Sari la conținut

Rebeca 0732504369


Postări Recomandate

Acum 18 ore, vasileblej a spus:

Trecusem și eu recent pe la Rebeca în Oradea înainte de a pleca, rămăsesem dator cu o recenzie și pe Oradea, că la Deva mi-am căutat vreo jumătate de oră chiloții. Credeam că i-am uitat dar nu îi aveam pe mine. La Oradea am venit mai dimineață să fiu un pic mai fresh așa. De unde atâta energie? Ma întrebat (și) Rebeca. Nici eu nu știu de unde o am.

   Programare! Destul de ușor cu ceva timp înainte, am avut ceva discuții ca mai spre momentul întâlnirii să rămână să mă programez la ea pe dimineața să ne vedem (și) la o cafea de dimineață. 

     Aspect! Rebeca e o fată destul de frumoasă, emană un vibe al ei care prea puțini oameni îl au, eu când ajung la ea mă simt ca la o prietenă deja, deși sunt la a doua întâlnire cu ea. Ca și costumație..... Era dimineața destul de devreme, am luat-o din pat direct la cafea, colega ei abia se aranja pentru muncă.
   
     Acțiunea! Am intrat la duș apoi în cameră, nu știu cum a reușit să mă excite că am zis direct să pună prezervativul și să trecem la normal, am trecut peste oral. Aici a fost o nebunie totală, în pat se transformă Rebeca, e ca o leoaica. După câteva poziții am reușit de am finalizat în balon. După o mică conversație și o igienizare între numere, am început runda a doua. Ma luat cu un oral neprotejat foarte bine executat, scurt cât să îmi trezească apetitul, apoi după un sex nebun am finalizat la normal, într-o poziție în care îmi place mie la Rebeca. Nu mai povestesc toată întâmplarea dar mi-a plăcut. 

   Locația! Un apartament prin Oneștilor dotat cu toate necesare. Nu știu dacă aveau măști că nu am întrebat. Chiar pe hol ma luat doi oameni că cică să stau fără griji lângă ei că erau vaccinați, aveau chiar și măști pe față, eu nu aveam.  O dau jos în spații necirculata închise iar în spații deschise nu prea o mai  port. Mi-a ajuns deja cât am purtat. 

    Notare! 
    Aspect. 9. E destul de frumoasă, cu un vibe al ei, destul de prietenoasă. Ai ce discuta cu ea. De fapt mai mult eu am vorbit în dormitor despre diferite domenii. Cred că am plictisit-o.
     ON 9, 50 a fost scurt și plăcut, am dat nota să fie dată și merg mai departe.
    NP 10 cu felicitări e punctul ei forte pentru, noi ne înțelegem mai mult din priviri/gesturi și mai puțin comunicare chiar și la schimbarea de poziții.
    Locația 10 un apartament prin Oneștilor (vestita zonă) cu toate necesare.

   Tarif 250 de Ron și am depășit puțin o oră. 
  
     Concluzie personală . M-am văzut cu ea, la amiază, dimineața și mai urmează să mă văd seara. Oare la fel mă vede? Cu aceeași energie? 
 

Chiar dacă a fost o vizita matinala,  eu consider că a fost reușită 🥰

Te pup și te aștept și pe seară să vedem ce energie avem .😅

Pupiceiii😚😚😚

  • Like 1
Link spre comentariu
  • pisicuts a schimbat titlul în Rebeca 0732504369
Vizitator
Reputație: 0

Am vizitat-o și eu azi pe Rebe. Programat cu o zi inainte pe telefon, am ajuns la ora programata  cand eram jos am sunat-o si mi-a deschis de jos ... 

