Sari la conținut

Nu imi vine sa cred MOTANE!


Postări Recomandate

  • Oras:Ping 3 Ms
  • Oras:Ping 3 Ms
Rog șefia să pună botniță cățelului rău de Cristiansen. E rău la DG, e rău poate ptr că nu și-a băut lăpticul azi dimi ! :)))
 
Iar pe papagalul pierde vară și labă tristă de Lovingbou aș zice să-l mai păstrăm, măcar o vreme. Face trafic în chaturile penibile cu diverse vaci uitate de timp, printre care debilele de Vistantric și Gheorghiță, care ambele cască gura în cușca de lei de la DG când sunt varză de bete și sunt muizate pe măsură, logic. Și-o caută cu lumânarea  și asta primesc. Sunt dependente de clanță, asta este. Ncsf !
 

Cheers.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

Rog șefia să pună botniță cățelului rău de Cristiansen. E rău la DG, e rău poate ptr că nu și-a băut lăpticul azi dimi ! :)))
 
Iar pe papagalul pierde vară și labă tristă de Lovingbou aș zice să-l mai păstrăm, măcar o vreme. Face trafic în chaturile penibile cu diverse vaci uitate de timp, printre care debilele de Vistantric și Gheorghiță, care ambele cască gura în cușca de lei de la DG când sunt varză de bete și sunt muizate pe măsură, logic. Și-o caută cu lumânarea  și asta primesc. Sunt dependente de clanță, asta este. Ncsf !
 

Cheers.

 

Mai bine tie javra!

Link spre comentariu
Vizitator loving boy
Reputație: 0

Papagalul,autointitulat ,sau cine lula mea l-a pus Judecator,se repeta.

 

Cred ca iau o pauza de la forum.

Hai,dati petrecere.

 

scuzati.da-ti petrecere.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Papagalul,autointitulat ,sau cine lula mea l-a pus Judecator,se repeta.

 

Cred ca iau o pauza de la forum.

Hai,dati petrecere.

 

scuzati.da-ti petrecere.

FATALAULE, esti manga, ce petrecere mai vrei labarule? :laugh2 Marsh la somn FATALAULE! :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Deci vii si le faci pe plac?

Eu nu am observat sa-ti fi schimbat stilul...

Ai lipsit o perioada, dupa pana si pe mine m-ai facut "tzatza" in discutia cu altcineva... Apoi ai dat-o ca vorbeai de Leana Ceausescu si ca te refereai la el, desi nu avea cotext.

Ani, carti, experienta... se pare ca nu conteaza daca iti pierzi mintile pe un site din disperare ca nu mai esti respectat.

Ai inceput cu stangul intrand in certuri cu trolli, acum te certi cu oricine.

N-ai decat.

Aia cu "țața" se referea la el, care cerea dovada precum Ceaușeasca și nu avea nicio legătură cu tine, sau altcineva.

Și, nu, nu e vorba de respectul pe un asemenea site, am suficient acolo unde contează, în viața reală. E vorba de nesimțirea unora, care afectează pe mulți useri, nesimțire care a făcut dintr-un forum util și haios în același timp, mizeria pe care o vedem. Mulți tac, din ce în ce mai mulți, intimidați de haita asta de necrofagi ce se hrănesc cu aproape hoitul care a mai rămas din acest site. Iar cei ce doresc ca el să devină mai "respirabil", trebuie sa-i pună împreună cu botul pe labe, dacă la nivel de moderare există un așa nivel de tolerare.

Aata e părerea mea și din câte știu și a ta.

Mda.

Ani am avut o relație de forum normală, fără certuri. Apoi uite ce face.

Uiți că tu m-ai tot atacat? Crezi că reacționam din senin?
  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
Vizitator loving boy
Reputație: 0

Aia cu "țața" se referea la el, care cerea dovada precum Ceaușeasca și nu avea nicio legătură cu tine, sau altcineva.

