Sari la conținut

Salon Ador Masaj 0737534950 0737492822 0737491573


adormassage

Postări Recomandate

Reputație: 19
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 22.06.2024 la 23:08, hotzu2014 a spus:

Am vizitat-o si eu pe Katy azi, arata mai bine in relitate decat in poze. O bruneta frumoasa cu niste sani superbi. Are experienta, a mai lucrat in domeniu, nu e prea vorbareata, dar nici eu nu sunt. Masajul de relaxare este foarte bun si il imbina cu cel erotic care este si el foarte bun, este permisiva la atingeri, placuta, incearca sa te faca sa te simiti bine. E de vizitat. 

Katy 9

Masaj relaxare 9

Masaj erotic 9

Platit 180 lei

PS Ana ramene pt mine nr 1

Este cea care a fost la Fantasy? 

Link spre comentariu
Acum 12 ore, alxn991 a spus:

Este cea care a fost la Fantasy? 

Salutare, Da, este cea care a fost la Fantasy!!

Am fost acum 2 săptămânali unde am intra cu Katy si pot spune ca am rămas surprins placut de serviciile ei. Tipa este foarte vorbăreață, știe sa se facă plalcuta, dorește sa te facă sa te simti bine, masaj de calitate, nu m-am simțit grăbit si ca timp aproape 60 min cu tot cu cele 2 dushuri.

Recomand Ana, Katy si Ina!!

 

 

 

Link spre comentariu
Reputație: 19
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 6 ore, negrila2001 a spus:

Salutare, Da, este cea care a fost la Fantasy!!

Am fost acum 2 săptămânali unde am intra cu Katy si pot spune ca am rămas surprins placut de serviciile ei. Tipa este foarte vorbăreață, știe sa se facă plalcuta, dorește sa te facă sa te simti bine, masaj de calitate, nu m-am simțit grăbit si ca timp aproape 60 min cu tot cu cele 2 dushuri.

Recomand Ana, Katy si Ina!!

 

 

 

Thanks

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 615
  • Oras:București
  • Oras:București
La 26.06.2024 la 2:11, negrila2001 a spus:

Salutare, Da, este cea care a fost la Fantasy!!

Am fost acum 2 săptămânali unde am intra cu Katy si pot spune ca am rămas surprins placut de serviciile ei. Tipa este foarte vorbăreață, știe sa se facă plalcuta, dorește sa te facă sa te simti bine, masaj de calitate, nu m-am simțit grăbit si ca timp aproape 60 min cu tot cu cele 2 dushuri.

Recomand Ana, Katy si Ina!!

 

 

 

Multumim pentru recomandari.

Azi am intrat pe  siteul lor si Ana nu mai era in lista de maseuze....hmmm

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
La 27.06.2024 la 16:39, derwall a spus:

Multumim pentru recomandari.

Azi am intrat pe  siteul lor si Ana nu mai era in lista de maseuze....hmmm

Da,Ana,Evelin și Maya nu mai sunt la salon...

Link spre comentariu
Reputație: 260
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 13 ore, Frenchy84 a spus:

Ana, din pacate a parasit salonul. Nu stiu daca este definitiv sau nu. Există șansa să nu se mai întoarcă.

 

Pacat de Ana

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Salutare.vizitat salonul ador masaj.

Acțiunea a avut loc duminică seara,ora 23:15,în rolul principal Alice!!

Prezentat la adresa,întâmpinat la intrare de către Alice,într-un prosop alb.am fost invitat să urcăm în camera,deoarece în recepție mai era cineva.am ajuns în camera,i-am plătit pentru serviciu,am fost invitat să fac dus,între timp a coborât în recepție pentru a-mi aduce o apa....

Masajul de relaxare nu chiar oaw,dar luând în considerare că era o oră târzie a fost ok.

A trecut ușor de la relaxare la erotic,cu plimbatul sânilor pe spate și buci,în timp ce o mână era axată pe oo....

Am fost rugat sa mă întorc,a început cu un masaj de relaxare,după care a trecut la erotic..,..

Aici are stilul ei,cu toate că este mai rotunjoara dar are experiență...se vede..

Se unduia cu sânii pe pielea mea,în timp ce îi simțeam răsuflarea fierbinte in ureche,combinat cu mușcături delicate de ureche.la un moment dat nul mai vedeam pe gogu,când și-a făcut apariția timid dintre sânii ei,,recunosc sunt adeptul femeilor cu sânii mai bine dezvoltați...dar felul cum face sa îl prindă pe gogu între labiile ei și să se frece este super....se umezește natural,se excita..,accepta mângâieri,sărutări pe corp...

Mmmmm când m-am văzut cu gura plină cu sânii ei....

Este o plăcere să îi simți răsuflarea pe capul penisului in timp ce face finalizarea,care a avut loc între sânii ei .,.

