Sari la conținut

Salon Ador Masaj 0737534950 0737492822 0737491573


adormassage

Postări Recomandate

  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 4 minute, glforyuo78 a spus:

Mmmmm.....să înțeleg că dacă sunt din Galați,nu pot sa merg la salon....nu este prima data😀😀😀😀

Merg doar daca am timp și ajung cu treabă în București.....

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Salutare confrați.ne fiind din București și ajungând doar ocazional cu treburi,după prima experiență la salon alaturi de minunata Maya pe care o recomand cu mare drag,am zis că, când voi ajunge să îmi iau două ședințe de masaj.bineinteles cu fete diferite,din experiența voastră pe cine mi-ați recomanda?înafara de Maya....este cam monotonie și am vrut să mai anim puțin atmosfera...😀😀cum recomandați ședințele una după alta sau la ore diferite??😀😀😀

Relaxare plăcută tuturor alaturi de minunatele fete de la Ador!!!

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 260
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 9 ore, glforyuo78 a spus:

Salutare confrați.ne fiind din București și ajungând doar ocazional cu treburi,după prima experiență la salon alaturi de minunata Maya pe care o recomand cu mare drag,am zis că, când voi ajunge să îmi iau două ședințe de masaj.bineinteles cu fete diferite,din experiența voastră pe cine mi-ați recomanda?înafara de Maya....este cam monotonie și am vrut să mai anim puțin atmosfera...😀😀cum recomandați ședințele una după alta sau la ore diferite??😀😀😀

Relaxare plăcută tuturor alaturi de minunatele fete de la Ador!!!

Incearca Ana. E senzationala

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc
16 hours ago, glforyuo78 said:

Salutare confrați.ne fiind din București și ajungând doar ocazional cu treburi,după prima experiență la salon alaturi de minunata Maya pe care o recomand cu mare drag,am zis că, când voi ajunge să îmi iau două ședințe de masaj.bineinteles cu fete diferite,din experiența voastră pe cine mi-ați recomanda?înafara de Maya....este cam monotonie și am vrut să mai anim puțin atmosfera...😀😀cum recomandați ședințele una după alta sau la ore diferite??😀😀😀

Relaxare plăcută tuturor alaturi de minunatele fete de la Ador!!!

Nu știu ce o tot ridicați în slavi pe Maya. Intradevar, pentru a.compensa.minusurile legate de fizic (război al.danturii, sânii ft ft mici, burtica.de.zici.ca.este după vreo 2 nasteri), ea încearcă un GFE peste medie  însă doar atât.  Masajul de relaxare este bunicel,atacul.erotic mediu. În concluzie, dpdv fizic eu nu o.voi.mai revizia! 

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 525
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 20.05.2024 la 9:58, glforyuo78 a spus:

Salutare.revin cu o recenzie asupra întâmpinării in salon.in recenzii am văzut că te servește cu ceva de băut,apa,suc sau cafea după preferință.ceea ce nu mi s-au întâmplat.iar al doilea aspect ar fi legat de achitarea masajului.eu știu că ajungi în camera,achiți contravaloarea,tu că client mergi la duș iar fata merge sa duca bănuții.ms-a părut puțin straniu faptul ca,ucand pe scări una din fete a spus sa de-a banii.mai avea puțin și mii cerea de la ușă.nu știu așa procedează de obicei sau în funcție de client?eu înțeleg că nu suntem fotomodele sau avem corpul lucrat la sală,dar pentru servicii plătim toți la fel,așa că ar fi corect sa fim tratați la fel,nu sa se facă diferente....ce părere aveți??să mă lămurească cineva în legătură cu acest aspect.

Zi buna și spor la ciocane...

Sa trăiești 

Sigur a uitat fata sa te servească 

Nu cred ca fac ce argumentezi tu “ diferențe “ Întodeauna am fost servit întrebat dacă doresc ceva apa suc cafea sau băutura .

Da de ceva timp se plătește in Recepție nu in camera și eu am întrebat fetele care e motivul dar nu am primit un răspuns concret 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 23 minute, alon000 a spus:

Sa trăiești 

Sigur a uitat fata sa te servească 

Nu cred ca fac ce argumentezi tu “ diferențe “ Întodeauna am fost servit întrebat dacă doresc ceva apa suc cafea sau băutura .

