Sari la conținut

0793506979 Bianca Bruneta 21 de ani, 1.67 m, 47 kg


Postări Recomandate

Vizitator usermma
Reputație: 0

zi-ne si noua te rog preturile inca o data cu anal cu tot, daca cumva s-a schimbat ceva..

Servicii:

-masaj de relaxare;

-sex oral (protejat/in funct. de igiena;

-sex normal (protejat);

-sex anal (protejat).

Preturi:

-100 finalizarea (fara anal);

-250 ora (fara anal);

-anal este 100 extra.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Buna Bia , frumoase filmulete dar parca tot mai frumoase sunt apea in care te joci cu funduletul ala criminal. Ce zici, ne mai rasfeti cu ceva spectaculos ?

Cam multi bani ca sa ajungi la ea sa il vezi live? Mai bine faci o labă..

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

nu este ok dar nici nu poti sa fii asa de rea de gura la adresa lui betty ca ea sigur nu a cerut sa fie promovata pe topicul tau, este fata buna ca tine ;)

 

Alta promovare la mine pe topic ? :)))) inseamna ca sunt top de promovati alte capiate la mine pe topic, sa fim realisti ce naibi :))))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tomis Nord
  • Oras:Tomis Nord

Bianca, sa stii ca Betty e foarte buna de p....a si era una din preferatele noastre pana in februarie cand a disparut din oras. Nu stiam ca se promoveaza la tine pe topic. Sa stii ca nu cred ca a fost cu intentie. Era serioasa, parolista si decenta. Nu te mai basica atata pe ea, si nu o mai ponegri aiurea...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Acum 2 zile am reusit sa ajung la Bianca pentru prima oara. Având în vedere că stau foarte prost cu timpul "liber" m-am chinuit ceva vreme sa ajung la ea, si chiar a meritat toată asteptarea.

Sunt înscris pe forum de câțiva ani si am vizitat destul de multe fete, fac o recenzie doar cand sunt cu adevărat mulțumit si satisfăcut din toate punctele de vedere, si Bianca chiar merita nota 10+++ pe linie la toate aspectele.

Undeva in jur de ora 10 am inceput sa sun sperând ca o prind disponibilă, iar după câteva apeluri in sfarsit am reusit sa dau de vocea ei superba, dar spunandu-mi ca trebuie sa ajunga un client si dupa care este nevoită să elibereze apartamentul si sa plece la București. În acel moment mi-a căzut efectiv "lumea in cap" pentru ca imi doream cu adevărat sa ajung la ea si sa o cunosc. La fiecare poza si clip video pe care le-a tot postat aici dorința de a o cunoaste devenea din ce in ce mai puternică.

Am incercat Sa ajung la ea si inainte de pandemie, dar nu am reusit.

Bianca, o fata extrem de bine educată, cand a auzit cele spuse mai sus a făcut tot posibilul sa o pot vizita, lucrul care este demn de tot respectul, alta fata nu ar fi făcut același lucru (sa sune proprietarul sa prelungească timpul si sa il roage pe clientul dinaintea mea sa stea doar jumate de ora).

Toate bune si frumoase, am ajuns la ea si inca din momentul in care am vazut-o live a început să imi bată inima destul de tare, este o fata superba, exact pe gustul meu, ceea ce caut de multă vreme, si daca va rămâne în Constanta este clar ca ori de câte ori voi avea ocazia, Bianca va fi singura fata pe care o voi vizita in acest "business".

Am stat circa 15 minute la o tigare in living unde am discutat mai multe subiecte, după care am cerut la dus.

Nu o sa descriu acțiunea din dormitor dar ceea ce va pot spune este ca experienta pe care o are în arta sexului este una high level si merita absolut toate aprecierile din toate punctele de vedere.

 

GFE 10+++

ORAL 10+++

NORMAL 10+++

IGIENA 10+++

LOCATIE 10+++

 

Multumesc mult Bianca pentru momentele oferite impreuna, voi reveni ori de câte ori am ocazia.

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

Vizitator usermma
Reputație: 0

Acum 2 zile am reusit sa ajung la Bianca pentru prima oara. Având în vedere că stau foarte prost cu timpul "liber" m-am chinuit ceva vreme sa ajung la ea, si chiar a meritat toată asteptarea.

Sunt înscris pe forum de câțiva ani si am vizitat destul de multe fete, fac o recenzie doar cand sunt cu adevărat mulțumit si satisfăcut din toate punctele de vedere, si Bianca chiar merita nota 10+++ pe linie la toate aspectele.

Undeva in jur de ora 10 am inceput sa sun sperând ca o prind disponibilă, iar după câteva apeluri in sfarsit am reusit sa dau de vocea ei superba, dar spunandu-mi ca trebuie sa ajunga un client si dupa care este nevoită să elibereze apartamentul si sa plece la București. ÃŽn acel moment mi-a căzut efectiv "lumea in cap" pentru ca imi doream cu adevărat sa ajung la ea si sa o cunosc. La fiecare poza si clip video pe care le-a tot postat aici dorința de a o cunoaste devenea din ce in ce mai puternică.

Am incercat Sa ajung la ea si inainte de pandemie, dar nu am reusit.

Bianca, o fata extrem de bine educată, cand a auzit cele spuse mai sus a făcut tot posibilul sa o pot vizita, lucrul care este demn de tot respectul, alta fata nu ar fi făcut același lucru (sa sune proprietarul sa prelungească timpul si sa il roage pe clientul dinaintea mea sa stea doar jumate de ora).

Toate bune si frumoase, am ajuns la ea si inca din momentul in care am vazut-o live a început să imi bată inima destul de tare, este o fata superba, exact pe gustul meu, ceea ce caut de multă vreme, si daca va rămâne în Constanta este clar ca ori de câte ori voi avea ocazia, Bianca va fi singura fata pe care o voi vizita in acest "business".

Am stat circa 15 minute la o tigare in living unde am discutat mai multe subiecte, după care am cerut la dus.

Nu o sa descriu acțiunea din dormitor dar ceea ce va pot spune este ca experienta pe care o are în arta sexului este una high level si merita absolut toate aprecierile din toate punctele de vedere.

 

GFE 10+++

ORAL 10+++

NORMAL 10+++

IGIENA 10+++

LOCATIE 10+++

 

Multumesc mult Bianca pentru momentele oferite impreuna, voi reveni ori de câte ori am ocazia.

Iti multumesc din suflet pentru toate cuvintele de lauda si frumoase venite din partea ta, m-am simtit foarte bine cu tine si ma bucur mult ca am avut ocazia sa ne cunoastem, esti deosebit, chipes si zambaret :))) te sarut si te astept cu drag de fiecare data😗
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...