A luat șervețele ma șters,sa șters și ea și sa așezat în pat langa mine luandu-ma în brațe.am stat așa cred că în jur de 10-15 minute în timp ce mă jucam cu sânii ei....

Deși trecuse de ora 24,ora la care își încheie activitatea,nu m-am simțit grăbit deloc.m-a invitat să mai fac un dus dar am refuzat o zicând că vreau sa ii simt cat mai mult timp parfumul pe pielea mea..

Concluzie a fost o seară super ok.

Mulțumesc din ❤️ Alice,pentru clipele petrecute împreună.

Și ca să lămurim un lucru,legat de servicii extra,am văzut că confratii mai întreabă,părerea mea este că sa mergem la salon doar pentru relaxare și masaj erotic,iar daca vrei altceva sunt atâtea oportunități...nu cred că pentru 50-100de lei pentru un on și-ar riscă serviciul...este părerea mea...

Zile frumoase și minunate alaturi de fetele de la Ador masaj!!!!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 19 ore, madmax123 a spus:

dintre cei care au fost la Alice  

este ok masajul cu ea ?

permite atingeri , sarutari etc 

va multumesc

 

Salut!la cel de relaxare nu exceleaza,dar la erotic e ok din punctul meu de vedere.permisiva in limita bunului simt,acum depinde si de chimia dintre ea si client...spor!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat din nou salonul săptămâna aceasta. 

M-am întâlnit cu Katy, Ina, Alice. 

Un moment atât de grozav și când cunoști fetele de o vreme, aș spune că este cel mai bun salon din oraș după părerea mea.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 2 minute, Frenchy84 a spus:

Am vizitat din nou salonul săptămâna aceasta. 

M-am întâlnit cu Katy, Ina, Alice. 

Un moment atât de grozav și când cunoști fetele de o vreme, aș spune că este cel mai bun salon din oraș după părerea mea.

Intradevar sunt niste fete minunate!!cand intri pe mana lor uiti de toate greutatile vietii!!!

Link spre comentariu
Reputație: 12
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost recent pentru un masaj 4 maini cu Ina si Katy.

Pentru inceput, locatia nu este foarte centrala, in spatele halei Traian pe o strada de case. Am mers cu taxiul pentru ca este departe de metrou si nu sunt multe locuri de parcare. Am verificat de doua ori numarul casei si am sunat. Se simte un usor miros de tutun la intrare in schimb camera este curata si dusul la fel.

Fetele sunt foarte simpatice si sociabile. M-au facut sa ma simt bine inca de la intrare. Am inceput cu masajul de relaxare destul de corect si apasat cum imi place mie. Patul este cam mic pentru trei persoane si nu au avut loc sa se desfasoare :) dar au stiut cum sa imbine miscarile de relaxare cu atingerile senzuale.

A urmat masajul erotic. Fetele sunt senzuale si au un corp superb. Mi-am delectat toate simturile. Nu dau mai multe detalii dar a fost peste asteptari. Voi reveni cu siguranta.

Multumesc fetelor pentru un moment placut in compania voastra. Sunteti minunate.

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
Acum 12 ore, zup111 a spus:

Am fost recent pentru un masaj 4 maini cu Ina si Katy.

Pentru inceput, locatia nu este foarte centrala, in spatele halei Traian pe o strada de case. Am mers cu taxiul pentru ca este departe de metrou si nu sunt multe locuri de parcare. Am verificat de doua ori numarul casei si am sunat. Se simte un usor miros de tutun la intrare in schimb camera este curata si dusul la fel.

Fetele sunt foarte simpatice si sociabile. M-au facut sa ma simt bine inca de la intrare. Am inceput cu masajul de relaxare destul de corect si apasat cum imi place mie. Patul este cam mic pentru trei persoane si nu au avut loc sa se desfasoare :) dar au stiut cum sa imbine miscarile de relaxare cu atingerile senzuale.

A urmat masajul erotic. Fetele sunt senzuale si au un corp superb. Mi-am delectat toate simturile. Nu dau mai multe detalii dar a fost peste asteptari. Voi reveni cu siguranta.

Multumesc fetelor pentru un moment placut in compania voastra. Sunteti minunate.

 

La cat s-a ridicat darul?

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Salutare.vizitat inca odata salonul.

Am aleso inca odata pe alice.mers pe varianta 250 lei,varianta mai permisiva si care include 2 finalizari.am conceput de la bun inceput doar o singura finalizare...

Aceiasi intampinare cu ceva din partea casei,dusul de rigoare si masajele exceptionale.se simte diferenta in plus fata de cel la 180...

Actiunea a fost dominata de mult erotism si senzualitate.nu pot da mai multe detalii,dar daca alegi sa intri cu fata respectiva de mai multe ori la rand,esti rsfatat din toate punctele de vedere...

Ca si timp petrecut cu 10 minute peste ora aferenta,fara nici o graba....

Multumesc Alice...

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...