Jump to content

Recomand 0755423556 - exceptional

Recommended Posts

• Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Buna! sunt fata din anunt 💋 maine spre seara voi ajunge in Deva! Va astept 🤗

Dragi colegi,daca nu a-ti vizitat fata asta sa stiti ca nu stiti ce pierdeti. Am vizitato cu emotii ca,te miri ce aratare prind sau te miri ce grasa o mai fi si nu am pare rau ca am trecut pe la ea,es

Găsești pe prima pagină iar cu colega ei găsești aici:   https://nimfomane.com/forum/topic/167704-alessia-0727182605/   Spor!

Buna seara! M-am gandit sa revin in Deva, saptamana viitoare luni sau marti pentru cateva zile sper ca va bucura vestea pe care v-am transmis-o

Din intamplare și cautand altceva am ajuns pe topicul tau. La Timișoara nu te-ar tenta o vizita ? 

Elhamed...sunt fete in domeniul asta care presteaza cele enumerate de tine si clientii pleaca pe usa dezamagiti de felul in care au fost tratati. Eu sunt tipul de femeie care nu pune accent pe graba, nu sunt isterica si multe altele... eu una consider ca nici un client care “mi-a calcat pragul” nu a plecat vreodata deranjat sau nemultumit de mine :)

• Like 1
Guest klaudiu88

Elhamed...sunt fete in domeniul asta care presteaza cele enumerate de tine si clientii pleaca pe usa dezamagiti de felul in care au fost tratati. Eu sunt tipul de femeie care nu pune accent pe graba, nu sunt isterica si multe altele... eu una consider ca nici un client care “mi-a calcat pragul” nu a plecat vreodata deranjat sau nemultumit de mine :)

Ce bine graiesti draga mea,abia astept sa revii
  • 2 weeks later...

Tin sa va anunt ca am ajuns.Anuntul se va posta maine.Puteti sa sunati din seara aceasta daca doriti sa programam o intalnire. Sunt impreuna cu prietena si colega mea Catalina -specific asta pentru cei ce i-au simtit lipsa- Ca si locatie este aproape de MC Donalds.

• 1 month later...