Sari la conținut

Ioana 0792420996


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mie mi-a placut ca nu e machiata din mai multe motive;

1. Arata natural, de aici si impresia mea ca e mult mai tinerica.

2. Nu risti sa pleci cu fond de ten pe tine, sau sa te prinda jandarmul acasa

3. Nu are sens sa te ascunzi dupa machiaj, cand esti foarte draguta natural. Am vazut femei machiate superb, iar fara machiaj fugeai mancand pamantul...

 

Gusturile nu se discuta, insa mie chiar mi-a placut chipul ei si mai ales ochii

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu stiu altii cum sunt, dar eu cand ma gandeam la domnisoara...i-am mai bagat azi o vizita.

Aceleasi servicii bune, oral bun dar fara deep, am apreciat ca a incercat totusi pana la gag reflex.

Fata de data trecuta, acum a fost ceva mai deschisa si mai prietenoasa, dovada ca ne cunosteam deja si incepe sa fie mai relaxata si mai draguta.

Pe langa curul ala bun si sanii mici, pe placul meu, am apreciat ochii frumosi si zambetul smecheros.

Din cele 25-30 min DTD, vreo 15-18 min au fost futai efectiv, atat cu ea deasupra, cat si cu mine dand la pompa. Vreau sa zic ca duce si nu se plange, desi se pare ca am intrat cam adanc. Din pacate zice ca o sa plece putin in perioada urmatoare, dar promite ca se intoarce la noi.

 

Mie mi-a placut si recomand.

Tot 150 lei pt o finalizare.

Notele raman cele de mai sus, cu o usoara crestere la partea de amabilitate.

  • Like 5
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 1 oră, juseppe09 a spus:

Nu stiu altii cum sunt, dar eu cand ma gandeam la domnisoara...i-am mai bagat azi o vizita.

Aceleasi servicii bune, oral bun dar fara deep, am apreciat ca a incercat totusi pana la gag reflex.

Fata de data trecuta, acum a fost ceva mai deschisa si mai prietenoasa, dovada ca ne cunosteam deja si incepe sa fie mai relaxata si mai draguta.

Pe langa curul ala bun si sanii mici, pe placul meu, am apreciat ochii frumosi si zambetul smecheros.

Din cele 25-30 min DTD, vreo 15-18 min au fost futai efectiv, atat cu ea deasupra, cat si cu mine dand la pompa. Vreau sa zic ca duce si nu se plange, desi se pare ca am intrat cam adanc. Din pacate zice ca o sa plece putin in perioada urmatoare, dar promite ca se intoarce la noi.

 

Mie mi-a placut si recomand.

Tot 150 lei pt o finalizare.

Notele raman cele de mai sus, cu o usoara crestere la partea de amabilitate.

Mulțumesc frumos! Te pup cu drag!  😘😘❤️

Link spre comentariu

Salut, 

Am făcut și eu o vizită Ioanei. 

Programare pe WhatsApp, locația bine cunoscută. 

Ioana mi s-a părut simpatică - era mișto să aștepte echipată și pe toace. 

Amabilă si plăcută, însă din păcate nu s-a făcut faimosul "click", așa că acțiunea mi s-a părut destul de banală. Pentru alții, sau după mai multe vizite sunt sigur ca este mult mai ok. 

Trec direct la note:

Locatie - 9

Ioana - 8

ON - 8

NP - 8

Igiena - 10

Gfe - no - atitudine ok

Cadou 150/25-30 min dtd. 

 

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 40 minute, luckyboy a spus:

Salut, 

Am făcut și eu o vizită Ioanei. 

Programare pe WhatsApp, locația bine cunoscută. 

Ioana mi s-a părut simpatică - era mișto să aștepte echipată și pe toace. 

Amabilă si plăcută, însă din păcate nu s-a făcut faimosul "click", așa că acțiunea mi s-a părut destul de banală. Pentru alții, sau după mai multe vizite sunt sigur ca este mult mai ok. 