Da de ceva timp se plătește in Recepție nu in camera și eu am întrebat fetele care e motivul dar nu am primit un răspuns concret 

 

Salutare.ma gândesc că poate în funcție de cum arată clientul,nu toți suntem fotomodele,unii mai avem burtica,știi valurile vieții își spun cuvântul asupra omului.....și de aceea am spus....nu este cu supărare am înțeles situația....zi minunată....

Link spre comentariu
Reputație: 525
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 16 minute, glforyuo78 a spus:

Salutare.ma gândesc că poate în funcție de cum arată clientul,nu toți suntem fotomodele,unii mai avem burtica,știi valurile vieții își spun cuvântul asupra omului.....și de aceea am spus....nu este cu supărare am înțeles situația....zi minunată....

Cunosc bine salonu nu exista diferențiere nici vb de supărare 

Spor și zi buna sa ai 

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
La 20.05.2024 la 9:58, glforyuo78 a spus:

Salutare.revin cu o recenzie asupra întâmpinării in salon.in recenzii am văzut că te servește cu ceva de băut,apa,suc sau cafea după preferință.ceea ce nu mi s-au întâmplat.iar al doilea aspect ar fi legat de achitarea masajului.eu știu că ajungi în camera,achiți contravaloarea,tu că client mergi la duș iar fata merge sa duca bănuții.ms-a părut puțin straniu faptul ca,ucand pe scări una din fete a spus sa de-a banii.mai avea puțin și mii cerea de la ușă.nu știu așa procedează de obicei sau în funcție de client?eu înțeleg că nu suntem fotomodele sau avem corpul lucrat la sală,dar pentru servicii plătim toți la fel,așa că ar fi corect sa fim tratați la fel,nu sa se facă diferente....ce părere aveți??să mă lămurească cineva în legătură cu acest aspect.

Zi buna și spor la ciocane...

Salutare revin cu o părere la această recenzie.

Stand și analizând bine situația am ajuns la concluzia că o parte din vina o port și eu.de ce spun asta va explic imediat:

Trecând prin niste experiențe proaste la alt salon,unde timpul se cronometrează din momentul cum intri pe poarta și trebuie să fii rapid sa prinzi ceva timp cu maseoza,mergând prima data la Ador am crezut că este aceeași practica.

Faptul consta în reacția mea,pentru că eu când am intrat știam exact ce tip de masaj doresc,am ales fata și am plecat spre camera.

Dacă probabil mă așezăm pe canapea și mai socializam câteva minute cu fetele,probabil altfel ar fi decurs lucrurile.

Este greșeala mea că am reacționat in acest mod.imi asum și îmi cer iertare fata de fete....

Acum știind cum stau lucrurile și faptul că nu te simți grăbit,voi avea altă reacția când voi ajunge la salon....

Și încă un lucru de card mi-am dat seama,să lași timiditatea și să fii puțin mai dezinvolt.

Scuzați romanul.zile cu ☀️ și multe relaxări alaturi de fetele de la Ador!!!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 615
  • Oras:București
  • Oras:București

Din ce am citit pe aici, Ador este un salon cu raport calitate preț bun spre foarte bun, indiferent de maseuza sau de ora a zilei. 

Au mereu anunțuri în AT și pe Publi24.

Așadar, care ar fi topul maseuzelor de la Ador ? Mulțumesc ☺️☺️

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
La 03.06.2024 la 21:52, derwall a spus:

Din ce am citit pe aici, Ador este un salon cu raport calitate preț bun spre foarte bun, indiferent de maseuza sau de ora a zilei. 

Au mereu anunțuri în AT și pe Publi24.

Așadar, care ar fi topul maseuzelor de la Ador ? Mulțumesc ☺️☺️

Eu îți recomand Ina ,o fata minionă frumușică rău,cu zâmbetul pe buze o sa ți placă! Seara făină.

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Din păcate, Maya a părăsit salonul. Nu știu motivul, dar nu a stat mult. Nu am avut timp să o vizitez. 

Totuși, există o nouă fată, Katy. 

O voi vizita luna aceasta si va anunt baieti.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 05.06.2024 la 21:52, Frenchy84 a spus:

Din păcate, Maya a părăsit salonul. Nu știu motivul, dar nu a stat mult. Nu am avut timp să o vizitez. 

Totuși, există o nouă fată, Katy. 

O voi vizita luna aceasta si va anunt baieti.

Am vizitat-o în cele din urmă pe Katy, cea mai nouă fată de la salon.

