Sari la conținut

0793506979 Bianca Bruneta 21 de ani, 1.67 m, 47 kg


Postări Recomandate

Vizitator usermma
Reputație: 0

Am mai incercat pe yoitibe si ati vazut ca ei cand am dat la modul privat s-a eliminat clipul de pe forum, eu daca postez trebuie aa il am pe public, daca il am pe privat nu mi se arata linkul, ori pun ceva si daca pun ma fac de ras ca il trec la modul public, ori deloc

Link spre comentariu

Asa deci, nu imi apreciati munca, lasa ca va tin minte si va taxez cu prima ocazie🤣🤣🤣am doi in vizor pana acum🤣🤣

Squirt nu pot face sa stii, nu orice femeie poate sa faca si sa stii ca alea care fac squirt folosesc trucuri, camera pacaleste pe oricine☺

Si daca as face un filmulet pe ce site l-as putea posta? Am tot incercat de-a lungul timpului sa tot uploadez filmulete

De videochat nu m-am apucat, lucrez in studio si este inchis momentan, este si normal

Știm și noi cum este acest squirt. Bei un 3 l de apă și aștepți să dai drumul la robinet :)) ohhh squirt , publicul wooooow

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Știm și noi cum este acest squirt. Bei un 3 l de apă și aștepți să dai drumul la robinet :)) ohhh squirt , publicul wooooow

Daa si mai e faza aia cu laptele
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Nu folosesc wtp, ar sarii mai multi pe mine, aici am o alta clientela, ar fi ok pt mn sa am wtp, dar am ai pe publi24 cont si baietii in loc sa sune stau sa dea mesaje le wtp sa ma irite in loc sa sune sa intrebe ce e de intrebat, skipe nu vreau sa imi fac, o sa vad ce pot sa fac sa uploadez aici si doar aici, e cam riscant si skipe, de acolo pot fi descarcate clipurile si cine vrea sa imi faca rau, o face, spun asta la modul sincer...daca le postez aici, este mai intim si mai safe pentru mine

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

https://wetransfer.com/upload

Sau aici si apoi pui linkul pentru descarcare. Merg fisiere pana in 2gb. Chiar sunt curios ce surpriza ai pregatit... Sper sa fie si cu anal. Nici nu iti imaginezi ce o sa ii fac funduletului tau cand te prind 😈

🤣🤣daca ne conformam marimii poti sa dai in el ca la pacanele🤣🤣🤣pai asta incerc sa fac, sa uploadez
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Haideți ma ajutati fața, ca vrea sa pun ceva bomba pentru toți acuma nu mai mai sunteti buni de comentat ....

 

 

Bia daca nu ma înșel pe tot tipicul dau mai ai u video încărcat..aici da simplu încearcă tot asa ca si pe ala sa il urci sus da asta sa nu fie simplu sa fie complicat ,😂😂😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...