Sari la conținut

Adevărul adevărat!


Vizitator ccfdtig

Postări Recomandate

Reputație: 8703
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
Chiar acum, nellu2012 a spus:

Te invarti dupa ceva...ai?

Nu ma învârt ca amețesc. 

Vad ca nu mai vorbește Tomson cu mine.. 😔 

Oare o fi bine? 

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 2721
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
1 minute ago, Carinasw said:

Nu ma învârt ca amețesc. 

Vad ca nu mai vorbește Tomson cu mine.. 😔 

Oare o fi bine? 

Stai un pic... nu incepe o cearta acum! Lasa-i pe aia doi (Atro-Cozo) sa termine! Ca dupa aia nu mai pricep NIMIC! Ce naiba, eu sunt barbat... NU pot sa urmaresc doua chestii simultan!

  • Haha 8
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 33159
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 3 minute, Carinasw a spus:

Nu ma învârt ca amețesc. 

Vad ca nu mai vorbește Tomson cu mine.. 😔 

Oare o fi bine? 

Suna-l și întreabă-l 🤣

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
Reputație: 8703
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
Acum 2 minute, danp123 a spus:

Stai un pic... nu incepe o cearta acum! Lasa-i pe aia doi (Atro-Cozo) sa termine! Ca dupa aia nu mai pricep NIMIC! Ce naiba, eu sunt barbat... NU pot sa urmaresc doua chestii simultan!

Ei bine, ma anunțați și pe mine când termina băieții, sa îl caut pe Tomson. 🥹😂😂😂😂

Link spre comentariu
Reputație: 8703
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
  • Telefon: 0754371111
  • Oras:Iasi
  • Disponibila
Acum 1 minut, 22leon a spus:

Suna-l și întreabă-l 🤣

Nuu, ca după leșina de emoție când vede numărul meu 😂😂😂😂😂😂😂

  • Haha 2
Link spre comentariu
Reputație: -69
52 minutes ago, Carinasw said:

Unde e Tomson? 🥹

O murit .🤣🤣🤣

O crapat inima in el dupa ce am facut amindoi cu el.🤣🤣🤣

Nu vezi ca acuma si Cozonac cind vede ca ii prins cu mita in sac si realizeaza ce perle scoate pe gura fara sa isi dea seama,incearca sa se traga pe cur inapoi.🤣🤣🤣

  • Minus 2
Link spre comentariu
Reputație: -69
50 minutes ago, nellu2012 said:

Te invarti dupa ceva...ai?

Nelu da ziceai si tu de un razboi pe care il incepi dimineata urmatoare ca seara nu iti place sa incepi razboaie si vad ca nimic.Nu de alta dar mai facut foarte curios sa vad despre ce e vorba.🙂🙂

  • Minus 2
Link spre comentariu
Reputație: -69
54 minutes ago, Carinasw said:

Nu ma învârt ca amețesc. 

Vad ca nu mai vorbește Tomson cu mine.. 😔 

Oare o fi bine? 

🤣🤣🤣 Acelasi lucru si in privinta mea,vad ca ii tacere mormintala din partea lui.

Ti-am zis eu,o fi dat ochii peste cap.🤣🤣🤣

  • Minus 2
Link spre comentariu
Reputație: -69
56 minutes ago, danp123 said:

Stai un pic... nu incepe o cearta acum! Lasa-i pe aia doi (Atro-Cozo) sa termine! Ca dupa aia nu mai pricep NIMIC! Ce naiba, eu sunt barbat... NU pot sa urmaresc doua chestii simultan!

🤣🤣🤣 Pai unde iti e atentia distributiva Dane ?🤣🤣🤣

Nu vezi ca si eu duc un razboi pe doua fronturi : Eu cu Corina contra lui Tomson si eu cu acea tentativa de Cozonac.🤣🤣🤣

  • Minus 2
Link spre comentariu
Reputație: -69
1 hour ago, Carinasw said:

Ei bine, ma anunțați și pe mine când termina băieții, sa îl caut pe Tomson. 🥹😂😂😂😂

🤣🤣🤣 Ia vezi pe unde e,ca si mie imi e dor de el si ii simt lipsa.🤣🤣🤣

  • Minus 2
Link spre comentariu
Reputație: -69
1 hour ago, Carinasw said:

Ei bine, ma anunțați și pe mine când termina băieții, sa îl caut pe Tomson. 🥹😂😂😂😂

Hai ca l-am gasit,s-a mutat pe Arad la preferata lui Samira si vad ca si acolo tot asa mindru ca si aici e de madularul lui si ,si-l tot lauda nevoie mare si bineniteles acelasi lucru face si cu fata o ridica in slavi de zici ca numai e alta ca ea pe pamint.🤣🤣🤣

tomson

  • tomsonMentor
  • Platinum Member
  • leet.png.6b5185e44b6bc2eb77a3deb74bce58e
  • Reputation: 5642
  • Oras:Timisoara

