Sari la conținut

Nu imi vine sa cred MOTANE!


Postări Recomandate

  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

mare fasolar, mare om ca gabarit, nu stiai ca e balena, 1.66 la 120 da kile ? nu pleaca liftul cu el :laugh2

 

=))))))))))))))

Pleaca la subsol si dupa aia incepe sa ticaie ca hdd-ul cand mai are putin sa crape =))

 

Asa e nu pleaca liftu cu el pleaca el cu liftu 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Respect varu amun ra  :bow

 

 

 

picon

HIGHLANDER

  • photo-thumb-18947.jpg?_r=1425487579
  • Platinum Member
  • leet.png
  • 48,406 posts
  • Joined:
    07 November 2011
  • Reputation: -9,274
  • Locatie:Satu' cu ministri

Posted 03 October 2017 - 11:27 PM

burgman4, on 03 Oct 2017 - 03:53 AM, said:snapback.png

Maii, unde este Imparior , valceanul nostru ? Nu s-a mai clonat ? Ii simt lipsa ! :D

În pulă cu satelitu'. :laugh2

  • -13
#6 icon_share.png >amun ra<

Serious Contributor

  • photo-thumb-256205.jpg?_r=1531834254
  • >Serious Contributor<
  • 5stars.gif
  • 865 posts
  • Joined:
    01 February 2018
  • Reputation: 1,418

Posted Today, 21:57

picon, on 03 Oct 2017 - 1:27 PM, said:snapback.png

În pulă cu satelitu'. :laugh2

Te uiti in pizda precum cainele in friptura

  • 2

 

=)))))))))))))))))))))))))=))=))))))

Link spre comentariu
Vizitator picard91
Reputație: 0

Hai ca incepe meciu la 10 am bere am pizza astept pronosticuri ;)

Pfff... 

 

Gluma serii: FCSB = Fugim Catre Seria B !

 

=)) =)) =)) =)) =))

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Pfff... 

 

Gluma serii: FCSB = Fugim Catre Seria B !

 

=)) =)) =)) =)) =))

 

Imi e dor de vechiul Gigi Becali care facea ca trenu in gara pe la tv =)))))

Iti dai seama ce facea acum pt situatia asta in care e FCSB daca nu facea parnae si nu avea de a lungu vremii alte probleme care sa l tempereze

Link spre comentariu
Vizitator picard91
Reputație: 0

Sa cauti pe ytb o faza cu Becali si Dragomir prin 2005 la OTV se faceau oala de porci =)))))

Ce-ar mai fi de zis ??? =))  :ewpu

 

 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Nici nu stiu ce ai intrebat sincer :)) , dar te-ai descris perfect victimizatule ! Ce varsta avea Tanya cand ai fost la ea cu patrunjelul ?

picon

HIGHLANDER

  • Reputation:-9,275
  • Locatie:Satu' cu ministri

 

 

 

 

 

 

De 3 ori te-am întrebat.

Lasă diversiunile!         

 

 

 

Nici nu stiu ce ai intrebat sincer :)) , dar te-ai descris perfect victimizatule ! Ce varsta avea Tanya cand ai fost la ea cu patrunjelul ? :)

 

 

Posted Yesterday, 20:32

pidsadera, on 29 Aug 2019 - 7:17 PM, said:snapback.png

3 faze ai, esti simplu de citit:

1)deontolog

2)victime mode

3)treci pe jigniri

Acum esti in stagiul 3. Nu am timp sa ma cert cu tine pentru ca esti un mincinos ordinar foarte razbunator, lingau limbist  ;)

Păi, cum dracu'! Eu am spus lucruri clare, simplu de probat și ți-am dovedit că ești un ipocrit. Nu văd jignirile de care faci caz, sunt realități vizibile, iar de trecut pe victim mode, văd că tu o faci. Mai bine ai explica de ce întrețin eu balamucul cu punctele alea - când unul îl măscărește pe altul și tu nu îl întreții, făcând fix același lucru. Aud? 

