Sari la conținut

Geo 0799379166


Vizitator mrright

Postări Recomandate

Vizitator georgi20
Reputație: 0

‼ï¸Lucrez‼ï¸

📌 Ma puteți găsi tot pe acel număr de telefon pentru programări(mesaje sau apel) 📞0799379166📞

📌 150 lei : 30 minute- oral protejat,normal protejat !

📌300 lei : 60 minute- oral protejat,normal protejat și anal protejat !

Va aștept cu dragâ¤ï¸ Pupiceii💋💋

  • Like 1
Link spre comentariu

Am vizitat-o a doua oară pe Geo confirm pozele sunt reale o super frumusețe de fata curată simțită n-am sa descriu acțiunea și nu voi respecta tiparul sa dau note dar o recomand merita un loc in top chiar dacă mai are de învățat e tânăra are tot timpul

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Iobag (incet) in fuga
  • Oras:Orașul Comoară
  • Telefon: Iobag (incet) in fuga
  • Oras:Orașul Comoară

‼Lucrez‼

Ma puteți găsi tot pe acel număr de telefon pentru programări(mesaje sau apel) 0799379166

150 lei : 30 minute- oral protejat,normal protejat !

300 lei : 60 minute- oral protejat,normal protejat și anal protejat !

Va aștept cu drag❤ Pupiceii

 

Buna Georgi !! Si bine ai venit pe forum . Multumim pentru informatii. Sper sa ajung sa te cunosc !!

  • Like 2
Link spre comentariu

Fiind în trecere prin Cluj, am vizitat-o ÅŸi eu de curând pe Geo, programarea am facut-o prin apel telefonic, a fost foarte răbdătoare ÅŸi m-a ghidat până la uÅŸa apartamentului, un punct în plus pentru asta 😋.

Ajuns la locație, sunt întâmpinat de Geo, care este o domniÅŸoară tânără înaltă, undeva la 1.70, cu corp slim, picioare lungi, fundulețul sexy, drăguța tare la fața, iar când zâmbeÅŸte devine chiar ÅŸi mai frumoasă.

Ce să mai... e exact pe gustul meu.

Facem cunostință, încă de la început mi-a plăcut atitudinea ei, deoarece pare foarte naturală.

ÃŽI spun ca vreau sa stau o oră, ma cer la duÅŸ, primesc un prosop curat ÅŸi revin în camera după câteva minute ÅŸi am trecut la treaba.

Am început prin a-i săruta sânii, Oralul a fost ok, la normal am început cu pozitia misionar, iar după o perioadă am schimbat cu LOT unde se miÅŸcă foarte bine, drept urmare am finalizat în această pozitie.

Facem o pauză în care discutăm despre una alta, este foarte sociabilă, deschisă la orice subiect.

Trecem la actul doi, unde schimbăm câteva poziții, se conformează mereu, geme frumos, dă contre, se implică, mi-a plăcut foarte mult asta la ea.

Pe urmă, am zis să încercăm ÅŸi puțin anal, la început am intrat mai încet, dar pe urmă a inceput sa ma contreze ÅŸi în cele din urma finalizez din nou.

A fost o experiență foarte reuÅŸită, m-am simtit bine pe toată durata vizitei, iar daca ar fi sa notez experienta mea, notele ar fi urmatoarele:

Locatie: 9.5

Aspect: 10, superbă

Oral protejat:9

Normal protejat: 10***

Anal protejat: 10

Atitudine: 10+1

Daca o recomand? Da, da, da!

De revenit? Am facut-o deja astazi, ÅŸi am avut parte de o experiența la fel ca ÅŸi prima: superbă.

Geo, te pup ÅŸi sper să ne mai vedem! 😗

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

azi are anunt activ pe publi, numarul din topic

 

‼NOUA IN DOMENIU ‼POZE 100% REALE DIN LOCATIE ‼

Buna,sunt Geo❤!Am 18 ani,pentru prima data in orasul tau!❤❤

Sunt o tanara sexi cu forme apetisante,senzuala,discreta si foarte pasionala!

Daca doresti sa ne cunoastem,te astept la mine sa petrecem clipe frumoase impreuna !!

Imi rezerv dreptul de a-mi selecta clientii

 

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20190703/1612/ecae3483f4d71a5cbe6d3866e4ca8c3e.jpg

Ai o pelicula pe limba cam ciudata.

Link spre comentariu
Vizitator georgi20
Reputație: 0

Fiind în trecere prin Cluj, am vizitat-o ÅŸi eu de curând pe Geo, programarea am facut-o prin apel telefonic, a fost foarte răbdătoare ÅŸi m-a ghidat până la uÅŸa apartamentului, un punct în plus pentru asta 😋.

Ajuns la locație, sunt întâmpinat de Geo, care este o domniÅŸoară tânără înaltă, undeva la 1.70, cu corp slim, picioare lungi, fundulețul sexy, drăguța tare la fața, iar când zâmbeÅŸte devine chiar ÅŸi mai frumoasă.

Ce să mai... e exact pe gustul meu.

Facem cunostință, încă de la început mi-a plăcut atitudinea ei, deoarece pare foarte naturală.

