Sari la conținut

Alice 0721771734


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 23 ore, alice-ali a spus:

Va mai repet de 5683 de ori, Lăsați timp pe whatsapp de răspuns înapoi că altfel va luați mare seen :))) 

@carpe_diem ai înțeles maestre =))

Am inteles, sa traiti! Tu iti dai seama ca mesajul a fost "la noroc". Daca aveam in plan iti scriam mai din timp. Eu in ultimul timp sunt foarte nehotarat asa ca nu ma deranjaza ca ai dat seen, n-am pus la suflet! 🤣

  • Haha 3

Trăiește clipa! Fă-o să conteze!

Link spre comentariu
  • Oras:Cta
  • Oras:Cta

Astazi i-am facut si eu o vizita domnisoarei si bine am facut. E ceva de vis...de la primirea dezinvolta, comportament, mod de exprimare, naturala...ai impresia ca o cunosti de o viata. Am ajuns usor la locatia indicata de ea, de cum am intrat am inceput sa povestim, sa glumim, precum prietenii pe care ii stii din copilarie. Nu este genul skinny, nici grasa, dar inalta, bine proportionata, cu sani fermi si cu o pasarica curata pe care o "sorbi" cu placere. Tanara, la 20 si ceva de ani, in floarea varstei. Oralul np bun, deep, in mare parte fara ajutorul mainilor, sustinut. Nu e spectaculos, fara scuipaturi, fara atentie la punguta cu doi bani insa pentru mine a fost ok. La normalul protejat am pus-o on top...super: se invarte, face 8-turi, se ridica si coboara...explozia a fost rapida . Nu face Fk, am inteles ca accepta CIM daca nu gresesc. Eu am terminal la unduirile de lady on top. O finalizare de 200 ron si intoarcerea spre casa cu "fericirea" in suflet si simtiri. 10 pe linie. Voi reveni cu placere.

  • Like 4
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Azi am reușit să ajung și eu la domnișoara Alice după o incercare nereușită (vina mea că am uitat sa îi specific ora până la care poate răspunde) iar ca și locație prin zona butoaielor pe mamaia, locuri de parcare gârlă, iar primirea at it's fintest. Extrem de zâmbăreață, jovială și dezinvoltă, am discutat vrute și nevrute iar după 2 țigări și o apă (preferința mea) fuga la duș. Prosop curat, baie dotată cu tot ce trebuie iar apartamentul curat și cochet. După ce ne-am "giugiulit" un pic a trecut la OP (preferința mea) slow și deep nota 10, dupa NP iar după ceva poziții schimbate am terminat în glorie în balonaș nota 10 (se implică și geme frumos) . Pauză de țigara, apă și stat la palavre iar în speranța că poate poate intră și al 2-lea număr însă la cum îmi tremurau genunchii am ales să mă retrag in glorie, fuga la duș, îmbrățișare la final și fuga acasă. Cadoul 400, deși am optat pentru o oră sau 2 numere am ales sa o cunosc mai bine.

P.s are niste sâni geniali și un fund fantastic. RECOMAND!

Link spre comentariu
  • Oras:Constangeles
  • Oras:Constangeles

După câteva ezitări datorate unor recenzii de pe forum mi-am luat inima-n dinți și astăzi am vizitat titulara topicului. Am găsit o fată hotărâtă, directă cu o atitudine extrem de degajată și mai presus de toate dornică să se moduleze pe preferințele tale, pe scurt o fată stăpână pe ea și care-și cunoaște potențialul și valoarea.  În rest numai de bine :

programare - facilă via WhatsApp 

Locatie- bună, discretă, locuri de parcare etc 

aspect - super OK înaltă, bine proporționată 

igienă - de necontestat, totul fresh și parfumat 

gfe - se mulează bine și răspunde proporțional 

on - de revenit - un quelque chose pe care trebuie să-l aprofundez, lung cât vrei sau mai bine zis cât poți, nu mecanic sau de complezență și fără ezitări la trecerea în 69

np - lot făcut cu dedicație îți rămâne imaginea pe retină și aproape că regret trecerea în doggy ( nu ca ar fi ceva de rău, din contră, dar retrospectiv privind mai multe artificii și senzații îți sunt furnizate.

De revenit cu siguranță, în mod cert notele nu și mai au relevanța totul fiind pe plus, am optat pentru o finalizare / 200, fără alte extraopțiuni, iar ca timp nu știu exact, cu socializare cu tot cred ca am trecut de 30 minute, oricum nu m-am simțit grăbit nici măcar o clipă și sper să nu fi abuzat de timpul fetei. O seară bună și spor.

 

 

  • Like 7
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 2 ore, mistral23 a spus:

După câteva ezitări datorate unor recenzii de pe forum mi-am luat inima-n dinți și astăzi am vizitat titulara topicului. Am găsit o fată hotărâtă, directă cu o atitudine extrem de degajată și mai presus de toate dornică să se moduleze pe preferințele tale, pe scurt o fată stăpână pe ea și care-și cunoaște potențialul și valoarea.  În rest numai de bine :

programare - facilă via WhatsApp 

Locatie- bună, discretă, locuri de parcare etc 

aspect - super OK înaltă, bine proporționată 

igienă - de necontestat, totul fresh și parfumat 

gfe - se mulează bine și răspunde proporțional 

on - de revenit - un quelque chose pe care trebuie să-l aprofundez, lung cât vrei sau mai bine zis cât poți, nu mecanic sau de complezență și fără ezitări la trecerea în 69

np - lot făcut cu dedicație îți rămâne imaginea pe retină și aproape că regret trecerea în doggy ( nu ca ar fi ceva de rău, din contră, dar retrospectiv privind mai multe artificii și senzații îți sunt furnizate.

De revenit cu siguranță, în mod cert notele nu și mai au relevanța totul fiind pe plus, am optat pentru o finalizare / 200, fără alte extraopțiuni, iar ca timp nu știu exact, cu socializare cu tot cred ca am trecut de 30 minute, oricum nu m-am simțit grăbit nici măcar o clipă și sper să nu fi abuzat de timpul fetei. O seară bună și spor.

 

 

Bomba bombelor 💥

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 4 ore, haloowen a spus:

Pe mine poti sa ma suni daca vrei, pana joi 25.01.2024, dar pana la max ora 14.27 ca pe urma intru intr-o sedinta :))

Pe tine nu te mai sun deloc ca mi-ai dat BAFTĂ când ți-am zis ca ma duc la pescuit  😡🤦‍♀️

  • Haha 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 6 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...