Sari la conținut

0793506979 Bianca Bruneta 21 de ani, 1.67 m, 47 kg


Postări Recomandate

  • Oras:CT
  • Oras:CT

:beex2 ,noroc!! Felicitari ptr experienta avuta si ca ne-ai spus si noua. Dar pe viitor  https://nimfomane.com/forum/topic/3898-regulament-forum/?p=28686, sa nu zicā lumea ca este recenzie falsā sau altele( :pimp )

ai dreptate, mersi pt remarcă numai ca io nu ma ocup cu teoria conspiratiei sau oricare alte offuri ca n-am ce face

am considerat ca e mai utila precizarea chiar si asa anemica, pt topicul fetei si nu pt punctaju meu de mare futadore inimitabilul

 

daca ma primeste data viitoare si va fi cazul sa traiesc vreo epifanie, mai vedem

eu am fost la ea in primul rand pt cum arata si pt atitudine si eventual sa o recomand pt prestatie pt ca asa este frumos si nu cred ca vreun user ma poate banui de altceva

 

viata e grele, futeti usor cu treaba buna!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

ai dreptate, mersi pt remarcă numai ca io nu ma ocup cu teoria conspiratiei sau oricare alte offuri ca n-am ce face

am considerat ca e mai utila precizarea chiar si asa anemica, pt topicul fetei si nu pt punctaju meu de mare futadore inimitabilul

 

daca ma primeste data viitoare si va fi cazul sa traiesc vreo epifanie, mai vedem

eu am fost la ea in primul rand pt cum arata si pt atitudine si eventual sa o recomand pt prestatie pt ca asa este frumos si nu cred ca vreun user ma poate banui de altceva

 

viata e grele, futeti usor cu treaba buna!

:iagree  :berica3

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

ai dreptate am incercat sa il ignor pe obiectiv azi dimineata cam 7 postari le am lasat asa pana nu a inceput sa ma jigneasca de mama care din pacate nu mai este, am fost obligat sa ii arat unde este locul lui in lumea asta ca prea mult sa da in figurii ca o cocoana! intre timp a fost banat si toate postariile lui sterse asa ca au ramas ale mele si arata ca si cum am deviat fara motiv.

 

https://nimfomane.com/forum/topic/124125-alina-super-slim-0723730369/?p=5818854

 

fix in 2017!

ma baiat, eu sunt o clona a unui cont facut de cand s-a inventat site-ul asta. cand se faceau recenzii si se aducea informatie utila, cand nu prea se accepta offtopicul si caterinca. am preferat sa fiu un las, sa ma ascund sub alt user facut prin 2013 si sa stau in umbra. pe mine personal nu ma afecteaza ceea ce faci, ceea ce futi. dar crede-ma pe cuvant ca dimineata cand intru si vad 10-15 topice cu continut nou zic initial ca am ce citi la cafea. dar majoritatea sunt postari facute de tine cu nicio relevantza pentru multi din noi. 

frate, fute toata noapte pizde, nu fute forumul. daca vrei sa recenzezi nu te opreste nimeni dar multe din postari nu au info, nu au haz, nu au farmec.

sincer nu ma iau nici dupa recenziile tale ca parca prea toate sunt bune in oras la noi, mai putin alea 2 pupeze.

n-o zic cu rautate, dar incearca sa fii mai tacut cu offtopicele si cred ca imi dau dreptate multi useri.

tu alegi, sau tu alegii ;)

Link spre comentariu

ai dreptate am incercat sa il ignor pe obiectiv azi dimineata cam 7 postari le am lasat asa pana nu a inceput sa ma jigneasca de mama care din pacate nu mai este, am fost obligat sa ii arat unde este locul lui in lumea asta ca prea mult sa da in figurii ca o cocoana! intre timp a fost banat si toate postariile lui sterse asa ca au ramas ale mele si arata ca si cum am deviat fara motiv.