ÃŽI spun ca vreau sa stau o oră, ma cer la duÅŸ, primesc un prosop curat ÅŸi revin în camera după câteva minute ÅŸi am trecut la treaba.

Am început prin a-i săruta sânii, Oralul a fost ok, la normal am început cu pozitia misionar, iar după o perioadă am schimbat cu LOT unde se miÅŸcă foarte bine, drept urmare am finalizat în această pozitie.

Facem o pauză în care discutăm despre una alta, este foarte sociabilă, deschisă la orice subiect.

Trecem la actul doi, unde schimbăm câteva poziții, se conformează mereu, geme frumos, dă contre, se implică, mi-a plăcut foarte mult asta la ea.

Pe urmă, am zis să încercăm ÅŸi puțin anal, la început am intrat mai încet, dar pe urmă a inceput sa ma contreze ÅŸi în cele din urma finalizez din nou.

A fost o experiență foarte reuÅŸită, m-am simtit bine pe toată durata vizitei, iar daca ar fi sa notez experienta mea, notele ar fi urmatoarele:

Locatie: 9.5

Aspect: 10, superbă

Oral protejat:9

Normal protejat: 10***

Anal protejat: 10

Atitudine: 10+1

Daca o recomand? Da, da, da!

De revenit? Am facut-o deja astazi, ÅŸi am avut parte de o experiența la fel ca ÅŸi prima: superbă.

Geo, te pup ÅŸi sper să ne mai vedem! 😗

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Weekendul asta am apucat sa o vizitez si eu.

Locatia pe Dunarii, usor de gasit.

 

Geo m-a asteptat in ceva tricou lung si girly, dar se potrivea cu lookul ei. Nu ma supar ca nu m-a asteptat in lenjerie. Poate conteaza pentru altii.

 

Actiune:
OP-8 mi-a placut mult, tentative de deep - pacat ca nu face ON, nota era mai mare
NP-9, energetica si implicata, scoate sunete frumoase, am incercat LOT si doggy unde am terminat
Aspect: 9 Tanara frumoasa cu tatuaje foarte faine care nu se vad in poze, sani naturali medii 

Locatia: 9.5 curat, pat okay, nimic de reprosat. Ar fi fain sa aiba numarul pe usa de la apartament.

GFE: 7 Era destul de tacuta, lipseste FK si ON. In afara de astea m-am simtit super bine si se implica la sex.
Tarif 150 pentru o finalizare

 

Recomand pentru cei care cauta o fata tanara, skinny, tatuata si lipsa de ON/FK nu este deal-breaker.

Cred ca o sa revin pentru si pentru anus. A zis ca ma incadrez :(

  • Like 5
Link spre comentariu

Am fost si eu la "duduca!

Ce pot sa spun.... Destul de seaca intalnirea:intrat la dus intrat in camera ostilitatilor, consumat actul, consumat tigara de dupa si plecat!

Oarecum o inteleg, e noua in domeniu si nu prea stie cum sa te faca sa te simti in largul tau!

Op-cam mecanic-7

Np-ok-7

Am luat doar o finalizare150!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Iobag (incet) in fuga
  • Oras:Orașul Comoară
  • Telefon: Iobag (incet) in fuga
  • Oras:Orașul Comoară

Astazi vizita a fost la Giorgi.

 

Giorgiana fata frumoasa , as putea spune cu alura de manechin . A fost descrisa perfect de colegul lalala1206 . M-a primit intr-o costumatie sexy. Am servit un pahar de suc rece (doamne cu bun a fost) si am schimbat doua vorbe pentru a ne cunoaste.

Un pic cam timida sau retinuta , mi s-a parut. Am crezut ca pana la final voi destinde atmosfera. Poate am reusit doar partial.

 

Dupa dus , am fost servit cu OP (nu m-a intrebat cum doresc sau poate nu am trecut pragul cu igiena) si cu toate ca am schimbat cateva pozitii, nu am reusit sa trec linia de sosire. Nu a fost in totalitate vina ei ci si a mea vazand-o mai retinuta. Nu am reusit sa primesc nici un pupic (doar amical pe obraz), nu am insistat, dar nici foarte multe mangaieri tandre. Poate toate astea m-au afectat (in adancul sufletului meu sensibil). Nu am facut se pare, acel click care te face sa te abandonezi si sari cu totul in actiune. Poate la urmatoare intalnire ...

Este inca la inceput si mai are timp sa invete, daca vrea.

 

As putea da o nota generala de 8.50

Achitat 150 lei , DtD apr 30 min.

 

 

Happy Hunting !!

 

 

  • Like 6
Link spre comentariu

După atâtea discuții pro si contra am hotărât să mă conving singur si nu am gresit.Initial am sunat si nu a răspuns,zic sa dau sms,si bine am facut.In cateva minute mi.a raspuns,am stabilit sa ne vedem peste câteva ore si am avut parte de o experiență super faina!Fata e o dulceață cu mult bun simț și cu lipici.E genul ala de inocența de care nu te saturi.Chiar dacă e la început de drum merita vizitată și respectată.Eu am fost mulțumit de ea si o sa revin.Multumesc pentru clipele frumoase,pupilici!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...