Sari la conținut

0793506979 Bianca Bruneta 21 de ani, 1.67 m, 47 kg


Postări Recomandate

Vizitator usermma
Reputație: 0

Fata asta este aur... Și aur de ala adevărat nu turcisme ieftine...

Sunat programat ajuns în zona destul de aglomerata privind parcarea dar merge lăsată pe Lăpușneanu liniștit mașina.

Sunetul tocurilor ce se auzeau în timp ce vorbeam cu ea la telefon erau parca un preludiu la ce va urma.

Și cata dreptate avusei...

După ce sa deschis usa am avut surpriza super plăcută sa vad o super fata cocoțata pe niște tocuri cu un zâmbet relaxat.

Am trecut la o mica discuție o țigară una alta unde am descoperit un pic și din caracterul ei în plus fata de ce se vedea fizic.

Am trecut la un dus... Rece ca deh 20 20 probleme cu apa și am trecut la proba fizica... Am dat hainele jos de pe ea cu aceasi bucurie când scoți un dop de la o sticla de vin super bună și am început lupta...

O tehnica la oral pe sufletul meu un 10 ++++ urmat de un futai în adevăratul sens la cuvântului unde picăturile de transpirație de pe mine parca se topeau pe corpul ei fierbinte... Și nu de la Covid fierbinte. Fatuca asta este făcută pentru a fi fututa. Dar un futai în adevăratul sens al cuvântului fără badaranisme ieftine.

Una peste alta un 10 care era cu multe plusuri dacă nu era dusul rece. Dar pana la urma dusul rece, mai ales cel la final a fost perfect ca să ma trezească la realitate căci eram undeva în wonderland după experienta cu ea.

Cred ca locul ei este în top fără discuție dar ma bucur ca încă nu este acolo ca după am ajunge greu de tot la ea.

Daca nu își ia basinile altora ajunse "sus" este o amanta perfecta.

Halatul 250 plătiți la final. Meritați cu prisosință...

Cata figura de stil folosita cu atata iscusinta...citeam si ma bucuram, iti multumesc din suflet pentru toate cuvintele frumoase, m-am simtit foarte...foarte bine cu tine. Astept cu tarie urmatoarea revedere😙😗
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Buna baieti, am de facut un mic anunt, in data de 1 iunie ma voi muta in Tomis Plus, este un bloc fara camere de luat vederi, un bloc nou si locuinta unde voi locui este tot noua. Eu consider deja ca cei care ma stiti veti putea veni si acolo si consider ca nu este asa departe pentru voi. Tot in Constanta voi locui. In legatura cu preturile, (si aici sper sa nu imi iau hate :)))) ), vor fi cele cu care am venit vara trecuta (150/300), deoarece stiti deja ce servicii bune am si nu va veti indoi de lucrul acesta. Va sarut si va urez un weekend linistit. 😚😗

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Bianca da si tu un semn cand te eliberezi ðŸ˜

Sunt acasa nenicule, luni ma intorc, weekendurile sunt plecata mai nou😘
Link spre comentariu

Fata asta este aur... Și aur de ala adevărat nu turcisme ieftine...

Sunat programat ajuns în zona destul de aglomerata privind parcarea dar merge lăsată pe Lăpușneanu liniștit mașina.

Sunetul tocurilor ce se auzeau în timp ce vorbeam cu ea la telefon erau parca un preludiu la ce va urma.

Și cata dreptate avusei...

După ce sa deschis usa am avut surpriza super plăcută sa vad o super fata cocoțata pe niște tocuri cu un zâmbet relaxat.

Am trecut la o mica discuție o țigară una alta unde am descoperit un pic și din caracterul ei în plus fata de ce se vedea fizic.

Am trecut la un dus... Rece ca deh 20 20 probleme cu apa și am trecut la proba fizica... Am dat hainele jos de pe ea cu aceasi bucurie când scoți un dop de la o sticla de vin super bună și am început lupta...

O tehnica la oral pe sufletul meu un 10 ++++ urmat de un futai în adevăratul sens la cuvântului unde picăturile de transpirație de pe mine parca se topeau pe corpul ei fierbinte... Și nu de la Covid fierbinte. Fatuca asta este făcută pentru a fi fututa. Dar un futai în adevăratul sens al cuvântului fără badaranisme ieftine.

Una peste alta un 10 care era cu multe plusuri dacă nu era dusul rece. Dar pana la urma dusul rece, mai ales cel la final a fost perfect ca să ma trezească la realitate căci eram undeva în wonderland după experienta cu ea.

Cred ca locul ei este în top fără discuție dar ma bucur ca încă nu este acolo ca după am ajunge greu de tot la ea.

