Sari la conținut

Nu imi vine sa cred MOTANE!


Postări Recomandate

Mă, spală-te bine pe ochi înainte să intri pe forum !

M-am referit la tine ?

Am spus"ce are", nu"ce ai", kapeesh ?

Eu ştiu foarte bine cine e, oricum s-a văzut asta, dar, repet, a nu ştiu câta oară, dacă omu' e sandilake..."ncsf"

De fapt, nu, e generator de ... traffic greu, peste 90 kg :laugh2

nu e mai bine sa zici la cine faci referire ? ca si eu am inteles ca faceai referire la loving boy. Cred ca cel mai bine e sa postezi aici: https://nimfomane.com/forum/topic/140312-breaking-news-clanul-santajistilor-lisandrupiconpepelicagelugun/

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

e bai, Picon. Asta pentru că, dacă ați observat, nu atac pe nimeni.imi văd linistit de vrăjelile mele.

Păcat ca nu mai știi exact despre ce a fost vorba, a trebuit sa caut eu printre postarile din ultima lună sa găsesc "buba", ți-am trimis pe PM tot ce am găsit legat de tine/referitor la tine.

 

Nu era cazul s-o faci . Mosul e senil si baga d'alea pe amnezie ca sa se scuze si sa se victimizeze total irevocabil. E mai simplu si mai comod asa , decat sa-si recunoasca propriile greseli in fata altora

 

Acelasi lucru l-am facut si eu acum 2 ani , deci situatiile (clar)  se cam repeta

 

Probabil ca acum , in mintea lui creata , se intreaba de ce-l fac p-e-d-o-f-i-l (nefiind singurul de aici) si-l iau la ranga cand este cazul . Totusi , nu ma folosesc de mame si de familia acestuia niciodata , cum a facut-o el .la adresa mea sau a altora .

Cu ce sunt ei de vina ca mai tarziu odrasla lor (dupa ani de studiu) a devenit un retardat si un cretin mojic ? Orice parinte , in visele lor aventuriere  , isi doreste ca propriul lor copil sa ajunga in viata cineva . Ce a ajuns ?

Trec peste celelalte tampenii din ultimii 2 ani , ca imi provoaca suficienta scarba asemenea ramoliti perversi , care ajunsi la o varsta  incearca sa-si mascheze permanent instabilitatea psihica si propria degradare , de care au dat dovada in decursul timpului aici , invocand aceleasi expresii puerile "da' ce-am facut?"  

Singura regula de bun gust , perfect valabila si dedicata unor asemenea comportamente si stiluri de oameni , ramanand  "unde scuipi , nu lingi "

 

Și întrebi pe cine nu trebuie, referitor la poze, informații, șamd. Eu nu mă ocup cu așa ceva, sapă mai adânc, sau dă-te pe după cortină.

 

Exact , nici eu nu-i inteleg pe acestia care incearca sa implice pe altii in propriile lor rafuieli cu altii

 

De ce nu le rezolva cu acestia ?

 

Link spre comentariu
Vizitator loving boy
Reputație: 0

Nu era cazul s-o faci . Mosul e senil si baga d'alea pe amnezie ca sa se scuze si sa se victimizeze total irevocabil. E mai simplu si mai comod asa , decat sa-si recunoasca propriile greseli in fata altora

 

Acelasi lucru l-am facut si eu acum 2 ani , deci situatiile (clar)  se cam repeta

 

Probabil ca acum , in mintea lui creata , se intreaba de ce-l fac p-e-d-o-f-i-l (nefiind singurul de aici) si-l iau la ranga cand este cazul . Totusi , nu ma folosesc de mame si de familia acestuia niciodata , cum a facut-o el .la adresa mea sau a altora .

 

Cu ce sunt ei de vina ca mai tarziu odrasla lor (dupa ani de studiu) a devenit un retardat si un cretin mojic ? Orice parinte , in visele lor aventuriere  , isi doreste ca propriul lor copil sa ajunga in viata cineva . Ce a ajuns ?

