In meseria ta ar trebui sa ai un minim de descretie.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...