Ajung în apartament unde mă așteaptă o fata frumoasa skinny cu un cur frumos dar sani nu prea are dar sexy gagica, am ales o partida de o ora cu doua finalizari. Am facut un dus de igienizarea apartamentul este ok mi-a dat prosop curat apoi am mers în dormitor, unde s-a dezbrăcat. A inceput cu un oral neprotejat insoti de FK are miscari in ea , apoi normal protejat lady on top si misionar  .... primul numar finalizand in gumita 

Intre numere stat la povesti 

La numarul 2 am procedat la un oral neprotejat pe care il face ok cu atentie la vecini si deep apoi am procedat la caprita unde se misca ok urmand un lady on top dupa am din nou la oral ... dar pentru ca nu ma terminam am mai luat-a la un lady on top.... acesta fiind urmata de un oral cu atentie la vecini si deep caare a cam durat vreo 15-20 minute schimband cand in oral cand in 69 are un lindic f excitabil  si am finalizat in CIM in care a stat sa ia toti mostenitorii... si a mers la baie dupa sincer a cam obosit gagica de atata oral da ii multumesc pt ca a avut rabdare pana m-am terminat.

Am facut un dus la final si am mai stat 2-3 minute la povestii nu m-am simtit grabit.

Note:
Locatie: 10
Fata:  8 ... slim ... fund fain 
ON: 10 e foarte ok cu deep atentie la vecini si CIM ce mai poti sa vrei :D
NP: 8 este ok se misca bine ,
Raport calitate preț: 250 lei finalizarea ON si NP un pret normal. + un 50 lei pentru ceva extra foarte ok 

DTD: undeva la 60 minute.

Din perspectiva mea este de revenit ... 

Link spre comentariu
Acum 11 ore, dutton a spus:

Am vizitat-o și eu azi pe Rebe. Programat cu o zi inainte pe telefon, am ajuns la ora programata  cand eram jos am sunat-o si mi-a deschis de jos ... 

Ajung în apartament unde mă așteaptă o fata frumoasa skinny cu un cur frumos dar sani nu prea are dar sexy gagica, am ales o partida de o ora cu doua finalizari. Am facut un dus de igienizarea apartamentul este ok mi-a dat prosop curat apoi am mers în dormitor, unde s-a dezbrăcat. A inceput cu un oral neprotejat insoti de FK are miscari in ea , apoi normal protejat lady on top si misionar  .... primul numar finalizand in gumita 

Intre numere stat la povesti 

La numarul 2 am procedat la un oral neprotejat pe care il face ok cu atentie la vecini si deep apoi am procedat la caprita unde se misca ok urmand un lady on top dupa am din nou la oral ... dar pentru ca nu ma terminam am mai luat-a la un lady on top.... acesta fiind urmata de un oral cu atentie la vecini si deep caare a cam durat vreo 15-20 minute schimband cand in oral cand in 69 are un lindic f excitabil  si am finalizat in CIM in care a stat sa ia toti mostenitorii... si a mers la baie dupa sincer a cam obosit gagica de atata oral da ii multumesc pt ca a avut rabdare pana m-am terminat.

Am facut un dus la final si am mai stat 2-3 minute la povestii nu m-am simtit grabit.

Note:
Locatie: 10
Fata:  8 ... slim ... fund fain 
ON: 10 e foarte ok cu deep atentie la vecini si CIM ce mai poti sa vrei :D
NP: 8 este ok se misca bine ,
Raport calitate preț: 250 lei finalizarea ON si NP un pret normal. + un 50 lei pentru ceva extra foarte ok 

DTD: undeva la 60 minute.

Din perspectiva mea este de revenit ... 

Mulțumesc frumos pentru vizită și pentru cele scrise 🥰

Te pup și te mai aștept 😇

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal Sibiu
  • Oras:Ardeal Sibiu
Acum 8 ore, Brunetaa_XXX a spus:

Dispooo până la ora 23:00 :* :* :*

20210921_174152.jpg

Arăți super tare iești superbă și în realitate iară poza asta ne lasă fără comentarii citi și de când ne doream să atentăm la funduletul tău superb îți doresc multă baftă și succes nu degeaba ți-ai câștigat un loc  bine meritat în topul  nostru pe care îl meriți. 

Va pup pe amândouă și pe Găbița bine înțeles 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator boy boy23
Reputație: 0
Acum 12 minute, Brunetaa_XXX a spus:

🤓🍑😍

IMG-20220118-WA0001.jpg

Bine ai revenit frumoaso 😘😍😍😘 noi inca n-am reușit să ne sincronizam și să te cunosc dar de data asta nu scapi de mine 😍😍😘😍

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...