Și, nu, nu e vorba de respectul pe un asemenea site, am suficient acolo unde contează, în viața reală. E vorba de nesimțirea unora, care afectează pe mulți useri, nesimțire care a făcut dintr-un forum util și haios în același timp, mizeria pe care o vedem. Mulți tac, din ce în ce mai mulți, intimidați de haita asta de necrofagi ce se hrănesc cu aproape hoitul care a mai rămas din acest site. Iar cei ce doresc ca el să devină mai "respirabil", trebuie sa-i pună împreună cu botul pe labe, dacă la nivel de moderare există un așa nivel de tolerare.

Aata e părerea mea și din câte știu și a ta. Uiți că tu m-ai tot atacat? Crezi că reacționam din senin?

 

poate esti amabil sa ma lamuresti cum dreaq te-am atacat eu.

Nu am decat acest cont!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator loving boy
Reputație: 0

El e atacat de tot ce spun altii si lui nu ii convine ma cum de nu te ai prins pana acum ?

Lasă-l sa vorbească. Eu nu-mi amintesc să-l fi atacat pe Picon. În vreun fel.

Aștept lămuriri, în detaliu. Nume (conturi), copy-paste.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Lasă-l sa vorbească. Eu nu-mi amintesc să-l fi atacat pe Picon. În vreun fel.

Aștept lămuriri, în detaliu. Nume, (conturi), copy-paste.

 

Cauti ace in caru cu fan  :laugh2

Nu domne el asta face se baga peste tot si provoaca scandal in rest nimic 

Daca ne apucam noi acum sa vb ca e meci Mioveni cu Arges bla bla bla peste 5 minute hop si el cu cate o gogoasa ba ca nush cum a scris nush care ba se gaseste cu vreunu cu care are el scandal mai vechi si incep aman2 sa se certe ba....

In fine esti destul de nou pe aici dar ai cunoscut personajul :) 

Life goes on :D

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

poate esti amabil sa ma lamuresti cum dreaq te-am atacat eu.

Nu am decat acest cont!

 

 

El e atacat de tot ce spun altii si lui nu ii convine ma cum de nu te ai prins pana acum ?

 

 

Lasă-l sa vorbească. Eu nu-mi amintesc să-l fi atacat pe Picon. În vreun fel.

Aștept lămuriri, în detaliu. Nume (conturi), copy-paste.

 

 

Cauti ace in caru cu fan  :laugh2

Nu domne el asta face se baga peste tot si provoaca scandal in rest nimic 

Daca ne apucam noi acum sa vb ca e meci Mioveni cu Arges bla bla bla peste 5 minute hop si el cu cate o gogoasa ba ca nush cum a scris nush care ba se gaseste cu vreunu cu care are el scandal mai vechi si incep aman2 sa se certe ba....

In fine esti destul de nou pe aici dar ai cunoscut personajul :)

Life goes on :D

Rand, pe rand, se aduna toate clonele care se pupa in dosuri! :laugh2 FATALAILOR! :laugh2  :slap2

Link spre comentariu
Vizitator loving boy
Reputație: 0

Cauti ace in caru cu fan  :laugh2

Nu domne el asta face se baga peste tot si provoaca scandal in rest nimic 

Daca ne apucam noi acum sa vb ca e meci Mioveni cu Arges bla bla bla peste 5 minute hop si el cu cate o gogoasa ba ca nush cum a scris nush care ba se gaseste cu vreunu cu care are el scandal mai vechi si incep aman2 sa se certe ba....

In fine esti destul de nou pe aici dar ai cunoscut personajul :)

Life goes on :D

 

Eu n-am avut cu el nicio cearta,in toti acesti ani.Mereu ne-am inteles,de aceea vreau sa-mi arate unde l-am atacat eu.

 

Daca s-a ascuns sub alte conturi,sa fie sanatos.

Daca altii l-au atacat iar el a crezut ca sunt eu,avea pm unde putea sa ma intrebe.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Eu n-am avut cu el nicio cearta,in toti acesti ani.Mereu ne-am inteles,de aceea vreau sa-mi arate unde l-am atacat eu.

 

Daca s-a ascuns sub alte conturi,sa fie sanatos.

Daca altii l-au atacat iar el a crezut ca sunt eu,avea pm unde putea sa ma intrebe.