 

Trec peste celelalte tampenii din ultimii 2 ani , ca imi provoaca suficienta scarba asemenea ramoliti perversi , care ajunsi la o varsta  incearca sa-si mascheze permanent instabilitatea psihica si propria degradare , de care au dat dovada in decursul timpului aici , invocand aceleasi expresii puerile "da' ce-am facut?"  

 

Singura regula de bun gust , perfect valabila si dedicata unor asemenea comportamente si stiluri de oameni , ramanand  "unde scuipi , nu lingi "

 

 

 

Exact , nici eu nu-i inteleg pe acestia care incearca sa implice pe altii in propriile lor rafuieli cu altii

 

De ce nu le rezolva cu acestia ?

 

i-am trimis screenuri cu tot ce am menționat despre el în ultima lună, că zicea de două trei săptămâni.
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

i-am trimis screenuri cu tot ce am menționat despre el în ultima lună, că zicea de două trei săptămâni.

Te cred ...sa zicem munca inutila .... daca erai (putin) mai atent .

Link spre comentariu
Vizitator sserum
Reputație: 0

nu e mai bine sa zici la cine faci referire ? ca si eu am inteles ca faceai referire la loving boy. Cred ca cel mai bine e sa postezi aici: https://nimfomane.com/forum/topic/140312-breaking-news-clanul-santajistilor-lisandrupiconpepelicagelugun/

"Şi altfel, ce are de câştigat, dacă face asta ? 

Eram vreo femeie care să-i sucească mințile, îl credeam, dar aşa..."

 

Şi altfel, ce AI de câştigat, dacă FACI asta ? 

Eram vreo femeie care SĂ-ȚI sucească mințile, TE credeam, dar aşa...

 

Uite cum pulamea, e nevoie să te/vă jignesc !

 

AI/AVEȚI...conjuctivită ? N'am zis urdori.

 

AȚI VĂZUT DIFERENTA ?

 

Şi lăsa'ți-mă'n creasta mea să-mi beau espresso-ul liniştit :)

post-299299-0-59476800-1566980729_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Spre dezamăgirea unora, am lămurit lucrurile cu @loving boy în privat. Când există bun-simț și civilitate, lucrurile se rezolvă discutând onest și bărbătește. Nu e cazul haitei de mojici, care nu pot purta o astfel de conversație dând block, inclusiv din lașitate.

Așa că ăștia, care tot băgați bățul prin gard ... puteți să vi-l băgați în cur!

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Spre dezamăgirea unora, am lămurit lucrurile cu @loving boy în privat. Când există bun-simț și civilitate, lucrurile se rezolvă discutând onest și bărbătește. Nu e cazul haitei de mojici, care nu pot purta o astfel de conversație dând block, inclusiv din lașitate.

Așa că ăștia, care tot băgați bățul prin gard ... puteți să vi-l băgați în cur!

Poate ca trebuie sa aiba mai multe discutii! Ma cunosti, daca sunt atacat, atac si eu haita!

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator loving boy
Reputație: 0

Spre dezamăgirea unora, am lămurit lucrurile cu @loving boy în privat. Când există bun-simț și civilitate, lucrurile se rezolvă discutând onest și bărbătește. Nu e cazul haitei de mojici, care nu pot purta o astfel de conversație dând block, inclusiv din lașitate.

Așa că ăștia, care tot băgați bățul prin gard ... puteți să vi-l băgați în cur!

este adevărat. Sa fim sănătoși amândoi!

 

Vă rog foarte mult pe toți sa fiți mai atenți la username. Așa m-am trezit și cu suspiciunile de "arheologie", informații, poze, pemeuri, etc, etc. Și nu am decât acest cont.

 

Licsandre, ești tot la ignore. Tu nu poți dovedi cine a început, între noi, dar eu pot dovedi, am acces la postarile mele. Eu ți-am atras atenția vsv de obsedați ca și tu ești prea obsedat de Miky. Tu, în stilul tău obișnuit, ai început instant cu vorbele de duh.

