Sari la conținut

Salon Ador Masaj 0737534950 0737492822 0737491573


adormassage

Postări Recomandate

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 21 ore, hotzu2014 a spus:

Am vizitat-o pe Carmen este o bruneta frumoasa de vre-o 35 40 de ani foarte placuta, zice ca ar stii masaj de relaxare profesionist, intradevar masajul de relaxare a fost ceva mai deosebit chiar bun in schimb si la masajul erotic sta bine, e placuta nu vorbeste aiurea, te ajuta sa te speli chiar e ok, cred ca a mai lucrat am fost in prima ei zi de lucru si se vedea ca are experienta.

Carmen 9

Masaj relaxare 10

Masaj erotic 9

150 lei

O sa o mai vizitez. Este permisiva la atingeri, cam tot ce iti poate oferii la un masaj erotic 

Ceva detalii despre fizicul caprioarei colegule?

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 9 ore, danycurvarpacatos a spus:

Hello ,

Am fost la Mirela , o fata foarte finuta , un masaj de relaxare foarte bun si cel erotic excelent permisiv cu fantezii imi pare foarte bine ca a revenit🥰!

ce fantezii colegu ceva mai mult :P?
 

  • Like 1
Link spre comentariu

Salutare,

Am fost ieri la salon si am intrat cu Carmen… experiența nu a fost una plăcută, deoarece Per total a durat undeva la 30 - 35 min cu totul venit/ plecat.

Masajul de relaxare a fost unul banal, iar apoi a trecut imediat la cel erotic care s-a terminat cu o simpla Laba grabita fără sens.

Dezamagit de serviciile lui Carmen! 
 

Din punctul meu de vedere nu se merita sa intri cu Carmen, iar eu o voi evita.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 3 ore, negrila2001 a spus:

Salutare,

Am fost ieri la salon si am intrat cu Carmen… experiența nu a fost una plăcută, deoarece Per total a durat undeva la 30 - 35 min cu totul venit/ plecat.

Masajul de relaxare a fost unul banal, iar apoi a trecut imediat la cel erotic care s-a terminat cu o simpla Laba grabita fără sens.

Dezamagit de serviciile lui Carmen! 
 

Din punctul meu de vedere nu se merita sa intri cu Carmen, iar eu o voi evita.

 

Ești sigur colega? Ca ai intrat cu Carmen? 
Sa nu fi greșit numele .
Eu am fost cu ea și am fost foarte mulțumit de prestația ei adică cu  Carmen , o femeie matura bruneta subțirica cu experiența in masajul de relaxare  cât și cel erotic , ca durata ca timp sa respectat fără discuții timpul de când a apărut la salon 

Eu zic ca ai greșit numele 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 6 ore, negrila2001 a spus:

Salutare,

Am fost ieri la salon si am intrat cu Carmen… experiența nu a fost una plăcută, deoarece Per total a durat undeva la 30 - 35 min cu totul venit/ plecat.

Masajul de relaxare a fost unul banal, iar apoi a trecut imediat la cel erotic care s-a terminat cu o simpla Laba grabita fără sens.

Dezamagit de serviciile lui Carmen! 
 

Din punctul meu de vedere nu se merita sa intri cu Carmen, iar eu o voi evita.

 

In primul rand Carmen ieri nu a lucrat. Si ce spui tu nu prea corespunde, eu am fost la ea si chai am fost multumit. Dar....

  • Like 1
Link spre comentariu

Good day,

Recently visited the salon. It was a bit tough to make an appointment in English (via messages in WhatsApp), but managed and agreed to meet with Carla. I asked to confirm the price of 150 per hour, but haven't received any answer. As I arrived a bit earlier - I have send a message to ask if I can earlier in case Carla is available, immediately received an answer that she will be available at 19:30 (I had an appointment at 18:30), which means that they plan that the girl will stay with the client less than 1 hour in order to prepare herself for other one. After situation cleared, I was invited to come in and Carla met me. We went upstairs to the room and I was asked to pay for the visit. I have prepared and put 150 lei on the table, near the price list (where it also states 150 lei per hour for a massage). Carla took the money and said that 150 lei is for massage for girls and for men it is 250 lei 😂 As I didn't want to spoil my evening with arguing and cancellations I decided to give it a try and gave her another 100 lei (either way I had a plan to stay for 2 hours if everything would go fine).  After this clarification I was left alone to visit the shower (no shower assist proposals) and once out of the shower Carla came back in to the room and standard massage took place. Initially she massaged my feet and my back, slowly going over to body to body. There was no rush everything was nice and smooth. After the happy end she continued to massage my feet (this time I was laying already on my back and could enjoy the view 🙂).

Massage itself was quite ok, and GFE was present as well. Carla - a bit bigger than on the photos on their website, not for skinny lovers. Door to door was ~50 mins.

If it wouldn't be for the game with the price - I would return, but now this place is a definite NO GO for me as you never know what game to expect next. 

