Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Micul Paris
  • Oras:Micul Paris

Cred ca trebuie sa imi iau vopsea ca aici nu ma mai colorez

:D

Dar ce, tu voiai sa te faci blonda?  :P

Tu esti deja rosie, mai mult nu se poate. Aici intra cei care nu au conturi platite, dar au multe postari si totusi isi pierd culoarea.

De exemplu, mie saptamana trecuta imi expirase contul platit si m-am facut direct negru (incepator), desi prin numarul de postari (peste 200) aveam dreptul sa fiu galben. Asa ca am scris aici si m-am ingalbenit :)

De-abia a doua zi am reusit sa ajung sa-mi cumpar un paysafecard si sa ma fac din nou verde (ca imi place mai mult decat galben, se asorteaza mai bine cu rosu :D )

  • Like 1
Link spre comentariu

:D

Dar ce, tu voiai sa te faci blonda?  :P

Tu esti deja rosie, mai mult nu se poate. Aici intra cei care nu au conturi platite, dar au multe postari si totusi isi pierd culoarea.

De exemplu, mie saptamana trecuta imi expirase contul platit si m-am facut direct negru (incepator), desi prin numarul de postari (peste 200) aveam dreptul sa fiu galben. Asa ca am scris aici si m-am ingalbenit :)

De-abia a doua zi am reusit sa ajung sa-mi cumpar un paysafecard si sa ma fac din nou verde (ca imi place mai mult decat galben, se asorteaza mai bine cu rosu :D )

Aha asta inseamna ca nici eu numa mai fac blonda ca nu se mai asorteaza cu verde ,ce hotoman esti tu :)

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...