Sari la conținut

Deea0752807427


adrianog10

Postări Recomandate

Disponibilă de maine de la ora 10:00 pana la ora 22:00 ( Cu mici exceptii si dupa ora 22:00 )

Va astept cu programări pe wapp la nr de telefon 0746340614

Sau telefonic la nr din anunt !

Va pup o duminică frumoasă in continuare 😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

Buna! Am vizitat-o pe Deea in urma cu cateva zile, sunat, organizat, ajuns in apartament, facut cunostinta, am discutat putin... Deea nu este o fata slim dar nici grasa, frumoasa la fata, ochi faini, vorbareata!

Buuun, mi-a dat prosop, am mers la dush, in baie putin dezordine, apoi ajuns pe pat am cerut caprimul numar sa fie oral cu finalizare orala, fata s-a conformat si a iesit totul perfect! Mers la baie, igienizat din nou, am bagat o tigare si un pepsi in living si inceput numarul 2 cu un ON pt trezirea lui Gogu. Dupa ce s-a trezit Gogu, l-am imbracat in cauciuc si am inceput un NP de 2 minute ca pe Gogu iar l-a luat somnu. NP l-am inceput in misionar, nu a folosit lubrifiant, dar mi s-a parut un pic larguta. A dat jos prezervativu si a inceput din nou un oral lung pana ce l-a trezit pe nenorocit, pus alt prez, asezat pe spate si da-i bice pana am finalizat in prez in pozitia misionar...

Note: pt atitudine, prestatie si interesul care si l-a dat ii dau 10 cu felicitari...

- pt locatie ii dau maxim 7

- pt corp ii dau un 7

Achitat 250 lei la inceput, o recomand pt caliatea serviciilor, eu personal o sa mai revin! Succes!

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna dragi mei ! Vreau sa va anunt ca ma voi retrage putin din activitate de la începutul lu septembrie ! Nu stiu exact o dată!! Dar oricum va fi pe la început de luna septembrie ! Nu stiu cat voi sta retrasă sper ca putin timp asta depinde de ce imi va spune medicul ! Dar in mare parte sar putea sa fie toata luna lu septembrie ! Pana atunci va astept cu programări pe wapp la nr de telefon : 0746340614 va pup si o zi bună tuturor

Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia Romania
  • Disponibila
  • Oras:Alba Iulia Romania
  • Disponibila

În descriere imi scrie clar ca nu raspund la mesaje ...iara astăzi am avut foarte multe programări si de aceea nu am raspuns ....imi cer scuze ca nu am putut raspunde te astept altadata cu mare drag

in ce zona stai 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...