Google translate to Romanian:

O zi buna,

Am vizitat recent salonul. A fost cam greu să-ți faci o întâlnire în engleză (prin mesaje pe WhatsApp), dar a reușit și a fost de acord să se întâlnească cu Carla. Am cerut să confirm prețul de 150 pe oră, dar nu am primit niciun răspuns. Deoarece am ajuns ceva mai devreme - am trimis un mesaj pentru a intreba daca pot mai devreme in cazul in care Carla este disponibila, am primit imediat raspuns ca va fi disponibila la 19:30 (am avut o programare la 18:30), ceea ce inseamna că plănuiesc ca fata să stea cu clientul mai puțin de 1 oră pentru a se pregăti pentru alta. După ce situația s-a înlăturat, am fost invitat să intru și Carla m-a întâlnit. Am urcat la etaj în cameră și mi s-a cerut să plătesc vizita. Am pregatit si am pus 150 de lei pe masa, langa lista de preturi (unde scrie si 150 de lei pe ora pentru un masaj). Carla a luat banii și a spus că 150 de lei este pentru masaj pentru fete și pentru bărbați este 250 de lei 😂 Pentru că nu am vrut să-mi stric seara cu certuri și anulări am decis să încerc și i-am dat încă 100 de lei ( oricum aveam un plan sa stau 2 ore daca totul mergea bine). După această precizare am rămas singură să vizitez dușul (fără propuneri de asistență la duș) și odată ieșită din duș Carla a intrat din nou în cameră și a avut loc masajul standard. Inițial mi-a masat picioarele și spatele, mergând încet, de la corp la corp. Nu a fost nicio grabă, totul a fost frumos și neted. După finalul fericit, ea a continuat să-mi maseze picioarele (de data aceasta eram deja întinsă pe spate și mă puteam bucura de priveliște 🙂.

Masajul în sine a fost destul de ok, iar GFE a fost prezent și el. Carla - ceva mai mare decât în fotografiile de pe site-ul lor, nu pentru iubitorii slabi. Ușă în ușă a fost de aproximativ 50 de minute.

Dacă nu ar fi pentru jocul cu prețul - m-aș întoarce, dar acum acest loc este cu siguranță un NO GO pentru mine, deoarece nu știi niciodată la ce joc să te aștepți în continuare.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare, 

 

Am fost și eu la Mirela, este aceasi fata care a lucrat pana in septembrie 2022...

Parerea mea personala e ca s-a schimbat in bine, face masaj tandru asa pe placul meu, ala erotic foarte bun... Intre timp parca, e și mai slaba! 

Chiar merita o ora de relaxare cu ea. 

Dau nota 8.5 total. 

P. S. Pretul e 150 ora vad ca discutia asta e de luni de zile, și mi se pare o magarie, daca o să-mi ceara mie 250 o sa plec, am la banii astia alte optiuni de 10x peste, gen la privat sau chiar fantasy încă... 

Dar ca si sfat calduros este, : mariti preturile oficial! Daca nu mai renteaza faceți 200 ora, important e transparenta, eu nu iert minciunile, deci mai bibe faceti așa ca sa se termine subiectul asta. 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 22 ore, hotzu2014 a spus:

In primul rand Carmen ieri nu a lucrat. Si ce spui tu nu prea corespunde, eu am fost la ea si chai am fost multumit. Dar....

Dacă e vorba de Sâmbăta a lucrat ca am fost eu la ea dar la mine a decurs totul ok și ca masaj și ca timp

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Discuti fara valoare au liste de preturi peste tot in salon.

La tel raspund masaj 150 lei ora. La fel si la locatie .

https://ibb.co/xfWPsmy

https://ibb.co/dt0gkJR

Cine viziteaza salonu stie asta.

Acum 16 ore, alexberg a spus:

P. S. Pretul e 150 ora vad ca discutia asta e de luni de zile, și mi se pare o magarie, daca o să-mi ceara mie 250 o sa plec, am la banii astia alte optiuni de 10x peste, gen la privat sau chiar fantasy încă... 

Dar ca si sfat calduros este, : mariti preturile oficial! Daca nu mai renteaza faceți 200 ora, important e transparenta, eu nu iert minciunile, deci mai bibe faceti așa ca sa se termine subiectul asta. 

Parerea mea in legatura cu discutia pretului doar rautati.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 30.10.2023 la 16:45, alon000 a spus:

Discuti fara valoare au liste de preturi peste tot in salon.

La tel raspund masaj 150 lei ora. La fel si la locatie .

https://ibb.co/xfWPsmy

https://ibb.co/dt0gkJR

Cine viziteaza salonu stie asta.

Parerea mea in legatura cu discutia pretului doar rautati.