Arata mai bine in realitate, pozele nu ii ofera avantaj.

Corp frumos, sâni uimitoare și față foarte drăguță (chiar dacă este o chestiune de gust)

Este foarte prietenoasă și are abilități de a angaja o conversație. In ceea ce priveste masajul, partea erotica a fost foarte buna (pe baza gustului meu) iar masajul normal a fost decent. 

Cu siguranta o vizita care merita dupa parerea mea. 

O voi vizita din nou.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc
On 6/5/2024 at 10:52 PM, Frenchy84 said:

Din păcate, Maya a părăsit salonul. Nu știu motivul, dar nu a stat mult. Nu am avut timp să o vizitez. 

Totuși, există o nouă fată, Katy. 

O voi vizita luna aceasta si va anunt baieti.

N ai pierdut nimic!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost și eu la Katy... Fată frumoasă, 34 ani e ce trebuie la corp, sâni cu silicoane... Ai ce discuta cu ea.. Masaj bub, erotic bun, merită vizită 100%

 

Katy daca citești salutare, sunt Alex.. Scrie-mi ca sa te adaug pe fb, ca nu te găsesc 😄

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 8 ore, glforyuo78 a spus:

Salutare.prin ce diferă masajul de 250 lei față de cel de 180 lei,,ce primești în plus..???multam

Două (2) fin. dacă te ține 

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Salut.in general fetele au aceeași atitudine indiferent de ora la care ajungi?mă gândesc că după ora 21 apropiinduse finalul de program își schimbă atitudinea,nu mai au același vibe,se simt plictisite....că de obicei la alte saloane cam așa se întâmplă!!

Zi frumoasă!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Olanda
  • Oras:Olanda
La 17.06.2024 la 10:02, glforyuo78 a spus:

Salut.in general fetele au aceeași atitudine indiferent de ora la care ajungi?mă gândesc că după ora 21 apropiinduse finalul de program își schimbă atitudinea,nu mai au același vibe,se simt plictisite....că de obicei la alte saloane cam așa se întâmplă!!

Zi frumoasă!!!

Sunt chiar deschise 24 de ore pe zi? Asta e pe Google. Nu gasesc orele de deschidere pe site.

Link spre comentariu
  • Oras:Terra
  • Oras:Terra
On 6/19/2024 at 3:05 AM, JupitersCock said:

Sunt chiar deschise 24 de ore pe zi? Asta e pe Google. Nu gasesc orele de deschidere pe site.

La fel am crezut și eu, dar am aflat de la fete că programul este de la 12 ziua până la 12 noaptea (ultima ședintă fiind cu începere de la ora 23:00).

După ora 23 nu iti mai raspunde nimeni la mesaje pe whatsapp - îți spun din proprie experiență asta.

Ca maseuze eu o aleg pe Ina când programul meu se mapează pe al ei: masajul de relaxare il poate face și mai în forță dacă ești adeptul, iar cel erotic este mediu - puțin boobs și apoi handjob.

Dar ce îmi place la ea este ca deși era după o noapte nedormită era extrem de pozitivă, activă și "prezentă" în a se mapa pe cerința clientului - eu fiind rupt fizic după o zi de efort, și cu energia apropae de zero.

Atitudia Inei a fost revigorantă, și menționez că și ea era după o noapte grea/lungă și cu toate acestea a dat ce avea mai bun pt a crea o atmosferă și o experiență pozitivă pentru mine.

  

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Olanda
  • Oras:Olanda
Acum 4 ore, Geppettoo a spus:

La fel am crezut și eu, dar am aflat de la fete că programul este de la 12 ziua până la 12 noaptea (ultima ședintă fiind cu începere de la ora 23:00).

După ora 23 nu iti mai raspunde nimeni la mesaje pe whatsapp - îți spun din proprie experiență asta.

Mulțumesc pentru explicație!

Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am vizitat-o si eu pe Katy azi, arata mai bine in relitate decat in poze. O bruneta frumoasa cu niste sani superbi. Are experienta, a mai lucrat in domeniu, nu e prea vorbareata, dar nici eu nu sunt. Masajul de relaxare este foarte bun si il imbina cu cel erotic care este si el foarte bun, este permisiva la atingeri, placuta, incearca sa te faca sa te simiti bine. E de vizitat. 

Katy 9

Masaj relaxare 9

Masaj erotic 9

Platit 180 lei

PS Ana ramene pt mine nr 1

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...