Sari la conținut

Adevărul adevărat!


Vizitator ccfdtig

Postări Recomandate

Acum 23 minute, altmarz a spus:

Nu îți bate capul... vrăjeala e mare :)

 

M-a pierdut de la propozitia ca ea intelege altceva prin GFE, nu sarut 

 

Acum 20 minute, Girlsexy99 a spus:

Multă lume îmi spune ca am vrăjeala multă si proasta dar eu nu cred 😂😂

Se referea la colega ta, Maya ;) 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 3 minute, tttpttt a spus:

M-a pierdut de la propozitia ca ea intelege altceva prin GFE, nu sarut 

 

Se referea la colega ta, Maya ;) 

Eu spun ce spune lumea de mine la TM ca am multă vrăjeala proasta 😂

Link spre comentariu
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 1 minut, tttpttt a spus:

Daca le zici vrajeala pe maghiara, iti zic eu ca te iarta Timisorenii 🤣

Ai ochii albaștrii tu ?🤭🤔

Link spre comentariu
Acum 23 minute, Decius a spus:

colegu' fetele sunt la Arad➡️ Șeron și Barbie.Tot le sâcâi să mai treacă și pe la noi să practicam "maghiara" dar momentan nu vin.Din câte am înțeles le merge mai ok pe alte orașe. Aruncă și tu o vorbă bună poate poate .. 

Din ce am vazut nu face FK...si MARE MARE pacat, ca nu-i rea unguroaica. Oare daca-i zic "jo napot kivanok PSD", se razgandeste?

 

Acum 2 minute, Girlsexy99 a spus:

Ai ochii albaștrii tu ?🤭🤔

Nu draga mea, caprui si nici nu-s blond :D 

Link spre comentariu
9 minutes ago, tttpttt said:

M-a pierdut de la propozitia ca ea intelege altceva prin GFE, nu sarut 

Eu sunt convins că știe ce înseamnă GFE, dar nu arată mai bine o listă lungă de servicii pentru marketing? Nu mai contează dacă le și faci, sau nu :)

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 2 minute, tttpttt a spus:

Din ce am vazut nu face FK...si MARE MARE pacat, ca nu-i rea unguroaica. Oare daca-i zic "jo napot kivanok PSD", se razgandeste?

 

Nu draga mea, caprui si nici nu-s blond :D 

Vroiam sa te intrb dacă ai cumva o harta ca m am pierdut in ochii tai 😇😍😍

Link spre comentariu
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0772056560
  • Oras:București
  • Disponibila
Chiar acum, tttpttt a spus:

Eh na..dumele astea nu tin, dar eu pot sa zic ca daca ne intalnim, ma pierd in tatele tale 

Eeeee uite asta e vrăjeala proasta nu ce spun eu 😂🤭

  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 3 ore, tttpttt a spus:

Pai atunci nu-i nici un farmec...macar sa poti zice ca te-ai mozolit cu o unguroaica, si daca-i si indrazneata...mmama

eu le mozolesc la buzele din capătul celălalt 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:frumosul oras de pe malul Begai
  • Oras:frumosul oras de pe malul Begai
19 minutes ago, colericul said:

Sanse mari ca la finalul lunii iulie sau inceputul lunii lui august sa fac un ocol prin Timisoara daca vreuna din favoritele mele va fi la voi.... Cum intentionez sa testez si o localnica (voi vedea atunci pe care, tinand cont ca vor pleca destule la mare sau vor lua o pauza), unde as putea gasi o cazare decenta in Timisoara pentru una-doua nopti, cu loc de parcare sigur si disponibil si la ore tarzii? Nu stiu ora la care voi ajunge, ca sa nu ma complic, pentru vizite voi folosi taxiul... 

La un hotel 😇

Link spre comentariu
  • Oras:frumosul oras de pe malul Begai
  • Oras:frumosul oras de pe malul Begai
4 minutes ago, colericul said:

Captain obvius... cum sunt si pensiuni, regim hotelier etc 

Pune si tu cateva de care stii, de cautat ma pricep dar sunt patit cu exagerari fie intr-un sens, fie in altul... 

Daca are mancare ok in ce priveste calitatea, ma intereseaza sa fie deschis si mai tarziu... mic dejun inclus.