Pentru Picon am considerat ca se merita o verificare, știind că n-am făcut asa ceva și am evitat încă un conflict nedorit. În ce te privește, ți-o spun prietenește ca ești departe, nu dai dovadă că se poate discuta omenește. Când vei fi gata, vom ști.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

este adevărat. Sa fim sănătoși amândoi!

 

Vă rog foarte mult pe toți sa fiți mai atenți la username. Așa m-am trezit și cu suspiciunile de "arheologie", informații, poze, pemeuri, etc, etc. Și nu am decât acest cont.

 

Licsandre, ești tot la ignore. Tu nu poți dovedi cine a început, între noi, dar eu pot dovedi, am acces la postarile mele. Eu ți-am atras atenția vsv de obsedați ca și tu ești prea obsedat de Miky. Tu, în stilul tău obișnuit, ai început instant cu vorbele de duh.

Pentru Picon am considerat ca se merita o verificare, știind că n-am făcut asa ceva și am evitat încă un conflict nedorit. În ce te privește, ți-o spun prietenește ca ești departe, nu dai dovadă că se poate discuta omenește. Când vei fi gata, vom ști.

Daca il iubesti pe kiki atat de mult, poate vei da dovada de obiectivitate si vei constata ce face!  Pana nu se potoleste, nu il voi ierta si crede-ma .....! :sweeping  Seara buna!

  • Minus 1
Link spre comentariu

este adevărat. Sa fim sănătoși amândoi!

 

Vă rog foarte mult pe toți sa fiți mai atenți la username. Așa m-am trezit și cu suspiciunile de "arheologie", informații, poze, pemeuri, etc, etc. Și nu am decât acest cont.

 

Licsandre, ești tot la ignore. Tu nu poți dovedi cine a început, între noi, dar eu pot dovedi, am acces la postarile mele. Eu ți-am atras atenția vsv de obsedați ca și tu ești prea obsedat de Miky. Tu, în stilul tău obișnuit, ai început instant cu vorbele de duh.

Pentru Picon am considerat ca se merita o verificare, știind că n-am făcut asa ceva și am evitat încă un conflict nedorit. În ce te privește, ți-o spun prietenește ca ești departe, nu dai dovadă că se poate discuta omenește. Când vei fi gata, vom ști.

 

Deci te-a facut cum a vrut.

Intelege, copile, cu asta nu ai prietenii, dar nici certuri, il lasi sa se duca la fund fara sa te traga si pe tine.

Esti maricel, descurca-te.

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Deci te-a facut cum a vrut.

Intelege, copile, cu asta nu ai prietenii, dar nici certuri, il lasi sa se duca la fund fara sa te traga si pe tine.

Esti maricel, descurca-te.

 

Adevarat . Cum sa mai poti corecta niste oameni de varsta acestora . Involutia lor este evidenta .

 

Abia se mai pot corecta tineri la varsta  de 18-20 de ani cand o iau adesea pe aratura

Link spre comentariu

 

Stiu mai multi care credeau ca poseda mai multa inteligenta decat el...

Dar nu despre asta vorbim, el este mai parsiv decat noi toti la un loc. Nu mai crede niste litere, am un car de fapte sa le contrazica.

Stii ca tin la tine, nu? :)

 

 

Adevarat . Cum sa mai poti corecta niste oameni de varsta acestora . Involutia lor este evidenta .

 

Abia se mai pot corecta tineri la varsta  de 18-20 de ani cand o iau adesea pe aratura

 

Nu suntem in masura sa corectam pe cineva. Asa te nasti, asa mori. Prin viata te mai schimbi... dar nu pentru ca cineva ti-a spus asta...

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Adevarat . Cum sa mai poti corecta niste oameni de varsta acestora . Involutia lor este evidenta .

 

Abia se mai pot corecta tineri la varsta  de 18-20 de ani cand o iau adesea pe aratura

Ai dreptate, tu esti parlit de multi ani, au ajuns fostele sa semneze penturu tine si sa le para rau dupa aceea! :laugh2

  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...