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

 

Bahhh mosule , ce tot indrugi acolo de mine ? 
 
in afara de faptul ca ma scarbeste libidosenia  dialogului tau cu parlitul ala de avocat  , tovarasul tau , victimizarea si cautarea voastra permanenta de a va  afirma in vreun fel  fiind tardiva . 
 
P'ala nu-l citez ca e mai distrus ca tine si inventeaza in permanenta povesti de adormit copii mici , povesti peste care nu omiti sa-ti exprimi sustinerea ca si la alte injurii si jigniri ,  dand astfel apa la moara permanent unui dement ca si tine care tot incearca sa se impuna pe aici cu circul lui de doua parale . Auzi la scarba mincinoasa , am cerut eu detalii de @Paraschiv . Pai , mahhh idiotule ,  de cand ma intereseaza  pe mine travestiti ca ala ?  Sa se duca el si sa-i caute pe la TV/TS daca este dornic sa experimenteze asemenea  chestii cu oricine , eu nu am nevoie. De ce nu a  postat dovezi in sensul afirmatiilor acelea ? Ca nu exista , d'aia  . Tembelilor  
 
Deci , bahhh Picoaie sfrijite , asta ai inteles tu parlitule  pana in momentul de fata  ca m-a deranjat niste puncte de reputatie ? De injuraturile tale de mame (plus sustinerea altora cand o face in discutii aprinse cu mine) si alte alea ce poti sa zici  ? Chiar vrei sa-ti caut postarile  doveditoare ? Am o foarte buna tinere de minte , nu trebuie sa ma uit in spate ca  sa retin anumite amanunte petrecute 
 
Trecem si peste faptul ca sunteti niste  oligofreni ajunsi la varsta a doua  , care va cautati sustinerea si validarea pe o platforma obscura , niste ratati si lingai/plangaciosi pe la usa oricarei curve , care actionati in permanenta incorect oricare ar fi dialogul  mai aprins unde v-ati lansa parerile voastre de gusteri degradati cu clare momente de amnezie.  
 
De ce nu va sunati mahhh (ca doar aveti nr. unul la celalalt) si incepeti p'aci  cu bulaneala si limbile in anus ? Care e scopul ? Sustineti un dialog pe aici ca sa  va vada lumea cat sunteti de milogi ? Nu sunteti voi joistii aia ratati si fara preocupari care va tot intalneati la baute si dupa aceea va scandalizati pe aici ? Nu e tot dementul asta de @advanced cu care ai stat la masa impreuna cu @trolle si dupa aceea v-ati intors aici ca sa va faceti tigani si proxeneti ? Acum sunteti in relatii bune dupa ce in trecut v-ati scuipat pe aici chiar si intre voi si ati facut circ ieftin , este ? Pai nu sunteti voi penibili si in acelasi timp comici ? 
 
Miky e de vina ca  s-au stricat dialogurile dintre useri? Pai voi erati inaintea mea cu circul vostru pe aici . 
 
Mai reamintim si de sustinerea si santajarea  Robertei20016 (cu copilul acesteia) , a Martei ,  VisTantric ,Adina_milf  ....etc...astea sunt fapte  pe care le stiu ca s-au petrecut  de cand sunt aici (probabil ca aveti la activ mult mai multe) , la cate ti-ai adus sustinerea si aportul permanent ? 
 
Apropo alte cazuri ar fi ale @sianei (careia i-ai fost client)  sau @ines . Ai intervenit vreodata , la modul corect si serios sa-i dai un sut in cur Popii cu toata boschetareala lui pe care a facut-o sau o face permanent ? Nu , ca n-ai curaj , plus ca se strica relatia  dintre  trambitele zgomotoase ale forumului . 
 
 
Vezi ? D'aia multi nu te mai halesc in momentul de fata , cel putin generatia noua si mult mai tanara decat tine nu o mai pacalesti chiar asa usor , cel putin nu te pot lua si socoti de mentor vreodata , mai ales cu acest comportament de zaluda tampa . Pe mine nici atat , am fumat si am vazut de-alde ca tine cu sutele  .
 
Cam la asta se rezuma barbatia ta din momentul de fata , asta ca sa stii . Te-am caracterizat suficient de corect si strict pe comportamentul de aici .
 
