Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:In a Bubble
  • Oras:In a Bubble

Ce ti-e si cu oamenii. Fiecare are impresia ca dreptatea e asupra capului lui.

Un user de pe acest forum insista cu hartuirile. L-am sters din lista de prieteni dupa ce am primit PM-uri vadit jignitoare,atat la adresa mea,cat si a multor useri colorati,insa el insista sa continue sa hartuiasca.

Imi rezerv dreptul de a posta din mesajele primite astazi,pentru a va face o idee cam cine/ce si cum. Ii voi proteja identitatea,cu toate ca am convingerea ca va insista sa iasa in fata,sa arate ca detine dreptatea si adevarul absolut.

 

 

El:

Trimis Astazi, 18:38

Ia spune-mi printesa, cum este viata pe ......? Joci la doua capete? Frumos ..... caracter!!!!
 
 
Eu:

Buna .........,

 

Nu vad de ce ai tu problema cu site-urile unde sunt inscrisa.Chiar asa rau ma urasti? Iti stau ca un ghimpe in spate? Cu ce ti-am gresit oare de insisti sa ma jignesti?

 

 

El:

Cu ce te-am jignit? Nu imi place duplicitatea si falsitatea. Tu esti un om fals!!!

Si nu te urasc dar macar ai bunul simt sa nu mai faci pe omul corect. Nu esti. Sincer esti un om fals si ascuns

 

Eu:

SI care e problema dumitale? Ti-am cerut bani? Ti-am cerut de mancare?

Ia las-o dracului de treaba si lasa-ma o data in pace.

Ti-ai pus fixa pe mine? Sunt zeci sau sute de fete in Bucuresti.

Hartuieste-le pe ele.

 

El:

Nu te hartuiesc mandro, iti atrageam atentia ca esti mincinoasa si falsa. Atat.... In rest, nu prezinti nici o importanta. Mergi si fa pe moderatorul pe ........ si scuteste-ne de asa zisa ta corectitudine.

 

 

Evident ca mi-am pierdut si eu cumpatul la un moment dat,ca nu sunt statuie. Nu inteleg de ce insista sa improaste in permanenta cu noroi in toata lumea.De ce insista sa jigneasca,sa ma jigneasca,atata timp cat nu ma cunoaste,deci nu are absolut nici un drept sa isi dea cu parerea despre mine si caracterul meu.

 

Nu este necesar sa ii dau numele,nu imi creste stima de sine daca o fac. Eu ii protejez identidatea, insa nu putine sunt persoanele care au avut de-a face cu el si deci,vor stii despre cine este vorba.

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Mda, despre mine se pare ca este vorba. A pus puncte in locul unui ste pe care activeaza si este moderator, site care dealtfel face concurenta celui pe care activam aici! Ancuta, ideea este cum se impaca corectitudinea ta cu cele doua calitati pe care le ai

Link spre comentariu

Anca,

 

Daca tot ai publicat discutia, macar publica-i si numele. Fara nume, chiar nu-i vad rostul.

Poate doar Cautatorul sa vina sa analizeze pozitionarea vocalelor, folosirea virgulelor si a punctuatiei si sa-si dea seama cine e. 

Seros, pentru astia mai putin perspicace, spune-ne cine e si cu asta basta.

 

Cu stima,

 

Darkness

Link spre comentariu
  • Oras:In a Bubble
  • Oras:In a Bubble

Cum am prevazut,s-a desconspirat singur.

Unde sunt moderator,Alexandru?

Care sunt cele doua calitati?

Spune lucrurilor pe nume si sa ingropam odata securea asta cu care stai in mana.Totul are o limita,nu crezi?

Link spre comentariu
  • Oras:near Elm Street
  • Oras:near Elm Street

Eu l-am bagat la ignore total! E posibil ca si Gogu sa-l fi bagat! Si Alexandra! Si poate multi altii!  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Sti cum e vorba aia: Daca doi oameni iti spun ca esti beat, te duci acasa si te culci! Daca iti spun mai multi, cu atat mai mult pleci acasa! Problema e cu hard-ul!  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:In a Bubble
  • Oras:In a Bubble

Yupiiiii!  Sunt moderator.Moderatoare? :laugh2

Nu cred ca este "legal" sa postezi denumirea site-ului,insa este pe riscul tau.

Eu vreau sa iesi in fata si sa spui,sa vada toata lumea,ce ai cu mine.De ce simti intotdeauna imboldul de a imi trimite mesaje prin care sa jignesti.

Fidelitate? Despre ce vorbesti?

 

P.S.Nu sunt moderator pe nici un site din Romania.

P.S.2.E prima si ultima data cand postez din mesajele private. Oricum,majoritatea le sterg dupa ce le citesc. Si nu doresc sa fac rau nimanui.Insa sunt curioasa unde este logica. Am tinut la discretie si nu i-am dezvaluit numele si nici nu as fi facut-o niciodata.

