Sari la conținut

Nu imi vine sa cred MOTANE!


Postări Recomandate

  • Oras:maramu
  • Oras:maramu

Cum am spus, mai ai ?

 

Alea sunt din vechi, pune şi din alea noi.

Este adevarat ce spun astia? Nu am incredere in ei, asa cum nu am nici in tine! Daca este asa cum spun ei, da-te dracu de proxenet! Daca nu, lasa-i in pula calului ca sunt idioti!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

=)))

 

Cica ...te astept sa te iubesc femeie 

Dar locul unde o asteapta nu l spune si acum o sa intrebe vreuna de el si lumea ii zice 

Nu stiu vezi si tu pe care strada e te duci pe stanga te intorci pe dreapta 

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

A intrat lisandru aka moet13 =))

Totusi , nu cred ca este el , are  alt stil , plus ca este  mult mai civilizat , dar uite ca-l intreb si  sa-l verific in acelasi timp ,

Sa vad ....

 

Cum spuneam Motane, ce a fos inainte si unde s-a ajuns! Ca astia te lauzi? :clap2

 

Cine a stricat puisor forumu'  si pe cine (mai exact) esti suparat ?

 

Ce parere ai de Vis , ca mie imi place de ea ca e inteligenta .Nu prea mai posteaza pe aici ca s-a suparat fiindca sunt multi bulangii rujati . Tu ce parere ai ?

 

Link spre comentariu

Este adevarat ce spun astia? Nu am incredere in ei, asa cum nu am nici in tine! Daca este asa cum spun ei, da-te dracu de proxenet! Daca nu, lasa-i in pula calului ca sunt idioti!

citeste aici ce a facut acum 19 ani, a facut si puscarie !!! Mafiotul asta cauta curvarii acestui forum ca sa ii omoare, asa a zis de pe contul themadking, plus ca a amenintat ca va omora curvele !!!

 

https://www.ziaruldeiasi.ro/braila/jaf-armat-la-bijuterie~ni1a4u

Link spre comentariu
  • Oras:maramu
  • Oras:maramu

citeste aici ce a facut acum 19 ani, a facut si puscarie !!! Mafiotul asta cauta curvarii acestui forum ca sa ii omoare, asa a zis de pe contul themadking, plus ca a amenintat ca va omora curvele !!!

 

https://www.ziaruldeiasi.ro/braila/jaf-armat-la-bijuterie~ni1a4u

Nu ma bag in mizerii! Poate ca este el, poate ca nu, nu hotareste nimeni de aici asta! Dupa atata timp, am constatat ca este multa rautate, sunt convins ca sunt interese, unii sunt ptoxeneti, altii sun pur si simplu .... PROSTI!

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

am stat si am urmarit zilele astea sa vad si eu la tine o recenzie. Nimic, tu esti pus doar pe cearta ! Ai de gand sa revii la recenzii si sa la lasi scandalul ? sau e adevarat ca recenziile tale au fost pur fabricatii, minciuni si defapt taraboiul e adevaratul tau scop pe acest forum de curve ?

Întrebare: cine scrie destul de frecvent "defapt" ?

Răspuns: Pizdadera.

 

 

Q.E.D. 

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

pe acelasi princpiu si Dinca a violat, batut si futut menore.

Cine mai face acelasi lucru "defapt" ?

Raspuns: picon

 

Q.E.D.

iti pierzi timpul cu un mos ajuns in pragul disperarii, nu stie cum sa provoace ca sa faca scandal. Vai de cozonacul lui

  • Like 4
Link spre comentariu

Nu ma bag in mizerii! Poate ca este el, poate ca nu, nu hotareste nimeni de aici asta! Dupa atata timp, am constatat ca este multa rautate, sunt convins ca sunt interese, unii sunt ptoxeneti, altii sun pur si simplu .... PROSTI!

Ai un punct de la tomita, ai zis bine faza cu prostul, ticalosul ala din Braila e un prost, cu sau fata pistol calibru 9mm

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

iti pierzi timpul cu un mos ajuns in pragul disperarii, nu stie cum sa provoace ca sa faca scandal. Vai de cozonacul lui

Cred ca la "valoarea" ta, arati cine esti cu adevarat! Un infect las, ai 120 kg, esti un COMPLEXAt si asta explica comportamentul tau de cioban! Sa te pupe pula tapului grasule! :laugh2

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
Nu vrea sa raspunda , clar , el e sobolanul  ...prea e tacut si se eschiveaza de la raspunsuri coerente si a topait rapid pe celalalt cont  sa faca circ 

 

Cre' ca pregateste o bomba ca sa arunce platforma motanului in aer . Allahu akbar !!!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

Nu vrea sa raspunda , clar , el e sobolanul  ...prea e tacut si se eschiveaza de la raspunsuri coerente si a topait rapid pe celalalt cont  sa faca circ 
 
Cre' ca pregateste o bomba ca sa arunce platforma motanului in aer . Allahu akbar !!!

 

Chitai SOBOLANE mitoman!? :laugh2 Nu ma flatulez dar tie iti trag o basina in nas terminatule! :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

 

Nu vrea sa raspunda , clar , el e sobolanul  ...prea e tacut si se eschiveaza de la raspunsuri coerente si a topait rapid pe celalalt cont  sa faca circ 
 
Cre' ca pregateste o bomba ca sa arunce platforma motanului in aer . Allahu akbar !!!