Daca nu își ia basinile altora ajunse "sus" este o amanta perfecta.

Halatul 250 plătiți la final. Meritați cu prisosință...

Ai cobit nenea

Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Bia .. ma surprinzi cu atitudinea asta ??

 

Miai blocat numărul de telefon din ce motiv ?

 

Putem discuta și argumenta situația telefonic , nu cred ca procedezi corect , atât timp cât team vizitat de câteva ori și nu ți-am greșit cu nimic, chiar am stat la povesti și neam simțit bine

 

Îmi pare rau sa vad acest comportament din partea ta . Te credeam/cred o fata cu bun simt și asumata

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Bia .. ma surprinzi cu atitudinea asta ??

 

Miai blocat numărul de telefon din ce motiv ?

 

Putem discuta și argumenta situația telefonic , nu cred ca procedezi corect , atât timp cât team vizitat de câteva ori și nu ți-am greșit cu nimic, chiar am stat la povesti și neam simțit bine

 

ÃŽmi pare rau sa vad acest comportament din partea ta . Te credeam/cred o fata cu bun simt și asumata

Pai tu ai tupeul sa vii aici sa imi spui ca eu te-am deranjat? m-ai surprins astazi din discutiile tale telefonic, ma suni, ma intrebi daca am venit, am stat sa imi amintesc cine esti, mi-ai amintit pana la urma cine esti si mi-ai spus ca vii mai incolo la mine, am incheiet convorbirea frumos. Ai sunat din nou peste nici 2 minute la care eu ti-am respins crezand ca ai gresit numarul, apoi la al treilea apel am raspuns, din nou imi spui ca "buna, ce faci?" si zic bineee, dar am discutat acum 4 minute, ai uitat? La care tu "da, nu ca voiam sa te intreb ce mai faci, ce mai zici? ia zii, ai avut clienti azi?" Si ti-am inhis din start pentru ca astea nu sunt conversatii pe care trebuie sa le purtam si nici ca ti-am mai raspuns si nici ca ti-oi mai raspunde pentru tupeul aplicat. Tot tu ma intarati, tot tu vii aici cu un tupeu fantastic domne ca tot eu am ce am?😅😅😅😅
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Hai sa vb la telefon ca nu este ok asa ??

 

Cred ca ai observat ca sunt un tip cu care te poți înțelege!!!

 

Dacă vrei și consideri..

pai puteai sa imi scrii pe wtp decat sa vada toata lumea aici ce si cum (noroc ca nu te cunoaste nu iti face griji). vorbim la telefon, dar haide te rog sa eliminam din conversatie textele inutile, m-am simtit foarte bine cu tine si pe langa faptul ca ai fost si ok ca om am zis ca visez cand imi spui vorbele alea, te sun eu cand termin trb, bine?
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Hai sa vb la telefon ca nu este ok asa ??

 

Cred ca ai observat ca sunt un tip cu care te poți înțelege!!!

 

Dacă vrei și consideri..

te sun cand termin, bine? si nu m-am shimbat, m-au speriat intrebarils tale, erau ciudate, asa ca de aia am ales sa nu iti mai raspund
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

😅😅talibanule era un client frate nu era peste 😅😅😅 auzi dar poate asa il excita sa vada cati clienti am avut

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

talibanule era un client frate nu era peste auzi dar poate asa il excita sa vada cati clienti am avut

Imi imaginez :)) doar ca avea aere de peste :))

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

-Bia:ce fantezii ai? Oral neprotejat,dominare?

-El:vreau sa-mi spui ca sunt pestele tau,sa-mi dai raport cati clienti ai avut... :)))))

😅😅😅😅Nu mai radeti mai de el, tocmai azi ce am avut o vizita cu respectivu' si din discutiile noastre nu prea a vrut sa scape ce a scapat, sunt persoane carora le place asa sa stie cati te-au .... sau nu stiu, dar ma simt prost ca se vorbeste de el😂nu a vrut nici el sa se interpreteze gresit, Ronaldo😘
  • Like 1
Link spre comentariu

😅😅😅😅Nu mai radeti mai de el, tocmai azi ce am avut o vizita cu respectivu' si din discutiile noastre nu prea a vrut sa scape ce a scapat, sunt persoane carora le place asa sa stie cati te-au .... sau nu stiu, dar ma simt prost ca se vorbeste de el😂nu a vrut nici el sa se interpreteze gresit, Ronaldo😘

-El:cati te-au calarit azi?

-Bia:17...vino sa-mi faci majoratul :)))

Hai la o ora de echitatie :))))

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...