Cineva la noua fata Gabi cu o recenzie ceva

Link spre comentariu
La 29.10.2023 la 11:27, darkxtr a spus:

Ești sigur colega? Ca ai intrat cu Carmen? 
Sa nu fi greșit numele .
Eu am fost cu ea și am fost foarte mulțumit de prestația ei adică cu  Carmen , o femeie matura bruneta subțirica cu experiența in masajul de relaxare  cât și cel erotic , ca durata ca timp sa respectat fără discuții timpul de când a apărut la salon 

Eu zic ca ai greșit numele 

Se pare ca cele doua comentarii sunt cam identice si DA este Dna Carmen!!  Pot sa îmi spun părerea si experiența mea avuta!!! 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Vizitat Gabriela, pozele o ajuta, e cam grasuta, ne rasa la pasarica, la fata frumusica, zambeste, incearca sa se faca placuta dar nu prea reuseste. Servicii varza, ce-a mai slaba masoza de la Ador. Masajul de relaxare foarre slab a turnat o tona de ulei pe mine si pe ur arma la intins, la cel erotic foarte grabita nu e ce se obisnuieste la Ador.  Servicii proste si grabita 25 min cu tot cu 2 dusuri

Gabriela 6

Masaj erotic 5

Masaj relaxare 6

Nu o recomand 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hello everyone, 

I have been there quite a few times. 

Unfortunately Ana is no longer working there since August, what a loss, she was absolutely a treasure. 

Anyway, regarding the current ladies still available. 

I would advise to try a session with Carla or Mirela. They are both really nice ladies, and pretty good regarding pro client attitude. 

They are both charming, Carla being a voluptuous lady and Mirela a "petite" thin girl. 

Regarding the review :

Carla but a very nice smile and malicious eyes. She's great if you are into lady with curves. 

Masaj Erotic : 9

Masaj Relaxare 8

Mirela a bit shy but nice and you can guide her easily. 

Masaj Erotic : 8.5

Masaj Relaxare : 6.5

Next time, I'll try Gabi or Carmen. 

Enjoy and be nice to the girls ! ;)

 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Vizitat in ultimele saptamani de cateva ori salonul de fiecare data intrand cu Carla. Foarte atenta si joviala stie sa se faca placuta.Masajul de relaxare foarte bun la mare concurenta cu ce oferea Ana nu se grabeste , insa cel erotic net superior se implica, are o privire " malefica" in senul bun si chiar te conduce catre niste stari interesante. Timpul de o ora cu dusuri etc respectat de fiecare data, sucul , apa din partea casei punct bonus.

Recomand salonul si Carla in particular, face treaba top.Spor!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Gabriela a disparut Carmen la fel

La 12.11.2023 la 18:54, hotzu2014 a spus:

Vizitat Gabriela, pozele o ajuta, e cam grasuta, ne rasa la pasarica, la fata frumusica, zambeste, incearca sa se faca placuta dar nu prea reuseste. Servicii varza, ce-a mai slaba masoza de la Ador. Masajul de relaxare foarre slab a turnat o tona de ulei pe mine si pe ur arma la intins, la cel erotic foarte grabita nu e ce se obisnuieste la Ador.  Servicii proste si grabita 25 min cu tot cu 2 dusuri

Gabriela 6

Masaj erotic 5

Masaj relaxare 6

Nu o recomand 

o alegere foarte proasta gabriela :ph34r:

La 23.11.2023 la 21:50, Frenchy84 a spus:

Bună ziua tuturor, 

Am fost acolo de destule ori. 

Din pacate Ana nu mai lucreaza acolo din august, ce pierdere, a fost absolut o comoara. 

Oricum, in ceea ce priveste doamnele actuale inca disponibile. 

Aș sfătui să încerci o ședință cu Carla sau Mirela. Ambele sunt doamne foarte drăguțe și destul de bune în ceea ce privește atitudinea clientului pro. 

Ambele sunt fermecătoare, Carla fiind o doamnă voluptuoasă, iar Mirela o fată „micuță” slabă. 

Referitor la recenzie :

Carla dar un zâmbet foarte frumos și ochi răutăcioși. E grozavă dacă îți place o doamnă cu curbe. 

Masaj Erotic : 9

Masaj Relaxare 8

Mirela cam timida dar draguta si o poti ghida usor. 

Masaj Erotic : 8.5

Masaj Relaxare : 6.5

Data viitoare o sa incerc pe Gabi sau Carmen. 

Bucurați-vă și fiți drăguți cu fetele!;)

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Visited one last time for this year. 

Due to the fact they are only 3 girls left at the moment, Carla, Mirela and Evelin (she came back), girls are tired. 

The place would need at least 2 extra girls otherwise the quality is gonna decrease. 

I still recomend the place but i'm afraid for the quality in the near future. 

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 01.02.2024 la 15:02, hotzu2014 a spus:

A mai fost cineva la salon? Vad ca nu prea mai pune anuturi cu fetele care sunt disponibile, in ultimul timp apare decat Carla. Mai tot timpul aveau fete interesante

Au o fata noua Ina asa  am înțeles eu dintr-o discuție telefonică 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...