Sari la conținut

Nu imi vine sa cred MOTANE!


Postări Recomandate

  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Cine pula mea mai e Musat Puiu asta, sa ne terorize curvele. Pe urma nu mai primesc pe nimeni fetele din cauza nebunilor ca asta. Ce privire de nebun are

 

Eu sincer sunt cat se poate de sceptic in ce priveste postarea de fotografii ale anumitor useri aici 

Pot si eu sa iau o poza de pe net sa o pun aici si sa zic asta e x sau y ...

  • Like 1
Link spre comentariu

Eu sincer sunt cat se poate de sceptic in ce priveste postarea de fotografii ale anumitor useri aici 

Pot si eu sa iau o poza de pe net sa o pun aici si sa zic asta e x sau y ...

Eu imi bag pula in ala care se afla in spatele contului sserum, ca e mare smeker pe forum. Se da mare ca are pistol 9 mm si ca face jafuri, pai sa nu ii bagi pula pe gat de psihopat ? Se mai intereseaza de unii de pe forum, vrea sa le suga pula
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Cine pula mea mai e Musat Puiu asta, sa ne terorize curvele. Pe urma nu mai primesc pe nimeni fetele din cauza nebunilor ca asta. Ce privire de nebun are

 

Nenea asta o avea cont pe aici ?

post-245318-0-57642400-1567169817_thumb.png

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Eu imi bag pula in ala care se afla in spatele contului sserum, ca e mare smeker pe forum. Se da mare ca are pistol 9 mm si ca face jafuri, pai sa nu ii bagi pula pe gat de psihopat ? Se mai intereseaza de unii de pe forum, vrea sa le suga pula

 

Vad ca apare un nou curent de discutii 

Paulica a disparut usor usor dispare si maestru picon dar apare sserum :D 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:maramu
  • Oras:maramu

Da uratule, esti arogant, ce nu intelegi ? Ti-ai aratat adevarata intentie si caracterul jegos cu postarea ta infractorule !  Iti recomand pe viitor sa te lasi de jafuri armate, nu te prinde bine  ! Pe cine am promovat eu si pe banii mei  ? :)))

ai dovezi ca a facut asta? 

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Ce s-a intamplat cu forumul, ce ai facut din el barosane? Care mai este rolul tau pe aici, vad ca altii fac legea acum!?

 

 

De multe ori in viata ni se-ntampla sa nu stim ce vrem, ce cautam, ce ne dorim mai exact, ce ne place si cum am vrea sa fie in special persoana de langa noi, corect? Insa pentru mine un lucru e cert, si anume ca toti avem nevoie mai mult de iubire, dragoste, intelegere, respect, corect? De aceea eu nu vreau nimic de la cineva care nu simte si nu-si doreste acel ceva ce sa simti de-acolo din interiorul tau, din inima ta, atunci cand alegi pe cineva, pe cineva care sa-ti placa de la prima vedere, prima intalnire, prima atingere, primul contact. Eu sunt o fire sensibila acolo in sufletul meu, foarte iubitoare, intelegatoare si rabdatoare, in cautarea a ceea ce numim cu toti "suflet pereche" Cu toate ca sunt casatorit, caut o femeie deosebita, o femeie care sa ma accepte in primul rand asa cum sunt, intelege si-mi oferi acea mult dorita dragoste curata, plina de pasiune, placere si extaz, o relatie frumoasa, dulce si discreta. Viata e scurta, anii se duc foarte repede si nu apucam sa luam ceea ce-i bun si frumos de multe ori, acum cat inca mai putem si suntem "tineri". Te astept sa te iubesc femeie, pup.

 

 post-303418-0-49187500-1566997606.jpg

=)))

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...