Sari la conținut

Adevărul adevărat!


Vizitator ccfdtig

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 10 minute, Cozonac7 a spus:

Mergi la ghici pe Publi. 

Nu-i aceeasi lucru , pe aia de pe Publi nu am impuns-o si enervat-o ca pe Andreea . Mai ales că i-as și spune cine sunt , in mijlocul acțiuni 😂😂

  • Haha 2
Link spre comentariu
10 minutes ago, Cozonac7 said:

Nu am pentru ce să mă uit... Că nu ea e vinovată. Și mie tot de doamna Cleo îmi vine să mă iau... Deci cel mai rău din toată ecuația asta tot eu aș ieși. 

Ultimul mesaj din partea doamnei Cleo a fost că dacă nu sunt de acord cu hotărârile luate de către dumneaei, sunt liber să părăsesc forumul ăsta minunat 🥲

Vorba aia... Aia e... :) Eu nu imi bat capul, acum chiar sunt zen, am avut o programare la o fata noua prin zona noastra si a fost mult mai bine decat ma asteptam, nu poate sa imi strice nimeni weekend-ul acum :) 

2 minutes ago, 22leon said:

Nu-i aceeasi lucru , pe aia de pe Publi nu am impuns-o si enervat-o ca pe Andreea . Mai ales că i-as și spune cine sunt , in mijlocul acțiuni 😂😂

Tu vrei sa fi ca aia de faceau emisiunile alea pe eurosport...cate secunde rezisti pe taur? 🤣

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 13 minute, altmarz a spus:

 

Tu vrei sa fi ca aia de faceau emisiunile alea pe eurosport...cate secunde rezisti pe taur? 🤣

Ceva de genul 😂😂 Sunt sigur ca o sa am parte de un Gfe autentic si plin de pasiune din partea ei / lor 😝😂😂

  • Like 2
Link spre comentariu
Acum 4 ore, 1Simplu1 a spus:

Mi se pare ireal faptul ca ești membru dar de fapt nu ai dreptul sa îți spui o părere sau cel puțin sa presupui un lucru… te simți exact ca in comunism unde trebuie sa spui exact ceea ce vrea conducerea fără sa te abați

       Sa spunem ca greșeam și nu era fata respectiva, cel puțin puteai sa lași atașarile acolo sa vada și alți membri… dar defapt ștergi/ ascunzi… atunci când ascunzi deja interesele sunt altele cu respectiva…. De când sunt pe forum nu am văzut niciodată ca atunci când i se atașează un topic mai vechi unei fete, sa fie șters…in cazul fetei ăsteia este cu totul altceva 

Dar ce s-a-ntamplat, ne-ai si parasit, stimabila d-ra?! 😂

Link spre comentariu
La 24.03.2023 la 15:35, tttpttt a spus:

 

N-am atacat fata si n-am zis ca nu merita...am INTREBAT DE CE.

 

BA DA, ai atacat ori faci pe prostu' (vezi sa nu ramai asa🙂). Ai pus la indoiala ori o fata de la Top cu 7 ani vechime (doar in TM), care are un topic de peste 100 de pagini, ori pui la indoiala numeroasele recenzii scrise de la zeci de useri! Culmea, il intrebi pe nellu, care are cred cele mai detaliate recenzii (inclusiv la respectiva)..  

Iar alea cu linsu' si alte prostii chiar nu m-ai nimerit..  mai bine iti vezi tu linistit de TS-ii tai 😉

 

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

Pe mine mă interesează dacă a aflat cineva cine este fată aia cu părul blond-șaten, creț... Care are un zâmbet fermecător și o voce de-ți înseninează seara... Stă la blocurile alea tip bordel de pe Rebreanu... 

Dau un suc la TEC cine îmi oferă orice fel de informație despre ea. 

Nu vă gândiți la prostii, vreau să invit fata la o cafea și o prăjitură. Mi s-au cam aprins călcâiele... Am intenții serioase 😇

Link spre comentariu
Acum 7 minute, Cozonac7 a spus:

Pe mine mă interesează dacă a aflat cineva cine este fată aia cu părul blond-șaten, creț... Care are un zâmbet fermecător și o voce de-ți înseninează seara... Stă la blocurile alea tip bordel de pe Rebreanu... 

Dau un suc la TEC cine îmi oferă orice fel de informație despre ea. 

Nu vă gândiți la prostii, vreau să invit fata la o cafea și o prăjitură. Mi s-au cam aprins călcâiele... Am intenții serioase 😇

Dă-mi nopțile înapoi și zilele cu soare....

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Andorra - Romania: 0 - 2!

Cam haotic jocul nationalei... si niste comentatori... de toata jena! Doar un exemplu: au repetat la nesfarsit ca portarul lor "e fiul selectionerului"!

Iordanescu are o gramada de probleme... astept sa vad ce schimba pt urmatorul joc. In primul rand ne trebuie un mijloc care sa joace ceva coerent! Sa stie sa ajute apararea si sa tina mingea... apoi sa lanseze atacuri... nu numa' mingi in fata! O exceptie notabila: pasa de la golul lui Alibec! Dar cu o floare, nu se face primavara.

[Edit]: dupa prima etapa suntem pe locul 2 in grupa. Ce bine ar fi sa terminam campania tot acolo!

  • Haha 1
Link spre comentariu
Acum 5 ore, danp123 a spus:

Andorra - Romania: 0 - 2!