România sau Spania? 😜

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

ai dreptate am incercat sa il ignor pe obiectiv azi dimineata cam 7 postari le am lasat asa pana nu a inceput sa ma jigneasca de mama care din pacate nu mai este, am fost obligat sa ii arat unde este locul lui in lumea asta ca prea mult sa da in figurii ca o cocoana! intre timp a fost banat si toate postariile lui sterse asa ca au ramas ale mele si arata ca si cum am deviat fara motiv.

chiar ai deviatii,daca lumea iti spune ca esti prost,tu faci pe desteptul
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

bifat in dupa-masa asta o vizita scurta la stimata noastra bibi

locatie de 10

aspect fata de 10

oral cu DT de 10

pozitii diverse nota 8... ca tre sa mai exersam sa ma conving ca merita 10 pe linie

cadou 100

recomandata celor cu bun simt

 

>:D< :* bb

Mersi mult... ma bucur mult ca ti-a placut 😘
  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Vizitat astazi pe la 11.

Locatie ok, giratoriu city.

Fata e de 10.

Implicata, curata, ascultatoare...

Mi-a placut maxim intalnirea cu ea.

Am stat 1h-250ron.

Bastoane tari!

https://nimfomane.com/forum/topic/3898-regulament-forum/?p=28686

Ps.apropo de recenzie.!!..parca suna a recenzie falsa

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

https://nimfomane.com/forum/topic/3898-regulament-forum/?p=28686

Ps.apropo de recenzie.!!..parca suna a recenzie falsa

Pai de ce? Eu stiu cine a fost ieri dimineata, stiu si cum arata... din ce anume deduci asta? Ca e si mai grav daca vine cineva si scrie ceva aiurea despre mine, trebuie sa stii cand e falsa sau adevarata recenzia
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

https://nimfomane.com/forum/topic/3898-regulament-forum/?p=28686

Ps.apropo de recenzie.!!..parca suna a recenzie falsa

 

 

Pai de ce? Eu stiu cine a fost ieri dimineata, stiu si cum arata... din ce anume deduci asta? Ca e si mai grav daca vine cineva si scrie ceva aiurea despre mine, trebuie sa stii cand e falsa sau adevarata recenzia

 

 

Doar nu plătesc pe nimeni sa minta aici despre mine :)))

 

 

asa mai abereaza el de cateva zile incoace si pe alte topice, cum e recenzia scurta hop suna a fi falsa, nu se uita si la useri ca sunt inscrisi de acum 7 respectiv 4 ani, recenziile false vin de la userii inscrisi acum 2 zile

 

si apropo, chiar era o tipa care isi facuse un cont fals si se umfla singura ca e cea mai tare

Link spre comentariu
  • Oras:xhamil albania
  • Oras:xhamil albania

https://nimfomane.com/forum/topic/3898-regulament-forum/?p=28686

Ps.apropo de recenzie.!!..parca suna a recenzie falsa

 

Daca n-a postat emoticoane  ca tine sa putem sa citim ceva interessant...ca sa vezi , cine e  ajuns sa judece ,regele recenziilor, 0peu :pope  :feet  :rax2  :no2  :jerko  :sweeping  :sweeping  :shocked  :clap2

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

asa mai abereaza el de cateva zile incoace si pe alte topice, cum e recenzia scurta hop suna a fi falsa, nu se uita si la useri ca sunt inscrisi de acum 7 respectiv 4 ani, recenziile false vin de la userii inscrisi acum 2 zile

 

si apropo, chiar era o tipa care isi facuse un cont fals si se umfla singura ca e cea mai tare

:251x  :giggle:  :giggle:  :giggle:

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Daca n-a postat emoticoane  ca tine sa putem sa citim ceva interessant...ca sa vezi , cine e  ajuns sa judece ,regele recenziilor, 0peu :pope  :feet  :rax2  :no2  :jerko  :sweeping  :sweeping  :shocked  :clap2

:drool ce vrei mai lentilā flaușatā?cauti anturaj ?vrei sa ne dām la bârfe si alte alea??Chiorete sarac cu ingerul, CE VREI??

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member

×
×
  • Creează nouă...