Ca esti si p-e-d-o-f-i-l si o-b-s-e-d-a-t  s-e-x-u-a-l   e cu totul alta poveste si o bila neagra in plus , o alta inclinatie neconcordanta cu varsta pe care o ai.  
 
 
Pe mine nu ma cheama @loving boy sa sterg cu buretele  comportamentul unui parsiv  , replica mea favorita fiind  " unde scuip , nu ling" , tu poti sa-l scuipi pe Lisandru de cate ori vrei (ai mai facut-o in apararea lui @trolle) si sa va pupati in cur tot de atatea ori 
 
Ai inteles bahhh mosule ?  Raus , ca imi vine sa vomit , mai ales cand imi asociezi numele in diverse dialoguri cu toate tarfele masculine ca si tine  , plus ca esti si obraznic in nemernicia ta 

 

Nu am citit toată poliloghia ta imundă, doar începutul și pe diagonală. Dacă ești analfabet funcțional, îți repet și îți reamintesc: ți-a sărit muștarul și ai început să mă muști de cur, de la vreo 2-3 puncte de mine din greșeală, așa cum ți-am explicat atunci îm P.M. De atunci a început conflictul între noi, știuletare!  

Și fiindcă ești sclerozat din cauza inaniției, îți reamintesc că tocmai de aceea m-am certat inițial cu Pipilică,pentru că m-am luat de el că o hărțuia, ca și tine, de altfel. Sau ai uitat?  Apoi, care înjurături de mamă, ia spune mata'! 

Îm rest, aberațiile tale obișnuite ... 

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

mare fasolar, mare om ca gabarit, nu stiai ca e balena, 1.66 la 120 da kile ? nu pleaca liftul cu el :laugh2

1, 81 m și 88 kg.  Dovada clară că aberezi, mă cunosc destui care să confirme.

Dă-ți log-out, că ești degeaba!

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu

1, 81 m și 88 kg.  Dovada clară că aberezi, mă cunosc destui care să confirme.

Dă-ți log-out, că ești degeaba!

am stat si am urmarit zilele astea sa vad si eu la tine o recenzie. Nimic, tu esti pus doar pe cearta ! Ai de gand sa revii la recenzii si sa la lasi scandalul ? sau e adevarat ca recenziile tale au fost pur fabricatii, minciuni si defapt taraboiul e adevaratul tau scop pe acest forum de curve ?

  • Like 3
Link spre comentariu

esti un analfabet, ce mai e de dovedit ???? Ca l-ai atacat de pidsadera din senin in cardasie cu xoxo ??? Ce ti-a gresit pidsadera de ti-ai batut joc de el ??? NU AI NICI O SCUZA si nici cu dovezile care ti se prezinta nu vei recunoaste !!! O DAI IN DIVERSIUNI IEFTINE MOSULE !!! Cere-te ba afara fgm de mos senil !!! 

 

Păi, cum dracu'! Eu am spus lucruri clare, simplu de probat și ți-am dovedit că ești un ipocrit. Nu văd jignirile de care faci caz, sunt realități vizibile, iar de trecut pe victim mode, văd că tu o faci. Mai bine ai explica de ce întrețin eu balamucul cu punctele alea - când unul îl măscărește pe altul și tu nu îl întreții, făcând fix același lucru. Aud? 

Iar corecturile alea la postarea mea de mai sus  sunt penibile, având în vedere că sunt evidente erori de tastare!

 

Închide taraba și mută-te, userii și-au dat seama ce specimen ești! Și ia cu tine și clonele și mercenarii/slugile bine cunoscute de toți! 

 

 

 

ai vazut si tu cine este in realitate, un nimeni. Incearca sa se ia de persoanele care conteaza pe acest forum ca sa fie si el bagat in seama.

 

 

Evident, ești unul dintre cei ce suferă și acum că nu a fost primit, altfel ai fi știut adevărul! Printre altele, marea majoritate dintre fete erau extrem de cunoscute, futute și recenzate cam de toți cei ce participam la distracție și la top.
Ai fi vrut și tu să fii acolo, dar nu primeam orice specimen, iar când vigilența a scăzut și s-au strecurat personaje nefrecventabile, am încetat.
Ciudosule!

