Sari la conținut

0793506979 Bianca Bruneta 21 de ani, 1.67 m, 47 kg


Postări Recomandate

  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

Ok va zic clar ce mi sa intamplat astazi cand m-am trezit la 12:30, eram tare excitat de la ce am visat sau cine stie dar primul lucru ce am facut a fost tare porcarie m-am folosit sincer de ultimile poze de a-le ei sa ma eliberez de presiune, dar find ne-clar daca am ocazia sa o vizitez vineri am decis sa o caut astazi pe bianca era chiar culmea sa o ratez si saptamana asta si sa meritat pentru mine clar, dupa doar o pauza de 2 ore de la prima descarcare am fost si mai excitat cand sa apropiat pisicuta de mine.

 

Note:

Locatia:    - 6 dirmatura langa city park, este direct la inceputul aleei deci nu cauta-ti prea mult ca mine!!!

Igiena:     - 10 super curata si gustoasa

Optica:    - 10 fix ce imi place mie pozee 100% reale, + piercingurile obraznice le a nimerit perfect

Oral:       - 10 adanc si lung si umed si bine fara mainii, 69 senzational

Normal:   - 10 mai lipicioasa decat mine :D :D

GFE:       - 8 lipsa de fk a stricat nota rau de tot, chiar daca nu ne lipsea mult ;)

biletul      - 100, lipsa de timp ca am cautat prea mult adresa

 

de revenit; sper sa o prind vineri daaaaa!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:antile
  • Oras:antile

Ti a zis profesorul tau Obiectiv?

 

ma narodule io o indrumai sa te primeasca ca iesti chipes sii place flacaii breji  ca vazuiio cu cita patima ii stringe-nbrate cind fusai la ia cu nepotamiu , da mai laso cu analu ca sa sparie , vrea unu cu cucu mai suptirel si scurt sancerce nu toti pularaii c-are rozeta gingasa si trebuie umlat cu mare grija acolo .

Link spre comentariu
  • Oras:antile
  • Oras:antile

Ok va zic clar ce mi sa intamplat astazi cand m-am trezit la 12:30, eram tare excitat de la ce am visat sau cine stie dar primul lucru ce am facut a fost tare porcarie m-am folosit sincer de ultimile poze de a-le ei sa ma eliberez de presiune, dar find ne-clar daca am ocazia sa o vizitez vineri am decis sa o caut astazi pe bianca era chiar culmea sa o ratez si saptamana asta si sa meritat pentru mine clar, dupa doar o pauza de 2 ore de la prima descarcare am fost si mai excitat cand sa apropiat pisicuta de mine.

 

Note:

Locatia:    - 6 dirmatura langa city park, este direct la inceputul aleei deci nu cauta-ti prea mult ca mine!!!

Igiena:     - 10 super curata si gustoasa

Optica:    - 10 fix ce imi place mie pozee 100% reale, + piercingurile obraznice le a nimerit perfect

Oral:       - 10 adanc si lung si umed si bine fara mainii, 69 senzational

Normal:   - 10 mai lipicioasa decat mine :D :D

GFE:       - 8 lipsa de fk a stricat nota rau de tot, chiar daca nu ne lipsea mult ;)

biletul      - 100, lipsa de timp ca am cautat prea mult adresa

 

de revenit; sper sa o prind vineri daaaaa!

 

pai neica ,sami trimiti si mie drepturile de autor daca te frecasi pa pozele ei si iti placu ,ca si io ii spusai sanvete sa frece vrejul bine si cu drag ca dupaceo mai pune si alte poze o sa vreatoti clienti sa leo frece ori sa si-o frece cu ia defata ,io mi-o frecai sii placu zisa cao iexciita cind vede unchesii cum sa labaresc palinga ia .

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

ma narodule io o indrumai sa te primeasca ca iesti chipes sii place flacaii breji ca vazuiio cu cita patima ii stringe-nbrate cind fusai la ia cu nepotamiu , da mai laso cu analu ca sa sparie , vrea unu cu cucu mai suptirel si scurt sancerce nu toti pularaii c-are rozeta gingasa si trebuie umlat cu mare grija acolo .

 

In mare e amuzant , dar eu zic sa mai umbli un pic la vocabular. Stiu ca ai vrut sa ma alinti 😂 , zic asa, ptr viitor . Probabil ii arunc si eu o sutica , sa vad ce e de ea . Ultimele poze sunt mai reusite cu toata ca prima poza facuta de tine tataie si postata de ea e varza. Nici nu inteleg de ce a alres asa poza proasta

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member

×
×
  • Creează nouă...