Trec direct la note:

Locatie - 9

Ioana - 8

ON - 8

NP - 8

Igiena - 10

Gfe - no - atitudine ok

Cadou 150/25-30 min dtd. 

 

Mulțumesc frumos!   Te pup!   :*

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am fost la Ioana de mai multe ori, in ultima perioada pana sa plece (inteleg ca se intoarce zilele astea), am optat pentru 90 de min, mie asa imi place.
Este o dulceata de fata, nu isi arata varsta, ai impresia ca e o pustoaica de 19 ani. Foarte naturala, cum zicea un coleg de mai sus, nu are nevoie de machiaj.

Sta impreuna cu CristinaCris, am zis ca o sa iau si pachetul cu amandoua cand se intorc. 
Ca sa povestesc putin si despre actiune, in general incep eu cu un oral (unde de obicei o termin rapid), apoi normal misionar. Urmeaza un oral din partea ei cu finalizare fie in balonas fie trecem la normal, ea deasupra. La ultimul act, intotdeauna pe la spate, ea in pat eu pe covor in picioare.
Merita tot timpul petrecut cu ea, daca oferea si FK chiar ma simteam ca in liceu.
Te pup Ioana si abia astept sa te intorci.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
La 21.03.2024 la 7:41, udarxela a spus:

Am fost la Ioana de mai multe ori, in ultima perioada pana sa plece (inteleg ca se intoarce zilele astea), am optat pentru 90 de min, mie asa imi place.
Este o dulceata de fata, nu isi arata varsta, ai impresia ca e o pustoaica de 19 ani. Foarte naturala, cum zicea un coleg de mai sus, nu are nevoie de machiaj.

Sta impreuna cu CristinaCris, am zis ca o sa iau si pachetul cu amandoua cand se intorc. 
Ca sa povestesc putin si despre actiune, in general incep eu cu un oral (unde de obicei o termin rapid), apoi normal misionar. Urmeaza un oral din partea ei cu finalizare fie in balonas fie trecem la normal, ea deasupra. La ultimul act, intotdeauna pe la spate, ea in pat eu pe covor in picioare.
Merita tot timpul petrecut cu ea, daca oferea si FK chiar ma simteam ca in liceu.
Te pup Ioana si abia astept sa te intorci.

Mulțumesc frumos! Te aștept cu drag! 😘😘😘

Link spre comentariu
Acum 1 oră, azamantes a spus:

Cand te intorci micuto in oras ?

A scris putin mai sus. Revine curand. Si eu abia o astept.

La 24.02.2024 la 14:58, Ioana_ionela a spus:

Bună! Cind voi reveni voi anunța aici !  Cred ca mai durează 2-3 săptămâni maxim!   :*

 

 

Link spre comentariu
Reputație: 4414
  • Oras:Micul Paris(Outcal)
  • Oras:Micul Paris(Outcal)
Acum 28 minute, Ioana_ionela a spus:

Neața dragii mei! Am revenit în forță! Va aștept cu drag pentru noi întâlniri! 

Va pup și va urez o zi cu mult soare!   :*

 

20240325_135059.jpg

Chiar că în forță ai revenit , ți-a priit vacanța după cum se poate observa😜. Parcă ești și mai bună 🤭🙈, scuze frumoasă. Bună la suflet m-am referit 😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Scuze pt offtopic. Cine imi poate spune  care e mai frumoasa la chip dintre Ioana si colega ei Cristina? Sa stiu la care fac programare. Repede va rog. 😃

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
14 minutes ago, mihai 456 said:

Scuze pt offtopic. Cine imi poate spune  care e mai frumoasa la chip dintre Ioana si colega ei Cristina? Sa stiu la care fac programare. Repede va rog. 😃

Niciuna nu este de lăsat. Dar , eu am prins mare drag de Cristina, o basarabeanca superba.

