Sari la conținut

0793506979 Bianca Bruneta 21 de ani, 1.67 m, 47 kg


Postări Recomandate

Vizitator usermma
Reputație: 0

Maine de la cât ești disponibila?

Pai mâine voi avea programare la Med Life, de la ora 9:30, nu știu cât va dura, voi anunța aici când sunt disponibilă
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Buna Bianca ! Ai revenit de la doctor ? Cand as putea sa te contactez ?

Buna, acum am văzut mesajul, am o programare in juma de ora, acum tu știi ce program ai.
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Salutare, am bifat din nou in dupa-masa asta o vizita scurta la stimata noastra Bianca după ce m.am chinuit 3 zile la rand sa îmi fac programare la o ora decenta:)))..

Ca deobicei o fire plăcută, o primire sexy,fără inhibiții, fără prea multe vorbe am trecut la fapte.. (nu sunt genu sa le detaliez dar sunt sigur ca mulții ca și mine de altfel nu pleacă supărați de la ea)..

locatie 9

oral 9

anal 9

pozitii diverse nota 9,5.. tre sa mai exersam sa ma conving ca merita 10 pe linie, deci e timp 😂:))

cadou 250

recomandata celor cu bun simt

 

P.s sunt băiatul cu durex 😂😂:))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Salutare, am bifat din nou in dupa-masa asta o vizita scurta la stimata noastra Bianca după ce m.am chinuit 3 zile la rand sa îmi fac programare la o ora decenta:)))..

Ca deobicei o fire plăcută, o primire sexy,fără inhibiții, fără prea multe vorbe am trecut la fapte.. (nu sunt genu sa le detaliez dar sunt sigur ca mulții ca și mine de altfel nu pleacă supărați de la ea)..

locatie 9

oral 9

anal 9

pozitii diverse nota 9,5.. tre sa mai exersam sa ma conving ca merita 10 pe linie, deci e timp 😂:))

cadou 250

recomandata celor cu bun simt

 

P.s sunt băiatul ce am luat durex 😂😂:))

Link spre comentariu
  • Oras:Navodari
  • Oras:Navodari

Salutare, am bifat din nou in dupa-masa asta o vizita scurta la stimata noastra Bianca după ce m.am chinuit 3 zile la rand sa îmi fac programare la o ora decenta:)))..

Ca deobicei o fire plăcută, o primire sexy,fără inhibiții, fără prea multe vorbe am trecut la fapte.. (nu sunt genu sa le detaliez dar sunt sigur ca mulții ca și mine de altfel nu pleacă supărați de la ea)..

locatie 9

oral 9

anal 9

pozitii diverse nota 9,5.. tre sa mai exersam sa ma conving ca merita 10 pe linie, deci e timp 😂:))

cadou 250

recomandata celor cu bun simt

 

P.s sunt băiatul ce am luat durex 😂😂:))

Deci ai achitat 250 cu anal pentru o finalizare sau o ora ???

Interesant de aflat

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Deci ai achitat 250 cu anal pentru o finalizare sau o ora ???

Interesant de aflat

Nu, imi luase ceva de la farmacie echivalentul la suma de 50 de lei, pai eu ii dădeam banii lui (50) lei și el mi-i dădea înapoi mie?

Așa a oprit de acolo și ne-am achitat :)

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Salutare, am bifat din nou in dupa-masa asta o vizita scurta la stimata noastra Bianca după ce m.am chinuit 3 zile la rand sa îmi fac programare la o ora decenta:)))..

Ca deobicei o fire plăcută, o primire sexy,fără inhibiții, fără prea multe vorbe am trecut la fapte.. (nu sunt genu sa le detaliez dar sunt sigur ca mulții ca și mine de altfel nu pleacă supărați de la ea)..

locatie 9

oral 9

anal 9

pozitii diverse nota 9,5.. tre sa mai exersam sa ma conving ca merita 10 pe linie, deci e timp 😂:))

cadou 250

recomandata celor cu bun simt

 

P.s sunt băiatul ce am luat durex 😂😂:))

Ia uite, imi face lumea recenzii și eu adorm pe mine😅

Iti mulțumesc de vizita, m-am simțit bine cu tine

Te sărut și te mai asteptðŸ˜ðŸ˜˜

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

Deci ai achitat 250 cu anal pentru o finalizare sau o ora ???

Interesant de aflat

Era la ora, pai nici Miss Piranda de eram nu luam 300 lei la o finalizare😂🤣

Alte nelămuriri?

  • Like 1
Link spre comentariu

Nu, imi luase ceva de la farmacie echivalentul la suma de 50 de lei, pai eu ii dădeam banii lui (50) lei și el mi-i dădea înapoi mie?

Așa a oprit de acolo și ne-am achitat :)

Și dacă i-ar fi luat lui 250 v-ar fi fost ciuda?
  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 3 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...