Sari la conținut

Mihaela 19 ani!!! 0745945331


Postări Recomandate

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Disponibila acum!De azi inainte ma gasiti intre orele 10.00 - 23.00! Locatia in zona Rompetrolului de pe Alexandru Lapusneanu!!

 

bv.

Mai exact este in Sat Vacanta sau la blocuri?

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Harsova
  • Oras:Harsova

Astăzi am fost și eu la Mihaela.

O tipă tânăra, superbă, sociabilă și frumoasă. Am să încerc să motivez toate aceste aspecte.

Vârsta 19 ani, așa mi s-a spus, și fizicul său dovedește spusele ei, un trup ce aș putea numi ca de copil, dar înțelepciunea și modul ei de gândire te face să crezi ca vorbești cu un om matur deja trecut prin greutățile vieții, de accea mi-am permis să o numesc superbă.

Înălțime, pot spune mai sigur miniona, sânii bine proportionati pentru trupul său și de un real și excelent ajutor când am primit masajul. Un funduletz mic, ușor bombat și tare jucăuș, sa observat excelent în poziția capritei. O piele fină și plăcut mirositoare, ține mult la igienă și asta am apreciat încă de la început din discuțiile purtate și locuința curată. Apropo...

Locația, în zona restaurantului Dobrogea, am primit locația pe WhatsApp și am ajuns ușor pînă la blocul ei. Un apartament curat călduros, baia cu duș, tot necesarul și prosoape curate. Dormitorul cu un pat mare și tocmai bun pentru nebunii...

Și sociabilă, pentru că încă de la început, fără să ne fi cunoscut (prima mea vizită la Mihaela) a fost extrem de deschisă în conversație, mi-a explicat destul de clar serviciile oferite și prețul pentru fiecare pachet, respectiv dorințele ei la care să ne abținem(sexul anal) și toate astea pe un fond muzical care te indemna să părăsești livingul și să ne mutăm cât mai repede în dormitor. Am admirat la ea (ceea ce nu întâlnim la multe fete de pe aici) că timpul din dormitor nu are nici o legătură cu timpul petrecut în living.

Pentru mine a fost o experiență superbă am primit un sex oral excelent, adânc, fără grabă și atentă la detalii (zonele limitrofe și privirea aceea de nimfomana directa in ochii mei, fără să se oprească pina nu a obținut finalizarea în gurița ei (CIM parcă )

A urmat din nou dușul, și după o pauză de tigare ne-am întors în dormitor. Abea acum urma să primesc cireașa de pe tort, a urmat un masaj cu un ulei superb și mișcări ale mâinilor și sânilor ei pe trupul meu simtindu-ma alintat și iubit(la acest aspect are o învățătoare de clasă mare, tot respectul meu pentru colega ei, căci greu găsești persoane să fie gata să te ajute în meseria lor). Eu nu am rezistat mult și am cerut caciulita pentru nebuniile ce au urmat cu trupurile noastre unse de acel ulei.

Pentru mine a fost o bucurie să o cunosc pe Mihaela și negresit voi reveni la ea.

Spor în toate

  • Like 4
Link spre comentariu

Astăzi am fost și eu la Mihaela.

O tipă tânăra, superbă, sociabilă și frumoasă. Am să încerc să motivez toate aceste aspecte.

Vârsta 19 ani, așa mi s-a spus, și fizicul său dovedește spusele ei, un trup ce aș putea numi ca de copil, dar înțelepciunea și modul ei de gândire te face să crezi ca vorbești cu un om matur deja trecut prin greutățile vieții, de accea mi-am permis să o numesc superbă.

ÃŽnălțime, pot spune mai sigur miniona, sânii bine proportionati pentru trupul său și de un real și excelent ajutor când am primit masajul. Un funduletz mic, ușor bombat și tare jucăuș, sa observat excelent în poziția capritei. O piele fină și plăcut mirositoare, ține mult la igienă și asta am apreciat încă de la început din discuțiile purtate și locuința curată. Apropo...

Locația, în zona restaurantului Dobrogea, am primit locația pe WhatsApp și am ajuns ușor pînă la blocul ei. Un apartament curat călduros, baia cu duș, tot necesarul și prosoape curate. Dormitorul cu un pat mare și tocmai bun pentru nebunii...

Și sociabilă, pentru că încă de la început, fără să ne fi cunoscut (prima mea vizită la Mihaela) a fost extrem de deschisă în conversație, mi-a explicat destul de clar serviciile oferite și prețul pentru fiecare pachet, respectiv dorințele ei la care să ne abținem(sexul anal) și toate astea pe un fond muzical care te indemna să părăsești livingul și să ne mutăm cât mai repede în dormitor. Am admirat la ea (ceea ce nu întâlnim la multe fete de pe aici) că timpul din dormitor nu are nici o legătură cu timpul petrecut în living.

