Sari la conținut

Luana Sector 3 Dristor


Vizitator luana13

Postări Recomandate

Vizitator luana13
Reputație: 0

Frumusetea fizica o poti constata privind pozele, insa frumusetea clipelor petrecute impreuna o poti simti decat intalnindu-ne. Doar a ta intre orele 09:00-23:00.
 

Tel: 0769894131

post-294742-0-49674800-1561475403_thumb.jpg

post-294742-0-68000400-1561475428_thumb.jpg

post-294742-0-12453300-1561475474_thumb.jpg

post-294742-0-92082800-1561475501_thumb.jpg

post-294742-0-93666200-1561475531_thumb.jpg

  • Like 8
Link spre comentariu
Vizitator luana13
Reputație: 0

Si serviciile propuse care sunt? La ce tarif?

Buna seara!

Servicii
  • Sex Normal
  • 69
  • Finalizare Faciala
  • Finalizare Corporala
  • Dildo/Jucarii Erotice
  • Oral Protejat
  • Sex in diferite pozitii
  • Masaj Erotic
  • Body Masaj
  • Masaj de relaxare
  • Masaj intretinere
  • Deepthroat
  • Sex intre sani
  • Handjob
  • Striptease
  • Squirt
Tarif
Pret finalizare
  • 200 ron
Pret Ora

400 ron

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Frumusetea fizica o poti constata privind pozele, insa frumusetea clipelor petrecute impreuna o poti simti decat intalnindu-ne. Doar a ta intre orele 09:00-23:00.

 

Tel: 0769894131

Bună Luana.

Bine ai venit.

Frumoase pozele.

 

Ai cumva si ceva poze needitate ?

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator luana13
Reputație: 0

Nu-s eu ala care recomanda ceva etc, dar la 400 ora, fara anal in meniu (chiar si extra).... nu stiu, poate am sa vin sa te testez sa vedem :)

Daca vorbim despre  raportul calitate/pret, atunci, da, trebuie sa vii sa testezi ca asa poti avea o opinie sau recomandare corecta !

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

In pozele astea, arati foarte bine (mai putin in cea in care sfarcurile sunt acoperite un blur alb - pare ca nu ai) si sper asa sa fie si in realitate.

Imi poti spune, te rog, ce inaltime ai?

 

Multumesc!

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna seara!

Servicii
  • Sex Normal
  • 69
  • Finalizare Faciala
  • Finalizare Corporala
  • Dildo/Jucarii Erotice
  • Oral Protejat
  • Sex in diferite pozitii
  • Masaj Erotic
  • Body Masaj
  • Masaj de relaxare
  • Masaj intretinere
  • Deepthroat
  • Sex intre sani
  • Handjob
  • Striptease
  • Squirt
Tarif
Pret finalizare
  • 200 ron
Pret Ora

400 ron

 

French Kiss oferi? cunnilingus accepti?

Link spre comentariu
Vizitator troti
Reputație: 0

Salutare.

Tocmai am venit de la Luana.

Este o tipa super deschisă, frumoasa, corp tonifiat si frumos și o pizda de fata de 18 ani (estetic dar și strâmtă). In același timp vorbește și se comporta foarte frumos. Programat inainte cu o ora și m-a și anunțat inainte cu 15 minute de a fi gata.

Locația este exact lângă KFC Dristor.

Ajuns sus și Luana m-a așteptat intr-o ținuta sexy. Ea foarte amabila, chiar m-a întrebat dacă beau un pahar de vin, suc sau apa minerală. Făcut dus și trecut la acțiune.

Am început eu sa ii fac un oral și a fost chiar naturală și s-a udat. Nu mi-a mai făcut oral Pt ca nu am mai rezistat și am trecut la normal in poziția capra. Am terminat in câteva minute fiind inrezistibila.

După sex am mers la o tigara iar apoi am plecat Pt ca am optat doar pt o finalizare.

Scor: 200 lei

Recomand

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost la domnisoara Luana si pot confirma ca sunt pozele ei inclusiv ultima poza.

Luana este noua in domeniu astfel incat pentru pretentiosii in sex oral nu ofera decat protejat acest servici.

Dar este o femeie care te incanta prin caldura, feminitatea si rafinamentul de care da dovada inclusiv inteligenta din discutia avuta cu ea.

Este o femeie frumoasa atat la fizic cat si la fata, supla spre slim , inalta cu sani medii, sfarcuri ascutite, excitabile.

In materie de sex m-a lasat fara cuvinte.Traieste momentul fiind pasionala si foarte flexibila in pozitii.

Mie personal mi-a placut experienta avuta cu ea desi la intrarea in garsoniera te intampina intr-un semiintuneric iar la baie lipseste gelul de dus barbatesc.

Halatul a fost 200 o finalizare .

Va fi probabil pe placul iubitorilor de slim care doresc sa se relaxeze cu o femeie pasionala.

Note : locatie 9 - zona Dristor Kaufland

Fata 9 - bruneta cu ochi negrii, calzi.