Esti un senil fara nici un dubiu, ciuda unde sa fie ? pe un mos screlozat cu micropenis 8xm maxim, pe care toate curvele il privesc cu dispret. Pai cum poti sa te compari tu un mos ajuns pe ultima suta de metri cu altii. Vrei sa spui ca Daniel a vrut sa fie cu tine in gasca, gasca basinilor care fac recenzii false la comanda  ???? Tocmai el care intr-un an a futut cati nu au futut altii intr-o viata =)))  . Ai vreau tu sa fii in pielea lui, asta te roade cel mai tare, ai de pula mea de mos senil ce esti :laugh2

 

 

Mai întâi, răspunde tu la întrebarea mea, lasă diversiunile ieftine!
Și ieși de pe victim mode!

Mosule du-te-n plm la balamuc, dar cred ca nici acolo nu te primesc astia

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Nu am citit toată poliloghia ta imundă, doar începutul și pe diagonală. Dacă ești analfabet funcțional, îți repet și îți reamintesc: ți-a sărit muștarul și ai început să mă muști de cur, de la vreo 2-3 puncte de mine din greșeală, așa cum ți-am explicat atunci îm P.M. De atunci a început conflictul între noi, știuletare!  

Și fiindcă ești sclerozat din cauza inaniției, îți reamintesc că tocmai de aceea m-am certat inițial cu Pipilică,pentru că m-am luat de el că o hărțuia, ca și tine, de altfel. Sau ai uitat?  Apoi, care înjurături de mamă, ia spune mata'! 

Îm rest, aberațiile tale obișnuite ... 

 

Minti, sa ma spal la cur cu periuta ta de dinti , dar trecem peste ....

 

O dai cotite si eviti anumite  detalii , fiindca  stii ca am dreptate , am expus exact ce ai facut in permanenta  , duplicitarule parsiv

 

Eu mi-am cerut scuze fata de @Siana si poate confirma oricand asta . Arata cand m-am mai luat eu de ea in ultimii 3 ani ? Arata si viceversa .

 

Viata ta pe aceasta platforma se reduce doar la puncte de reputatie , tartacuta ? Dor , este ? P-e-d-o-f-i-l-u-l-e

  • Like 1
Link spre comentariu

Cum spuneam, punctele sunt totul pentru tine. Plecând de la teoria ta, cum că dacă  cineva dă like/dislike susține balamucul, nu cumva tu te încadezi cu asupra de măsură? Păi, bă fariseule, tu când dai like celor ce îi jignesc și înjură pe cei ce nu-i halești tu, cum e, inteligentule? A? Cum e, bă? Tu nu susții astfel balamucul, este? E de-a dreptul halucinantă paupertatea ta intelectuală!  Și nu mai vorbesc de puntele alea pe care le dai de pe alte conturi, că hoțul neprins e negustor cinstit. Încide taraba și mutp-te dincolo! 

ești un analfabet functional, te draq de hodorog senil ! Tu dai like la toti idiotii, asa va lingeti pe coaie voi lingaii: lisandra, pepelica, kaizersugi, gelugun, fi-mi-ar scarba de toti ped0filii ca voi care nu au vazut o pizda in viata lor si cand o vad o ridica in slavi prin ode inchinate curvelor !!! ... in timpul eclipsei, haha =)))

  • Like 4
Link spre comentariu

Minti, sa ma spal la cur cu periuta ta de dinti , dar trecem peste ....

 

O dai cotite si eviti anumite  detalii , fiindca  stii ca am dreptate , am expus exact ce ai facut in permanenta  , duplicitarule parsiv

 

Eu mi-am cerut scuze fata de @Siana si poate confirma oricand asta . Arata cand m-am mai luat eu de ea in ultimii 3 ani ? Arata si viceversa .

 

Viata ta pe aceasta platforma se reduce doar la puncte de reputatie , tartacuta ? Dor , este ? P-e-d-o-f-i-l-u-l-e

 

mosul senil Victor Toma nu va recunoaste niciodata cand greseste, este tipic sifiliticilor nascuti intre 1940 si 1945.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...