Link spre comentariu
Reputație: 4414
  • Oras:Micul Paris(Outcal)
  • Oras:Micul Paris(Outcal)
Acum 41 minute, mihai 456 a spus:

Scuze pt offtopic. Cine imi poate spune  care e mai frumoasa la chip dintre Ioana si colega ei Cristina? Sa stiu la care fac programare. Repede va rog. 😃

Poți să le iei pe amândouă odată , în trio dacă te ține ciocanu 😃

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 54 minute, mihai 456 a spus:

Scuze pt offtopic. Cine imi poate spune  care e mai frumoasa la chip dintre Ioana si colega ei Cristina? Sa stiu la care fac programare. Repede va rog. 😃

Cristina este cea mai cea si la chip si la corp si la servicii, pt mine, dintre cele 3 ... Ioana/ Mona/Cristina

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am revizitat-o ieri pe Ioana, am zis sa o prind acum la inceput cu forte proaspete.

Luat 90 de min, sa fie timp pentru 3 finalizari.
Am ajuns la locatia binecunoscuta de pe strada imparatului, primit Ioana si bagat repede in camera (dupa descaltat), ca mai era un coleg de breasla la Cristina (cred ca un urias, ca eu am 44 la picior si erau niste adidasi 49-50) care se dusa.
Dupa ce a terminat colegul dusul, m-am dus si eu la igienizare (n-a mai trebuit sa astept sa se incalzeasca apa), dupa care la dans cu printesa. A dat sa sara la oral, dar am oprit-o, sa ma bucur si eu de corpul ei de adolescentina, cu sanii aia micuti numai buni de pupat. Am terminat-o la oral (ca de obicei 😁), dupa care finalizat eu in misionar. Igienizare, putina barfa despre calendarul Iulian si Gregorian si trecut la numarul 2, inceput cu un ON bunicel. N-am lasa-to prea mult si am chemat-o peste mine pana a obosit, am intors-o si finalizat tot in misionar. Iar igienizare, barfa de rigoare despre sistemul sexagesimal si trecut la numarul 3. Ioana un oral de nota 10 pana a obosit, am trecut in 69, a obosit si acolo, trecut in reverse si pana la urma ca sa n-o mai chinui am venit eu deasupra in misionar si am finalizat glorios numarul 3. Si-a iesit din forma, dar am incredere ca isi revine rapid.
Achitat 500 la final, uitasem de plata la inceput, ochii fiindu-mi la ea si la noul ei costum.

Te pup si sa ne vedem cu bine

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 4 ore, udarxela a spus:

Am revizitat-o ieri pe Ioana, am zis sa o prind acum la inceput cu forte proaspete.

Luat 90 de min, sa fie timp pentru 3 finalizari.
Am ajuns la locatia binecunoscuta de pe strada imparatului, primit Ioana si bagat repede in camera (dupa descaltat), ca mai era un coleg de breasla la Cristina (cred ca un urias, ca eu am 44 la picior si erau niste adidasi 49-50) care se dusa.
Dupa ce a terminat colegul dusul, m-am dus si eu la igienizare (n-a mai trebuit sa astept sa se incalzeasca apa), dupa care la dans cu printesa. A dat sa sara la oral, dar am oprit-o, sa ma bucur si eu de corpul ei de adolescentina, cu sanii aia micuti numai buni de pupat. Am terminat-o la oral (ca de obicei 😁), dupa care finalizat eu in misionar. Igienizare, putina barfa despre calendarul Iulian si Gregorian si trecut la numarul 2, inceput cu un ON bunicel. N-am lasa-to prea mult si am chemat-o peste mine pana a obosit, am intors-o si finalizat tot in misionar. Iar igienizare, barfa de rigoare despre sistemul sexagesimal si trecut la numarul 3. Ioana un oral de nota 10 pana a obosit, am trecut in 69, a obosit si acolo, trecut in reverse si pana la urma ca sa n-o mai chinui am venit eu deasupra in misionar si am finalizat glorios numarul 3. Si-a iesit din forma, dar am incredere ca isi revine rapid.
Achitat 500 la final, uitasem de plata la inceput, ochii fiindu-mi la ea si la noul ei costum.

Te pup si sa ne vedem cu bine

Mulțumesc frumos!  Te pup  😘😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...