Corp 9 - picioare lungi, interminabile lucrate la sala.

Sex oral - fiind protejat e greu de dat o nota.

Sex normal 10 - cum am mai spus genul pasional, simti ca esti cu iubita.

GFE 10 - cu mult bun simt.

  • Like 4
Link spre comentariu

Salutare.

Tocmai am venit de la Luana.

Este o tipa super deschisă, frumoasa, corp tonifiat si frumos și o pizda de fata de 18 ani (estetic dar și strâmtă). In același timp vorbește și se comporta foarte frumos. Programat inainte cu o ora și m-a și anunțat inainte cu 15 minute de a fi gata.

Locația este exact lângă KFC Dristor.

Ajuns sus și Luana m-a așteptat intr-o ținuta sexy. Ea foarte amabila, chiar m-a întrebat dacă beau un pahar de vin, suc sau apa minerală. Făcut dus și trecut la acțiune.

Am început eu sa ii fac un oral și a fost chiar naturală și s-a udat. Nu mi-a mai făcut oral Pt ca nu am mai rezistat și am trecut la normal in poziția capra. Am terminat in câteva minute fiind inrezistibila.

După sex am mers la o tigara iar apoi am plecat Pt ca am optat doar pt o finalizare.

Scor: 200 lei

Recomand

Crezi că se justifică tariful de 400/h ? Ținând cont că oralul e protejat, anal nu, Fk se pare că nu, CIM nu.

Și cam ce vârstă are ? 

Pare genul slim. Așa e ?

Link spre comentariu
  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

RECENZIE:
Locatie: 9 (Dristor KFC)
Aspect: 9 (doamna frumusica undeva la 1.70 cm , ochi caprui inchis, par negru lung, sani mici spre medii, fund rotund, slim)
Oral: 8.3 (protejat, bun, lins de sus pana jos, atentie la sateliti, umed, cateva viteze, batai peste gurita, incearca deep, o ia adanc la cerere)
Normal: 8.8 (protejat, se implica, accepta pozitii)
Gfe: 7 (saruta pe corp, pe buze discret, dar nu din proprie initiativa, timida, fara FK)
Atitudine: 10 (placuta)
Igiena: 10 (foarte curata, piele fina, nimic suspect)
Halat: 400 RON (pentru o ora)

Naratiunea:
Am luat legatura prin whatsapp cu domnisoara si am stabilit intalnirea in aceasta perioada (, mai exact a doua saptamana din luna iulie), urmand sa confirm cu o ora intalnire. Locatia este cunoscuta, Dristor FKC, detaliile fiind furnizate ulterior (bloc, apartament, etaj).
In locatie am fost intampinat de o doamna frumusica undeva la 1.70 cm , ochi caprui inchis, par negru lung, sani mici spre medii, fund rotund, slim. Luana era imbracata intr-o tinuta sexy de fishnets, miros placut, parfumata (amouage). Apartamentul este ok, AC, curat, gel de dus, primit prosop curat, atentie la prosopul de jos cand coborati din cabina de dus.
Foarte amabila, am gustat un vin rosu demisec bun, care a avut afect dupa ceva timp :). In camera de actiune o lumina mai pala, cateva lumanari aprinse + vinul rosu demisec confera o atmosfera mai romantica. Oralul a fost protejat, bun, lins de sus pana jos, atentie la sateliti, umed, cateva viteze, batai peste gurita, incearca deep, o ia adanc la cerere. La normal lucrurile stau bine, este foarte stramta, pisicuta frumoasa, accepta 69, cunni, nu refuza nici o pozitie. Uneori isi misca degetele de placere, geme placut si e foarte atenta la indicatiile clientului. Pozitia care o avantajeaza este doggy, in fata oglinzii, fundul tare placut la atingere si contrele date din partea ei. Foloseste lubrifiant durex, dar se uda si natural pe durata actiunii. Pacat ca nu face FK, e mai timida la inceput cel putin asa da de inteles, saruta discret pe buze, dar nu din proprie initiativa. Intalnirea a fost ok, Luana e o companie placuta. Daca ar putea lucra la punctele mentionate mai sus, ar iesi si mai placuta intalnirea ^_^ .

Notite)
1)Lasat banutii inainte de actiune la cererea Luanei
2)O muzica relaxanta a rulat pe durata actiunii
3)Oglinda de pe dulap de langa pat ofera un PV minunat, mai ales la doggy

M-am simtit bine cu Luana

  • Like 19
Link spre comentariu
Vizitator luana13
Reputație: 0

LUANA13 ESTE UN CORP SEXI, O ATITUDINE CU AROMA SENZUALA, IDEALE DE A FI “PURTATE†IN ZILELE CĂLDUROASE DE VARA.

TU CE PREFERI SA PORȚI? 😋

post-294742-0-64522700-1563349740_thumb.jpeg

post-294742-0-91046700-1563349791_thumb.jpeg

  • Like 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...