Link spre comentariu
  • Oras:***
  • Oras:***

Fidelitatea si buna credinta sunt grav afectate de prezenta si calitatea ta de moderator pe **spam editat**. Nu vreau sa intru in polemici asa ca iti doresc viata buna pe ambele forumuri.

Ma gandesc sa-ti fac cadou o camasa. De forta. Dar am o mica rugaminte. Sa-l strangi la pieptul tau pe domnul Leonidas. ;)

Link spre comentariu
  • Oras:In a Bubble
  • Oras:In a Bubble

Alexandru,sa vezi ca nu am nimic cu tine,iti dedic o piesa. Vezi,poate te regasesti in ea.

Apropo,nu sunt printesa,sunt regina. :laugh2

 

 

Lyrics:

Pentru cei ce nu-ntelege,
M-am nascut ca sa fiu rege.
Pentru mine nu e lege
Cand eu cu masina merge
Nu e treaba lor,
Eu sunt regele soselelor !

 

Dar n-am si eu regina mea si doare
Ca nu stiu drumul pana la ea si-mi pare
Ca ma asteapta undeva
Si locu-i gol in dreapta mea.


 

 
Link spre comentariu
  • Oras:near Elm Street
  • Oras:near Elm Street

Ma gandesc sa-ti fac cadou o camasa. De forta. Dar am o mica rugaminte. Sa-l strangi la pieptul tau pe domnul Leonidas. ;)

Vad ca o iei pe urmele lui si vei fi nevoit sa te strangi impreuna cu el in brate!  :laugh2  :laugh2  :laugh2

PS-Nu mai scap odata de tine!  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Alexandru, hai sa-ti explic eu un pic, pentru ca vad ca nu intelegi! Pentru fetite, prezenta pe cat mai multe site-uri de profil, face parte din politica de marketing,cred ca iti dai seama de ce. Pe de alta parte, prezenta unui user, ca noi,pacatosii, pe mai multe forumuri, nu are nici ea nimic de gen "concurenta neloiala", lipsa de fidelitate etc. E o tara libera inca si fiecare isi cauta informatiile sau se distreaza unde vrea cucu' lui. Si in sfarsit, nu am remarcat ca Ancuta sa fie moderatoare pe acel forum...tocmai pe Acela :laugh2 .

Alexandru, am observant la tine o destul de mare agresivitate si crede-ma, ca nu e bine. Sunt convins ca esti un om ok, am eu convingerea asta, o simt... Imcearca sa fii mai rezervat in acuze si incearca sa fii mai ponderat. E mai bine pentru toata lumea.

Scuze, pentru interventia mea si incearca rogu-te sa tii seama de sfaturile mele!

  • Like 1
Link spre comentariu

Alexandru, hai sa-ti explic eu un pic, pentru ca vad ca nu intelegi! Pentru fetite, prezenta pe cat mai multe site-uri de profil, face parte din politica de marketing,cred ca iti dai seama de ce. Pe de alta parte, prezenta unui user, ca noi,pacatosii, pe mai multe forumuri, nu are nici ea nimic de gen "concurenta neloiala", lipsa de fidelitate etc. E o tara libera inca si fiecare isi cauta informatiile sau se distreaza unde vrea cucu' lui. Si in sfarsit, nu am remarcat ca Ancuta sa fie moderatoare pe acel forum...tocmai pe Acela :laugh2 .

Alexandru, am observant la tine o destul de mare agresivitate si crede-ma, ca nu e bine. Sunt convins ca esti un om ok, am eu convingerea asta, o simt... Imcearca sa fii mai rezervat in acuze si incearca sa fii mai ponderat. E mai bine pentru toata lumea.

Scuze, pentru interventia mea si incearca rogu-te sa tii seama de sfaturile mele!

 

Eu sunt de acord cu Maestrul@Picon si vin cu o propunere de pace , m-am " imbracat " tot in alb, asa ca nu omorati mesagerul.......................... , in plus vin si cu o dedicatie care sper sa calmeze spiritele si sa aduca o stare de relaxare, sper sa si reusesc.................

 

 

Cu stima, elful bautor de pepsi twist       :pepsi

Link spre comentariu
  • Oras:In a Bubble
  • Oras:In a Bubble

Eu nu am absolut nimic cu nimeni.Nici macar nu l-am introdus la lista de Ignore,cu toate ca nu e prima data cand se impiedica de mine.

Nu sunt suparata,nervoasa,iritata.Nici macar fericita pentru deschiderea acestui topic.Insa totul trebuie sa aibe o limita.Din partea lui.Eu imi cunosc limitele.Insa nu permit sa fiu hartuita nici fizic,nici psihic.

Nu e prima abatere,iar acest topic l-am deschis si in ideea de a-i arata ca procedeaza gresit.De aici,Dumnezeu cu mila.Daca a inteles sfaturile domnului Picon,e bine.Daca nu,e tot bine.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...