Sari la conținut

Adevărul adevărat!


Vizitator ccfdtig

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0
1 oră în urmă, tttpttt a spus:

 

Cum specimenele ca asta au bani de femei la cat ii de paralel de viata? :)))))))

Dar mie îmi plac bărbații , cu tine vreau sa ma văd 🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Paradis
  • Oras:Paradis
Acum 2 ore, Carinasw a spus:

Ne jucam cu ouãle...pardon ,globurile😁

Am vrut sa iti dau o inima ...dar mi am bagat pula 😂😂😂...am vazut un video ...nasoala muzica ...promovezi . 🤮🤮

Aaaa....misto tatale 😂😂😂

  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
Chiar acum, 20_14 a spus:

Am vrut sa iti dau o inima ...dar mi am bagat pula 😂😂😂...am vazut un video ...nasoala muzica ...promovezi . 🤮🤮

Aaaa....misto tatale 😂😂😂

Dragule , voi fi sincera . 

Da imi plac manelele, eu dansez de la 8 ani...:))) imi place foarte mult sa cant si sa dansez insa,din cate vezi am ales alta cale.  Se mai luase cineva de mine din acest motiv...cum ca primesc clientii cu manele si sunt cocalara si etc . La mine in casa nu se asculta doar asta . Ascult orice gen de muzica . 

De multe ori , spun clientilor sa puna ce melodii doresc ei , pentru ca am youtube pe tv.  Nu oblig pe nimeni sa asculte ce vreau eu !:))) 

Asa am eu energie pe manele, poate altii au pe populara... un Ion Dolanescu, Maria Dragomiroiu... nu judec !🤗

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
1 oră în urmă, Carinasw a spus:

Dragule , voi fi sincera . 

Da imi plac manelele, eu dansez de la 8 ani...:))) imi place foarte mult sa cant si sa dansez insa,din cate vezi am ales alta cale.  Se mai luase cineva de mine din acest motiv...cum ca primesc clientii cu manele si sunt cocalara si etc . La mine in casa nu se asculta doar asta . Ascult orice gen de muzica . 

De multe ori , spun clientilor sa puna ce melodii doresc ei , pentru ca am youtube pe tv.  Nu oblig pe nimeni sa asculte ce vreau eu !:))) 

Asa am eu energie pe manele, poate altii au pe populara... un Ion Dolanescu, Maria Dragomiroiu... nu judec !🤗

Ca sa vezi ce ne potrivim, si mie imi place sa dansez...la nunti, dar stim cu totii cat is de scumpe. Asa ca am ales alta cale...calea pribegiei la femei 🤣

  • Haha 3
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
1 oră în urmă, Carinasw a spus:

Dragule , voi fi sincera . 

Da imi plac manelele, eu dansez de la 8 ani...:))) imi place foarte mult sa cant si sa dansez insa,din cate vezi am ales alta cale.  Se mai luase cineva de mine din acest motiv...cum ca primesc clientii cu manele si sunt cocalara si etc . La mine in casa nu se asculta doar asta . Ascult orice gen de muzica . 

De multe ori , spun clientilor sa puna ce melodii doresc ei , pentru ca am youtube pe tv.  Nu oblig pe nimeni sa asculte ce vreau eu !:))) 

Asa am eu energie pe manele, poate altii au pe populara... un Ion Dolanescu, Maria Dragomiroiu... nu judec !🤗

Pe mine sa ma astepti cu Marșul Nuptial😁😁😁.

Link spre comentariu
  • Oras:Paradis
  • Oras:Paradis
Acum 2 ore, Carinasw a spus:

Dragule , voi fi sincera . 

Da imi plac manelele, eu dansez de la 8 ani...:))) imi place foarte mult sa cant si sa dansez insa,din cate vezi am ales alta cale.  Se mai luase cineva de mine din acest motiv...cum ca primesc clientii cu manele si sunt cocalara si etc . La mine in casa nu se asculta doar asta . Ascult orice gen de muzica . 

De multe ori , spun clientilor sa puna ce melodii doresc ei , pentru ca am youtube pe tv.  Nu oblig pe nimeni sa asculte ce vreau eu !:))) 

Asa am eu energie pe manele, poate altii au pe populara... un Ion Dolanescu, Maria Dragomiroiu... nu judec !🤗

Stai ...ce imi sari la beregata ...ca la final am lasat si un compliment ....bine , ii ala' n dala ...dar macar sa primesc un ...multumesc ...pentru efort . 

Aaa...cu populara iar ai dat ...un exemplu prost   . 

 

  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
27 minutes ago, 20_14 said:

Aaa...cu populara iar ai dat ...un exemplu prost 

Nu, nu. Chiar deloc. Altu' mai bun nici că putea :)

 

  • Trist 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
Acum 29 minute, 20_14 a spus:

Stai ...ce imi sari la beregata ...ca la final am lasat si un compliment ....bine , ii ala' n dala ...dar macar sa primesc un ...multumesc ...pentru efort . 

Aaa...cu populara iar ai dat ...un exemplu prost   . 

 

Chiar nu am zis cu rautate! Mi-am dat seama ca tu nu nu te-ai luat de mine sau sa fi spus ceva de rau . Doar ti-ai exprimat parerea .😁❤️

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Paradis
  • Oras:Paradis
Acum 44 minute, Carinasw a spus:

Chiar nu am zis cu rautate! Mi-am dat seama ca tu nu nu te-ai luat de mine sau sa fi spus ceva de rau . Doar ti-ai exprimat parerea .😁❤️

In sfarsit o femeie intelegatoare ...incepe sa imi placa despre tine . 

Sanii is  bestiali 🤩🤩

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 4 minute, 20_14 a spus:

In sfarsit o femeie intelegatoare ...incepe sa imi placa despre tine . 

Sanii is  bestiali 🤩🤩

  

La 11.12.2022 la 12:36, Carinasw a spus:

Sa vezi cum e cand imi misc bucile pe balaurul tau....😏🍆❤️

Mie imi place ce promite 🤩

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Paradis
  • Oras:Paradis
Acum 2 minute, Carinasw a spus:

uitati-va-n pasarica😂❤️

Esti si caterincoasa👍👍

Sa vezi ...surpriza ....chiar m am uitat ...si am orbit 🤣🤣🤣...prea il.avea pe luci . 

Toata schema mi a dat gaura in buget ...a trebuit sa cumpar picaturi 🥲🥲

De aici si morala ...pasarica papa bani 🤣🤣

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 2 minute, 20_14 a spus:

Asta ...ii puru adevar 🥲🥲si de n are sani( @Emilia23 tu ce zici ? ) si vrea silicoane ...tot dauna iti da 😂😂😂

Are sani si Emilia, dar asa mai mici. Daca ii da cu alifie, pica🤣🤣🤣.

Link spre comentariu

  • Oras:Paradis
  • Oras:Paradis
Acum 2 minute, unsuflet a spus:

Are sani si Emilia, dar asa mai mici. Daca ii da cu alifie, pica🤣🤣🤣.

Stai sa apara 😂😂😂....sa vezi cum ne trimite la.somn 😅😅😅😅...la pescuit ...ca ii sezonul 🤣🤣

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member and 1 guest

×
×
  • Creează nouă...