 

Stai flexat nu incerca sa intelegi mentalitatea unor astfel de oameni 

Nu de alta dar te stresezi degeaba incercand pentru ca nu ai ce sa intelegi :D

Link spre comentariu
  • Oras:Ping 3 Ms
  • Oras:Ping 3 Ms

Papagalul,autointitulat ,sau cine lula mea l-a pus Judecator,se repeta.

 

Cred ca iau o pauza de la forum.

Hai,dati petrecere.

 

scuzati.da-ti petrecere.

 

 

 

Cum mă, zdreanță masculină, tu cu o săptămână inainte să pleci în vacanță în Turcia cu "presupusa" gloabă de nevastă-ta, tu-i faci recenzie  falsă  mascotei Michellin de Eva, cu care te-ai lins nopți întregi pe la DG???

Bă labă tristă, te-ai întruchipat în personajul ăla, cu toate gif-urile, inclusiv poza ta de avatar ți-e străină ție, mânca-ți-ar mă-ta "lula" mea..., papițoiule!

Fmm de javră  18-24 ani de gameboy și labagiu cronic! Cum te prind, cum îi fac recenzie găozului tău ! ;)

Ai promis că la 1000 de mesaje o să marș în mm de pizdă masculină! Fă-o dacă ești bărbat, pussyboy! ;)

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator loving boy
Reputație: 0

Stai flexat nu incerca sa intelegi mentalitatea unor astfel de oameni 

Nu de alta dar te stresezi degeaba incercand pentru ca nu ai ce sa intelegi :D

 

okay,bun.

Il astept cu lamuririle.Dupaea si repercusiunile.De oricare parte,se accepta.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cum mă, zdreanță masculină, tu cu o săptămână inainte să pleci în vacanță în Turcia cu "presupusa" gloabă de nevastă-ta, tu-i faci recenzie  falsă  mascotei Michellin de Eva, cu care te-ai lins nopți întregi pe la DG???

Bă labă tristă, te-ai întruchipat în personajul ăla, cu toate gif-urile, inclusiv poza ta de avatar ți-e străină ție, mânca-ți-ar mă-ta "lula" mea..., papițoiule!

Fmm de javră  18-24 ani de gameboy și labagiu cronic! Cum te prind, cum îi fac recenzie găozului tău ! ;)

Ai promis că la 1000 de mesaje o să marș în mm de pizdă masculină! Fă-o dacă ești bărbat, pussyboy! ;)

 

Ce faceti bai, va certati intre voi? :laugh2  :laugh2  :laugh2  :iagree

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

okay,bun.

Il astept cu lamuririle.Dupaea si repercusiunile.De oricare parte,se accepta.

 

Daca iti fac placere pe viitor discutiile sterile cu indivizi de teapa lui poti astepta lamuriri ..Eu totusi ti as sugera sa cauti companii mai agreabile printre cei de aici :) 

Link spre comentariu

Vizitator loving boy
Reputație: 0

Cum mă, zdreanță masculină, tu cu o săptămână inainte să pleci în vacanță în Turcia cu "presupusa" gloabă de nevastă-ta, tu-i faci recenzie  falsă  mascotei Michellin de Eva, cu care te-ai lins nopți întregi pe la DG???

Bă labă tristă, te-ai întruchipat în personajul ăla, cu toate gif-urile, inclusiv poza ta de avatar ți-e străină ție, mânca-ți-ar mă-ta "lula" mea..., papițoiule!

Fmm de javră  18-24 ani de gameboy și labagiu cronic! Cum te prind, cum îi fac recenzie găozului tău ! ;)

Ai promis că la 1000 de mesaje o să marș în mm de pizdă masculină! Fă-o dacă ești bărbat, pussyboy! ;)

 

 

recenzie falsa?ba,pyzdoiule,se vede ca nu ma cunosti deloc.Eu am recenzii putine,dar reale,toate.

mai tempula mea.

Fericit?

Acum dispari.

https://i.imgur.com/1ZkxKLb.gif

 

Don't come back!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...