Sari la conținut

0793506979 Bianca Bruneta 21 de ani, 1.67 m, 47 kg


Postări Recomandate

  • Oras:dobrogea
  • Oras:dobrogea

cat inca se ocupa de caterinca da, dar sa trezit in tro zii frumoasa sa o faca de cacao pe alina aia de 37 de anii si a incasat un warn si a sarit dupa fix sa dea in moderatorii si in admin ca pagina vor fii la pamant daca el tace dar mult nu a contribuit asa ca i a atatat si pe alti sa il sustina in revolta lui inutila. eu inca tot ma intreb ce a vrut sa cada pisichut in genuchi sa zica na amelia iti apartne tie acum forumul (care sigur a costat cateva zecii de mii de euro) ???? care a fost scopul sa zica da amelica ai voie sa injuri tu exclusiv pe forum??? fuck off nu am inteles ce basina o fii inhalat in momentul ala unde sa decis sa faca pasul, dar pe mine nu trebuia sa incerece sa puna presiune ca daca eram face to face i mototoleam si fata.

Cred ca ai tras pe nas și vorbești în dodii, ca nu se înțelege nimic din ce spui
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

nice pics, faci finalizare orala? iar care-i faza cu 100 30 min / 250 60.. pai iau 2 x 30 de min nu am gasit logica..

Adică ceva undeva nimeni nu pune clepsidra..ceva gen poate fi și 70-75 min,nu te grăbește nimeni!Este mereu discutabila chestia de 60 min,când încep șamd!!!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Nu merge fratele meu dupa niciun ceas, intreaba lumea care a mai fost la mine si vezi si tu cine sunt

SA MORI TU ca și femeie vb cu “fratele meu” !!Salut iuby!!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

am cautat pe toate paginile.. poate mi-a scapat dar ai putea sa faci o lista de servicii cum alte fete fac,

 

oral neprotejat - yes or no

fk - yes or no

anal - yes or no

69 - yes or no

cim - yes or no

etc.

Si eu vreau raspuns. De asta suntem aici:)
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...