Si ca sa-ti faci o idee, in extrasezon am fost la mare, stii cate pensiuni, hoteluri si restaurante erau puse ca fiind deschise desi activau sezonier? Pentru restaurante am apelat la cunoscutii din Constanta sa ma indrume, altfel mancam scump si prost la cele ce le-am gasit in cautari.

Stai că am uitat că tu (aparent) ești foarte riguros. Și exigent...

Hotel Continental! E fix în mijlocul frumosului nostru oraș de pe malul Begăi. Ai ditamai parcarea, mâncarea e bună(am fost eu la 2 nunți acolo și n-am strâmbat din nas, e adevărat că sarmalele n-au fost cele mai bune dar nu cred că asta e principala ta preocupare), cei de la recepție cunosc fătuci ce nu apar aici pe sait și unele chiar îți frângi gâtul după ele.

Prețul nu e chiar chilipir...dar la tine banii nu E o problemă. Așa am auzit :)

 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 48 minute, colericul a spus:

Sanse mari ca la finalul lunii iulie sau inceputul lunii lui august sa fac un ocol prin Timisoara daca vreuna din favoritele mele va fi la voi.... Cum intentionez sa testez si o localnica (voi vedea atunci pe care, tinand cont ca vor pleca destule la mare sau vor lua o pauza), unde as putea gasi o cazare decenta in Timisoara pentru una-doua nopti, cu loc de parcare sigur si disponibil si la ore tarzii? Nu stiu ora la care voi ajunge, ca sa nu ma complic, pentru vizite voi folosi taxiul... 

Cred ca pentru tine ar trebui ceva cazare cat mai aproape de Rebreanu 173...

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:frumosul oras de pe malul Begai
  • Oras:frumosul oras de pe malul Begai
15 minutes ago, nila78 said:

Cred ca pentru tine ar trebui ceva cazare cat mai aproape de Rebreanu 173...

Se găsește chiar în blocul cu pricina 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Chiar acum, Cozonac_7 a spus:

Se găsește chiar în blocul cu pricina 

Acolo ce ii nasol ii ca la parter nu ai un bar,cafenea ceva restaurant/cofetarie pt un snack scurt intre programari... 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Chiar acum, colericul a spus:

La urgenta apelez la caterinmg ceea ce duce... de unde sa comand?

Vezi că tu vii în Timișoara, capitală europeana anul acesta, și ce naiba doară nu mergi la Bolentinul din Vale sau Caraca

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 7 minute, Albano89 a spus:

Vezi că tu vii în Timișoara, capitală europeana anul acesta, și ce naiba doară nu mergi la Bolentinul din Vale sau Caraca

Caracal, și suntem oameni civilizați, avem hoteluri, restaurante, străzi asfaltate, nu suntem primitivi ca să-ți faci atâtea probleme! Și avem și câteva localnice care te asigur că sunt peste ce aveți voi prin capitala! Noi te așteptăm cu drag și îți dorim ședere plăcută, cu condiția să nu ții cu Dinamo București (glumeam, bineînțeles)!🤣

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Chiar acum, colericul a spus:

Exact, prin urmare multe oferte din care foarte probabil destule cu servicii proaste. Am patit-o sa schimb toate planurile in Viena din cauza unei comenzi ce mi-a deranjat stomacul... nu vorbesc de Bucuresti.

Nu pot aplica metodele mele de plimbaret anume: sa opresc unde vad ca sunt o multime de clienti si sa comand ce vad la majoritatea in farfurii ca sa am sanse ca fie proaspat si cat de cat acceptabil. Stiu de la multi chelneri ca ce vezi de regula in oferta zilei sunt lucruri de care vor sa scape pentru ca sunt prea vechi, iar in meniul zilei folosesc din ce ramane din zilele anterioare.

Am avut locuri unde am stat cu saptamanile si eram de-a casei asa ca bucatarii imi spuneau EI ce au facut prospat si de ce sa ma feresc.

Pont pentru voi: daca o ciorba, supa va vine extrem de fierbinte, renuntati... au clocotit-o ca sa nu se simta mirosul carnii pe punctul de a se altera.