Cam haotic jocul nationalei... si niste comentatori... de toata jena! Doar un exemplu: au repetat la nesfarsit ca portarul lor "e fiul selectionerului"!

Iordanescu are o gramada de probleme... astept sa vad ce schimba pt urmatorul joc. In primul rand ne trebuie un mijloc care sa joace ceva coerent! Sa stie sa ajute apararea si sa tina mingea... apoi sa lanseze atacuri... nu numa' mingi in fata! O exceptie notabila: pasa de la golul lui Alibec! Dar cu o floare, nu se face primavara.

[Edit]: dupa prima etapa suntem pe locul 2 in grupa. Ce bine ar fi sa terminam campania tot acolo!

Santem finaliști ,am câștigat cupa.....

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

Bă serios... Chiar nu știe nimeni nimic de fata aia de pe Rebreanu?? 

iubi și eu ceva frumos 😁

Link spre comentariu
5 hours ago, Cozonac7 said:

Bă serios... Chiar nu știe nimeni nimic de fata aia de pe Rebreanu?? 

iubi și eu ceva frumos 😁

Nici mie nu mi-a raspuns nimeni când am intrebat de bruneta aia...din acelasi bloc :( 

știi cum facem...ma duc eu pana la Decathlon...iau corturi...

 

Tu te duci până la auchan și faci provizii de lichide...și ne campăm in parcare 🤣

  • Like 3
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
15 minutes ago, farafiltre said:

Ii abuziv, parcarile au CF, da le puteti monta in spate, pe pietris (sub liniile de doua'j de mii)🙂

Ce abuz? Nici măcar nu știu cum o cheamă pe fată 🥺

Sigur 100% știe cineva de ea... Da' n-are zice! Nu mai e pic de omenie :(

 

  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara
Acum 6 minute, Cozonac7 a spus:

Ce abuz? Nici măcar nu știu cum o cheamă pe fată 🥺

Sigur 100% știe cineva de ea... Da' n-are zice! Nu mai e pic de omenie :(

 

Fa i si tu portretul robot si solicita ajutor la gaboru' de sevici🤷🏽‍♂️

  • Haha 4

dag dal gas!

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot
La 23.03.2023 la 4:54, nellu2012 a spus:

Cred ca totusi vorbim despre alta fata. Cea la care am facut eu referire, face in contnuare videochat. Pe publi nu mai e activa si pentru ca e plecata din Timisoara. De aceea ziceam ca ....s-ar putea sa imi faca o vizita. 

P.S. Ai dreptate, mi-am bagat mai mult decat coada. 😂

Posibil sa ai dreptate ,persoana despre care vorbesc eu ,e cunoscuta pentru că are un caracter de olteanca ,deși e ardeleanca :))sloboda la gura ,acum cred că ți ai dat seama despre cine zic :))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara
Acum 7 ore, raultiti a spus:

Nu e vorba de Ella Bruneta ce facea doar deplasari. 

A fost și ea pe la mine acu vreo 2 ani, iar când să începem acțiunea, după ce ne-am dezechipat, ne-am tras niște mozoale, au sunat niște retardați de copii la interfon și domnișoara sa speriat, sa îmbrăcat si a rupt ușa🤣🤣 credea ca vine nevastămea și o prinde la domiciliu conjugal.

Voia chiar să sară pe geam săracuța.

Deci nu e vorba de aceeași Ella.

😁😆

Da, ii tare panicoasa, draga de ea.🙂 La ultima intalnire mi a dat un stres cu declaratia aia, in timpurile lockdownului... numa "prezenta" n a fost...intr un final m am propus antemergator pe o strada pustie😄

dag dal gas!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara
Acum 9 minute, Cozonac7 a spus:

Și tu? :)

 

Nici nu mai am motiv sa ma grabesc la dus, deja am pus si geaca pe umeras.. .cu pula mai merg in seara asta la labe de gasca, si nici cainii n or sa ma mance...da oare unde i murdarici a mea cand imi arde buza?😠

  • Trist 1

dag dal gas!

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
42 minutes ago, altmarz said:

Si cu blonda de la 173 cum ramane? Te gandesti ca poate ea citeste acum aici...si ce o fi in sufletul ei...

O să vadă ce băiat bun sunt și o să mă caute ea :luxhello

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
18 minutes ago, farafiltre said:

Nici nu mai am motiv sa ma grabesc la dus, deja am pus si geaca pe umeras.. .cu pula mai merg in seara asta la labe de gasca, si nici cainii n or sa ma mance...da oare unde i murdarici a mea cand imi arde buza?😠

Crezi că e plecată din localitate?? 🥹

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
La 27.03.2023 la 1:12, Cozonac7 a spus:

Ce abuz? Nici măcar nu știu cum o cheamă pe fată 🥺

Sigur 100% știe cineva de ea... Da' n-are zice! Nu mai e pic de omenie :(

 

 am vazut si eu o data , ea m-a salutat si mi-a zambit de mi-a mers la suflet cum zici

eu am crezut ca e vreo proprietara care da la inchiriat

am intrebat o pe deea dc stie vreo blonda asa, dc e proprietara de la ap ei  ,

dar nu am obtinut nimic

 

mie mi-a parut rau ca nu am aruncat o vorba sa initiez poate o conversatie ca parea deschisa

eu zic sa mai investesti timp si sa intri in vorba cu texte pregatite 

iar dc e de meserie sa nu zici decat la unu singur :-)

promit sa fac asemenea

dc nu e ti o las tie dc ai ganduri serioase ca e prea tanara

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...