Pentru mine a fost o experiență superbă am primit un sex oral excelent, adânc, fără grabă și atentă la detalii (zonele limitrofe și privirea aceea de nimfomana directa in ochii mei, fără să se oprească pina nu a obținut finalizarea în gurița ei (CIM parcă )

A urmat din nou dușul, și după o pauză de tigare ne-am întors în dormitor. Abea acum urma să primesc cireașa de pe tort, a urmat un masaj cu un ulei superb și mișcări ale mâinilor și sânilor ei pe trupul meu simtindu-ma alintat și iubit(la acest aspect are o învățătoare de clasă mare, tot respectul meu pentru colega ei, căci greu găsești persoane să fie gata să te ajute în meseria lor). Eu nu am rezistat mult și am cerut caciulita pentru nebuniile ce au urmat cu trupurile noastre unse de acel ulei.

Pentru mine a fost o bucurie să o cunosc pe Mihaela și negresit voi reveni la ea.

Spor în toate

 

ð•Œð•šð•¥ð•– ð•”ă ð•’ð•ž ð•˜ăð•¤ð•šð•¥ ð•¦ð•Ÿ ð•¡ð• ð•§ð•–ð•¤ð•¥ð•šð•¥ð• ð•£ ð•“ð•¦ð•Ÿ

+ðŸ™ðŸ˜ + ðŸº

  • Like 1
Link spre comentariu

depinde de zodiacul tau daca esti scorpion atunci mai greut.

Ș𔦠ð”¢ð”² ð”žð”ª 𔬠ð”­ð”¯ð”¬ð”Ÿð”©ð”¢ð”ªă ð” ð”² 🦂

ð”–ð”²ð”«ð”± ð”Ÿð”²ð”«ð”¦ ð”©ð”ž ð”­ð”žð”± , ð”£ð”žð”  ð”ªð”²ð”©ð”±ð”¢ ...ð”¡ð”žð”¯ ð”±ð”¢ îð”«țð”¢ð”©ð”¢ð”¤ð”¦ ð”¤ð”¯ð”¢ð”² ð” ð”² ð”¢ð”¦ î𔫠ð”žð”©ð”±ð”¢ ð”°ð”¦ð”±ð”²ð”žțð”¦ð”¦

â„­ð”²ð”ª ð”·ð”¦ð” ð”¢ð”ž 47 , ð”°ð” ð”¬ð”¬ð”¬ð”¬ð”¯ð”­ð”¦ð”¦ð”¦ð”¬ð”«ð”¦ð”¦ð”¦

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

 Fata stie ce face, stie sa tina o conversatie si e dispusă la orice sugestie.

Locatia : Pe Lapusneanu, primit share location pe whatupp de la ea.
Apartament: 9

Igiena : 9
Aspect: 9
Oral: 10, a fost perfect
Normal:  9
Pret  200 pentru o ora.

Link spre comentariu

Am fost astazi la Mihaiela. Locatie: bloc L20 scara A, in blocul din spatele salonului EmyRam. Fata mi-a raspuns repede la telefon si mi-a trimis locatia pe whats up. M-a intampinat in lenjerie intima si o camasuta de noapte sexy. Este micuta, simpatica, sani medii frumosi, mijloc subtire si un fundulet obraznic numai bun de palmuit. Sta singura intr-un ap de 2 camere curat. Mihaiela este o fata deschisa, foarte sociabila si isteata. Am stat putin de vorba in sufragerie si apoi mi-a dat un prosop curat sa ma spal, daca doresc. Am optat pentru masaj erotic de relaxare si chiar se pricepe. Dupa ce si-a frecat tot corpul de mine am inceput cu un oral neprotejat foarte misto, aproape m-a facut sa termin, dar am oprit-o eu. A pus ea prezervativul cu gura si s-a urcat deasupra. Se misca foarte bine, geme adanc ceea ce ma excita si mai tare. Incalzit deja dinainte am terminat destul de repede primul numar. Al doilea numar a durat mult mai mult, din cauza mea. Fata a fost foarte deschisa la nevoile mele si foarte "muncitoare" ne-am "tavalit"😠in toate pozitiile dorite de mine. Nu se grabeste si mi-a acordat toata atentia. Tarife:150 lei finalizarea, 150 lei masaj erotic, 200 lei o ora, terminare pe fata:+50 lei. Locatie:9, Oral:10, Normal:10. Sigur o voi vizita din nou pe Mihaiela.

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...