Sari la conținut

0793506979 Bianca Bruneta 21 de ani, 1.67 m, 47 kg


Postări Recomandate

Vizitator futac_cta
Reputație: 0

revine ea futaculeee.

stiu ca revine... abia astept sa revina, pentru domnita aceasta am facut o pasiune si imi doresc sa o revad neaparat... am avut parte de o intalnire de pomina!

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

stiu ca revine... abia astept sa revina, pentru domnita aceasta am facut o pasiune si imi doresc sa o revad neaparat... am avut parte de o intalnire de pomina!

 

ma bucur pentru ceea ce vrei tu! :clap2  :clap2

Stai pe pândă si ..SPOR..

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

intrebarea este daca ma vei mai primi la tine, dupa tot ce s-a intampla... si daca ramane valabil ceea ce am discutat ultima data?!

Da, normal, nu tin dusmanie, doar ca era sa comiti ceva...s-au terminat problemele, dar nu a fost ok, nu tin dusmanie, si da, ramane valabil, sa ai grija de tine!😚😘
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

Da, normal, nu tin dusmanie, doar ca era sa comiti ceva...s-au terminat problemele, dar nu a fost ok, nu tin dusmanie, si da, ramane valabil, sa ai grija de tine!

multumesc, Bibi, stii ca daca mi-ai fi spus despre treaba aia, nu se ajungea pana acolo... dar stai linistita ca o sa discutam cand ne vom revedea si punem totul la punct! si scuzele de rigoare inca o data, nu am stiut! :*

Link spre comentariu
Vizitator usermma
Reputație: 0

multumesc, Bibi, stii ca daca mi-ai fi spus despre treaba aia, nu se ajungea pana acolo... dar stai linistita ca o sa discutam cand ne vom revedea si punem totul la punct! si scuzele de rigoare inca o data, nu am stiut! :*

E vb de parintii mei aici... dar fiind in necunostinta de cauza, nu au continuat discutiile
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

E vb de parintii mei aici... dar fiind in necunostinta de cauza, nu au continuat discutiile

nu conteaza, o sa reabilitam totul la urmatoarea intrevedere... trebuie sa rezolvam cumva...chiar ma simt aiurea ca am facut rau fara sa vreau asta! nu ramane asa!

Link spre comentariu

Vizitator futac_cta
Reputație: 0

Hehe, te revansezi cu o ciocolata, hmm...nu stiu cand voi reveni

o ciocolata si vei mai primi un cadou de la mine... nu zic ce este, o sa vezi tu singurica! :D

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...