Sari la conținut

0793506979 Bianca Bruneta 21 de ani, 1.67 m, 47 kg


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

le respect dar tabarati pe mine toti, o tigara nu am timp sa fumez, tu stii Obi ce aglomerata sunt, te asteot cu drag, dar pe Andreea o bat eu, maine revin in oras, sunt plecata din locatie, va pup 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Să-mi bag pla în tipa aia care zice "Ați apelat căsuța vocală...."! 😜

😂😂😂 nu prea am semnal...o sa revin de maine la locatie, nush daca ma vei putea contacta, 5 minute am semnal 3 ore, ba...te astept cu mare drag
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

asa tati, da-i cafteala andreii, futel bine pa domdoctor radu si pa cine te-o mai cata miine si dacoi putea trec sa fumam in liniste un chistoc

eh, lasa ca oamenii au simtit pe poelea lor cine si cum sunt :) ma viseaza hehe
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

bianca nu mai injura scrie cu situl cu administratorul sitului unde face reclama fata asta care ti a furat pozele si fai plangere, si adauga ca le faci reclamatie DMCA la google daca nu sterge tot anuntul cu pozele tale si ii scoti din indexul google pentru mereu. crede-ma ca in cel mai scurt timp (poate dupa o verificare ID-Shot [poza cu buletin in mana]) sterge tot. nu mai injura ca nu iti sta bine ;)

 

attachicon.gif Screenshot_20190815-232705_Samsung Internet.jpgattachicon.gif Screenshot_20190815-232711_Samsung Internet.jpgattachicon.gif Screenshot_20190815-232715_Samsung Internet.jpgattachicon.gif Screenshot_20190815-232718_Samsung Internet.jpg NU MERGETI LA ZDREANTA ASTA CA MI-A FURAT POZELE, II UMFLU MECLA, PANA ATUNCI CUM FAC SA NU LE MAI AIBA??? MULTUMESC CELUI CARE M-A ANUNTAT IN LEGATURA CU ASTA!!!

Link spre comentariu
Vizitator ctuser
Reputație: 0
Am ajuns si eu la bianca, locatia usor de ajuns un apartament mai vechi in zona city. Apartamentul primeste nota 7.

Pe parcursul oralului are atentie la oua se se uita fix in ochi tai ( doar roxana de la top procedeaza in felu biancai ), eu unu am fost dat pe spate. La fel cum a zis si un alt coleg in timpul actului o face pe tocuri. 

La corp arata perfect fata, nici skinny nici prea multa carne , fata este inalta si are pielea fina. Are piercing in nas si pe limba din cate am observat. ( sanii sunt mici dar dragalasi ).

Am incercat 2 pozitii doggy si lady on top unde m-am simtit foarte bine.

Fata este curata, miroasea frumos, glumeata se muleaza dupa client. Imi pare rau ca nu am putut mai mult :) de 10 minute :))

Cadoul 100 lei.

Merita vizitata nu doar odata , de mai multe ori :)

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

bianca nu mai injura scrie cu situl cu administratorul sitului unde face reclama fata asta care ti a furat pozele si fai plangere, si adauga ca le faci reclamatie DMCA la google daca nu sterge tot anuntul cu pozele tale si ii scoti din indexul google pentru mereu. crede-ma ca in cel mai scurt timp (poate dupa o verificare ID-Shot [poza cu buletin in mana]) sterge tot. nu mai injura ca nu iti sta bine ;)

da, o rezolv eu, nu e bai
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

bianca nu mai injura scrie cu situl cu administratorul sitului unde face reclama fata asta care ti a furat pozele si fai plangere, si adauga ca le faci reclamatie DMCA la google daca nu sterge tot anuntul cu pozele tale si ii scoti din indexul google pentru mereu. crede-ma ca in cel mai scurt timp (poate dupa o verificare ID-Shot [poza cu buletin in mana]) sterge tot. nu mai injura ca nu iti sta bine ;)

pff :))) iar am reactionat la nervi...oricum, sa uitam de asta, o sa le scoata ea trebuie
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

pff :))) iar am reactionat la nervi...oricum, sa uitam de asta, o sa le scoata ea trebuie

pfff si sti tu "gura bate curu"

  • Like 4
Link spre comentariu

 

Eu am o nedumerire, oare scrie și fata de pe contul ăsta sau doar proxenetul? Postările au arătat clar că are pește țigan, fără dubii, se vede din exprimare:

 

 

[/quote

Nu este o noutate marea majoritate au un peste,iubi,asa zis sot😂 mai nou unele au si evhipe intregi de markrting😂😂😂

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Nu poti face din ceva ...ceea ce nu este .

 

Oricate lectii i-ai da ,oricat s-ar stradui acea persoana ....daca are in sange acest comportament ,oricat si l-ar reprima ....el pana la urma tot v-a iesi la suprafata 

 

Si asta nu tine de origine ,tigan,roman sau altceva .....tine de natura umana si de educatie (cei sapte ani de acasa).

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member

×
×
  • Creează nouă...