Si eu am mai revizitat o la arad , aceeasi calitate sub toate aspectele , corp prestatie igiena

ca noutate era o oglinda care mi a tatuat pe creier imaginea superbei stripteuze

cu fundul acela magnific in squat  isi fata frumoasa intrepatrunsa  oral deplin 

Am cunilingushit o si eu cat am putut de bine , pana m-a oprit nu stiu de ce 🙂

Revenit oral din lateral sa am acces la fund stiind ca mi place

Apoi  misionar cu sarutari mangaieri gemete si toata simfonia ca fie maxim de bine

pozitia de siguranta preferata  si doggy , triada mea funda mentala 

M-am aprins oleaka de la atata sange coborat in madularul cu multi cm cubi ( vreo 330 in partea vazuta dupa calculele mele ) si am luat o mai taricel. M-a corectat cu blandete si m am simtit vinovat apoi ca de atata pocainta nu am mai indrazit a lasa tot  sangele in capu chior si am mai pastrat si in ala cu 2 oki sa nu mai fac vreo boacana ca tare m-as fi osandit dc o suparam pe samiruta mea favorita Am fost fara gresela apoi am recuperat 

Asa ca in partea finala am lucrat cam cu 50 % , presiune de pocainta,  

si am finalizat prin lucru in echipa cu fundul perfect si okii albastrii inainea mea m am ocupat personal de transferul  micutilor  ducandu i de mana de la gradi la destinatia de 5 stele  Ce s-a mai intamplat cu ei apoi nu stiu ca Sami a dat fuga la piscina probabil sa i invete sa inoate sa ajunga si ei campioni

Multumesc mult Samira 

500/h dtd

Dar vad ca din pacate gravele lui lacune in ale gramaticii persista si acolo.🤣🤣🤣 Inca scrie cele mai lungi cuvinte sub forma de fraza si inca iti trebuie translator uneori pentru a incerca sa iti traduca ceea ce vrea sa spuna ca  te baga in ceata si nu intelegi nimic din ceea ce vrea sa spuna.🤣🤣🤣🤣

  • Minus 2
Link spre comentariu
Reputație: -69

Si eu unul personal imi mai faceam mari griji si pentru fanul meu numarul unu Pittysmen,deoarece cind am vazut ca nu ma mai minuseaza deja imi faceam griji ca poate s-a intimplat ceva si cu el,dar acuma cind am vazut ca a inceput din nou cu minusarile,mi-a venit inima la loc.🤣🤣🤣🤣

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
1 hour ago, criss73 said:

Off, off ce îți mai place și ție @Carinaswsă bagi bățu prin gard 🤣, te mănâncă rău? 

@Carinasw e așa răuță în zilele în care nu este răsfățată suficient. Dacă este satisfăcută cum trebuie, să vezi cum nu mai zice nici "meow". :)))

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 1594
  • Oras:Ar
  • Oras:Ar

Nu doriți să incetați cu războaiele acestea inutile? Deja acest topic a devenit plictisitor, iar de demonstrat comunitătii nu veți reuși să demonstrați nimic, fiecare are deja părerea lui despre "combatanți", doar vă mânjiți singuri cu noroi.

Rog să imi trimită cineva un pm când e liniște și pace aici si putem citi din nou informații utile comunității.

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
5 minutes ago, unsuflet said:

Nu doriți să incetați cu războaiele acestea inutile? Deja acest topic a devenit plictisitor, iar de demonstrat comunitătii nu veți reuși să demonstrați nimic, fiecare are deja părerea lui despre "combatanți", doar vă mânjiți singuri cu noroi.

Rog să imi trimită cineva un pm când e liniște și pace aici si putem citi din nou informații utile comunității.

De obicei, toate "războaiele" (indiferent de mediul în care s-au născut și de ce natură sunt) sunt lucruri inutile. De aceea, cei mai mulți oameni își aleg greșit războiul/disputa pe care o duc. Multe s-ar schimba dacă, în general, s-ar vedea partea pozitivă în situații, nu doar lucrurile care dezbină oamenii. Forumul ăsta cu atât mai puțin ar trebui să fie un loc de tranșee imaginare, care sunt menite să creeze conflicte, mai ales că 99% dintre participanții activi bărbați de aici nici nu se cunosc, dar ei își măsoară părțile genitale și dimensiunile testiculelor, fără ca să iasă vreun câștig (măcar pentru cineva) din asta.

Eu consider că aici ar trebui expuse doar lucruri hilare, pentru a se destinde participanții, iar pe topicul fetelor, chestiile legate de acest business...

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
17 minutes ago, altmarz said:
17 minutes ago, altmarz said:

Poti sa scrii aici :) 

Bănuiesc că numele ei începe cu litera "C" și se termină în "orina". Știu că ele sunt amice, dar nu bag mana în foc că ea e 😅😅😅

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 2721
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
1 minute ago, naty22 said:

Ferească Dumnezeu ia vezi face anal ?🤣🤣🤣🤣🤣poate scriu tu primul 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Au că mor mă ia capu 

Da' tu pui curu' la bataie?! Ca arata bun de pula! 😍🤩😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 1831
Acum 9 minute, danp123 a spus:

S-au dus în centru a făcut poze la Catedrala și le -a pus pe Publitim ....ferească Dumnezeu ce mai vad eu 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Deci sigur cred că face și anal 🤣🤣🤣🤣

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 5 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...