Te duci la Jiva la Terasa Nora și te asigur că o să mănânci ca la mama acasă, sau dacă chiar vrei să vezi un restaurant adevărat, dai o fugă până la frații noștri sârbi, la Varsec (cam 65 de km de Timișoara) și mergi la Dinar, de unde te asigur că nu ai cum să pleci dezamăgit! În fine, avem și restaurante de fițe, stai liniștit! Dar anunți când știi exact că ajungi și te îndrumă cei de aici fără probleme! Spor la fete și te așteptăm cât mai curând!

Link spre comentariu
  • Oras:frumosul oras de pe malul Begai
  • Oras:frumosul oras de pe malul Begai
7 minutes ago, colericul said:

Exact, prin urmare multe oferte din care foarte probabil destule cu servicii proaste. Am patit-o sa schimb toate planurile in Viena din cauza unei comenzi ce mi-a deranjat stomacul... nu vorbesc de Bucuresti.

Nu pot aplica metodele mele de plimbaret anume: sa opresc unde vad ca sunt o multime de clienti si sa comand ce vad la majoritatea in farfurii ca sa am sanse ca fie proaspat si cat de cat acceptabil. Stiu de la multi chelneri ca ce vezi de regula in oferta zilei sunt lucruri de care vor sa scape pentru ca sunt prea vechi, iar in meniul zilei folosesc din ce ramane din zilele anterioare.

Am avut locuri unde am stat cu saptamanile si eram de-a casei asa ca bucatarii imi spuneau EI ce au facut prospat si de ce sa ma feresc.

Pont pentru voi: daca o ciorba, supa va vine extrem de fierbinte, renuntati... au clocotit-o ca sa nu se simta mirosul carnii pe punctul de a se altera.

Atâtea figuri... să-mi bag picioarele!

Iți aduc eu o felie de brânză și niște ceapă. Dacă vrei și pâine, te descurci... că parcă te și aud: "asta nu e d'aia din făină integrală și grâul nu încă treierat anul ăsta."

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 27 minute, colericul a spus:

La urgenta apelez la caterinmg ceea ce duce... de unde sa comand?

Tazz... daca are peste 4.6 la pesta 500 recenzii probabil ii ok... Eu recomand Whisper, peper (cred ca nu mai sunt pe tazz) yammy bistro (au doar sandwich si salate deci  sanatos si bun la silueta), Tinecz ii rest ok, aa si pizza san marzano 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Disponibila
  • Disponibila
Acum 4 minute, Carinasw a spus:

Offf. .ma gândesc pana ajung 🥲🤣 eu ma cam amețesc cu finalizările astea și mi se par pe fuga...vreau si eu sa cunosc omul ...sa vad cum e ..de asta nu mai am opțiunea de 30 de minute.:)))) 

Ai dat un răspuns frumos Diplomat, dar adevărul adevărat constă in strategia de Marketing 😉 Să ști că ești printre puținele care au reușit să țină stacheta sus, bravo felicitări 👍 adevărul este că ai și cu ce 😍👌succes in continuare și poate ajungi și prin centrul țării să ne putem cunoaște în tihnă 😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
1 oră în urmă, nightstar a spus:

Ai dat un răspuns frumos Diplomat, dar adevărul adevărat constă in strategia de Marketing 😉 Să ști că ești printre puținele care au reușit să țină stacheta sus, bravo felicitări 👍 adevărul este că ai și cu ce 😍👌succes in continuare și poate ajungi și prin centrul țării să ne putem cunoaște în tihnă 😘

Hei dragule ! Iti mulțumesc frumos! 

Nu prea o iau ca pe o strategie de marketing.

Si sa îți spun și de ce. 

Eu lucrez pe zi cu 4 maxim 5 programări ! Atat. Nu ma arunc la mai mult pentru ca știu cât rezist ,și știu ca dacă as lua 10-20 de clienți ..o sa mi se schimbe starea de spirit și intervine oboseala și nervii:))) si decât sa iau programari doar de dragul banilor și plăcere *pl*...mai bine ma rezum la puțin și e mai ok ..iar la finalul zilei sunt ok și mental și fizic ! 

Si prefer ca, putinii oameni care îmi calca pragul, sa ma lase cu un gust bun..si eu pe ei de asemeni :)))) 

Dacă nu voi ajunge în zona ta ...poate vreodată ne vom intersecta în orașul în care activez...Tm sau IS...

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...