 

 

Trantoru il scoate si pe Allah din minti nene ;) 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Chitai SOBOLANE mitoman!? :laugh2 Nu ma flatulez dar tie iti trag o basina in nas terminatule! :laugh2  :laugh2  :laugh2

 

Picoane ai probleme cu ficatu pana acum erai violet ai dat in hepatita?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

pe acelasi princpiu si Dinca a violat, batut si futut menore.

Cine mai face acelasi lucru "defapt" ?

Raspuns: picon

 

Q.E.D.

 

iti pierzi timpul cu un mos ajuns in pragul disperarii, nu stie cum sa provoace ca sa faca scandal. Vai de cozonacul lui

 

https://youtu.be/YuCyaroNTOk?t=17

 

 

:laugh2

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Trantoru il scoate si pe Allah din minti nene ;)

 

Ce parere ai ca Motanul il  lasa sa ragaie  pe aici toata  ziua si sa se victimizeze tot el pe celalalt cont de Moist ?
 
Eu sunt de parere ca este bine , ne mai batem si noi pula de gurita lui , adica il  mentinem ocupat , ca altfel cine stie la ce genuri de atrocitati recurgea in real life cu toata atitudinea  asta a lui . 
 
Asa prin  online , e singura lui modalitate unde isi  poate  descarca frustrarile maxime acumulate , ca pagubele  , nu pot fi socotite decat tot ale lui c , ca isi strica tastatura , isi  sparge  monitorul  sau cine stie ce dracie mai face ,  dar sunt sigur ca nu o va incerca nici p'asta ca nu va  avea bani sa-si ia altele   ....hahahha 
 
 
'tu-ti rasa ta de mameluc atarnator  
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

Ce parere ai ca Motanul il  lasa sa ragaie  pe aici toata  ziua si sa se victimizeze tot el pe celalalt cont de Moist ?
 
Eu sunt de parere ca este bine , ne mai batem si noi pula de gurita lui , adica il  mentinem ocupat , ca altfel cine stie la ce genuri de atrocitati recurgea in real life cu toata atitudinea  asta a lui . 
 
Asa prin  online , e singura lui modalitate unde isi  poate  descarca frustrarile maxime acumulate , ca pagubele  , nu pot fi socotite decat tot ale lui c , ca isi strica tastatura , isi  sparge  monitorul  sau cine stie ce dracie mai face ,  dar sunt sigur ca nu o va incerca nici p'asta ca nu va  avea bani sa-si ia altele   ....hahahha 
 
 
'tu-ti rasa ta de mameluc atarnator  

 

Ai invatat limba romana bai taratura falita? :laugh2

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

 

Ce parere ai ca Motanul il  lasa sa ragaie  pe aici toata  ziua si sa se victimizeze tot el pe celalalt cont de Moist ?
 
Eu sunt de parere ca este bine , ne mai batem si noi pula de gurita lui , adica il  mentinem ocupat , ca altfel cine stie la ce genuri de atrocitati recurgea in real life cu toata atitudinea  asta a lui . 
 
Asa prin  online , e singura lui modalitate unde isi  poate  descarca frustrarile maxime acumulate , ca pagubele  , nu pot fi socotite decat tot ale lui c , ca isi strica tastatura , isi  sparge  monitorul  sau cine stie ce dracie mai face ,  dar sunt sigur ca nu o va incerca nici p'asta ca nu va  avea bani sa-si ia altele   ....hahahha 
 
 
'tu-ti rasa ta de mameluc atarnator  

 

 

Ce vrei domne cauta si el sa se afirme 

Cum te ai simti daca ai trece prin ce a trecut el 

Amada ia dat cu statueta in cap 

Alta cica l-ar fi luat la bataie in casa la maica-sa 

Sasha ii arunca cadourile la gunoi si dupa aia se retrage pentru ca ii daduse teroare maxima

+ cate si mai cate ...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Am bagat inca 5 cuvinte pe teava de la  pula si am tras direct cu ele  in gurita  ta ...ok ?.....

 

Si asta dupa ce am  editat de vreo 2 ori ca  sarisera tastele de la nervozeala ...simti aroganta , este ? 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am bagat inca 5 cuvinte pe teava de la  pula si am tras direct cu ele  in gurita  ta ...ok ?.....

 

Si asta dupa ce am  editat de vreo 2 ori ca  sarisera tastele de la nervozeala ...simti aroganta , este ? 

Atata poti, nu trebuie sa fii trist muistule, atata te duce capul! :laugh2

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ce vrei domne cauta si el sa se afirme 

Cum te ai simti daca ai trece prin ce a trecut el 

Amada ia dat cu statueta in cap 

Alta cica l-ar fi luat la bataie in casa la maica-sa 

Sasha ii arunca cadourile la gunoi si dupa aia se retrage pentru ca ii daduse teroare maxima

+ cate si mai cate ...

 

Si acum unde doarme , ca Sasha la plecare si-a luat si salteaua cu ea ca era investitie tot  din banii lui ?

 

Si-a dat cainele afara din cotet si i-a ocupat locul ?  De acolo face ham-ham ? 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...