Sari la conținut

Rebeca 0790731206


Postări Recomandate

  • Oras:in ceafa pestilor agresivi pe forum
  • Oras:in ceafa pestilor agresivi pe forum

Eu am fost acum vreo 2 saptamani. Mi-a luat 3 ore, sa prind si eu loc, imi tot spunea sa vin, cand eram la apartament, imi spunea ca e ocupata cu altcineva si m-a tot amanat asa vreo 3 ore. Apoi cand am intrat, de treaba fetele, dar am plecat, frumusele ele asa, dar cam atat.

e bine dar poți sa repeți? Din ce spui tu înțeleg ca te-ai chinuit sa ajungi la Rebeca și când ai ajuns ai plecat! Scuze dar asa se intelege
Link spre comentariu
Vizitator yoyo14
Reputație: 0

Am vizitato pe Rebeca știe să iubească fata .A fost promoție la ea fara pret o ora jumate era o catea in călduri, o leoaica trebuie inblanzita ii place sa fie palmuita pe fese.I-a placut limbile adânci.Mi-a înghițit tot rodul muncii mele. De la stridii..

Habar nu am ce vrei sa zici sau ce ai scris...

 

Pentru limba Romana apasati tasta 1!

Pentru chineza tasta 2!

Pentru comandarea unu Abecedar tasta 3!

=)) =)) =))

Link spre comentariu
  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

Salutare! Am fost si eu in urma cu aprox 2 saptamani la domnisoara!

Programare respectata de ambele parti, ajuns prezentat si pe colega, prezentat camera de actiune si baia. Dupa igienizare, intrat in camera si incepu actiunea: ON bun spre foarte bun, gustat putin piersicuta apoi putin NP la care nu am dus foarte mult (acesta fiind primul numar).

Din nou la baie, o tigara, o barfa dupa care a urmat nr 2: ON, NP - salbatic tare, nu am rezitat cu soldatul tare, acesta a dat urme de oboseala si nu am finalizat...

Per total o experienta reusita, o medie de 9 d.p.m.d.v., raport calitate-pret foarte bun (200ron), eu cu siguranta o sa mai revin...

Spor!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...