Sari la conținut

Alice 0721771734


Postări Recomandate

  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri
Acum 1 minut, gica 1955 a spus:

pofticiosule .....e virgina ,garantat.

Am zis doar privelistea! Imi place sa privesc un cur frumos bombat de femeie (asta ca sa nu se interpreteze gresit de terțe parți) 

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salutare fratilor.Ce minune de fata frate,nu te mai saturi de ea.Vorba lui Nea Mărin...fusei la Alice...mie unul imi pare ca e mai buna ca inainte,exact ca atunci cand nu ai mai mancat ceva de mult si hop...apare șmecheria.Toti de pe aici stiti cu ce se mananca fata asta,mai are rost sa spun ca e de 10+++?Ce frigider clasa A+?Alice e de 10+++,celnputin ptr mine.Din păcate cam supărat ca nu mai are contul roșu,chiar mă miram de ce nu mai văd când e disponibilă,am crezut ca a plecat dar ea nu mai poate anunta pe forum cand sa merem si noi sa ne ardem...de la soare 🤣🤣🤣.Fată...ce sa iți spun?Minunată ca de obicei.Tebpup si fă ceva cu contul ala,ne dai emotii 🤣🤣🤣

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
La 06.10.2023 la 13:30, nicieu a spus:

Mai nu imi amintesc sa fi simtit asta! Adica stiu ca am dormit foarte putin! Cred ca vreo 2 ore maxim, deci am dormit lemn, ca bausem si un vin, ne-am jucat amandoi atunci. Stiu ca am ras copios in acea noapte! Compania lui Alice mi-a oferit mereu o mare placere. Tot ce imi mai amintesc este ca ne-am trezit (bine eu m-am trezit si am tras de ea sa se trezeasca si parca nu dorea asta 😅) am baut o cafea si am plecat acasa! 

Dar asta se intampla cam acum 2 ani sau ceva de genul.

L.E. ah ar mai fi de adaugat privelistea de care am avut parte cand m-am trezit, era Alice care dormea pe burta si cu posteriorul la vedere.🫦

Chiar e posibil sa petreci o noapte cu Alice?Eu am întrebat timid de câteva ori dar n am avut succes.Și mereu îmi vine in minte melodia lui Chirila…Vreau sa ma trezesc dim somn/Intr un pat de femeie frumoasa…😂😂

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri
1 oră în urmă, hvshvs a spus:

Chiar e posibil sa petreci o noapte cu Alice?Eu am întrebat timid de câteva ori dar n am avut succes.Și mereu îmi vine in minte melodia lui Chirila…Vreau sa ma trezesc dim somn/Intr un pat de femeie frumoasa…😂😂

Acuma nah, nu stiu daca este posibil pentru oricine, cert este ca fiecare om isi are pretul! Depinde de calitatile tale de negociator si mai depinde si de felul tau de a fi! Sincer nu imi mai amintesc cat am lasat in noaptea aceea, dar stiu sigur ca a fost o suma din 4 cifre, plus cafea, bomboane si parca inca ceva! Cred ca a contat si felul meu de a fi, altfel probabil ar fi fost mai mult, sau nu ar fi intrat in discutie statul peste noapte!

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri
Acum 1 oră, hvshvs a spus:

Chiar e posibil sa petreci o noapte cu Alice?Eu am întrebat timid de câteva ori dar n am avut succes.Și mereu îmi vine in minte melodia lui Chirila…Vreau sa ma trezesc dim somn/Intr un pat de femeie frumoasa…😂😂

Ah da, uitasem! Si sa nu sforai prea tare 🤣🤣🤣 

A se trata ca atare!

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722222222
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0722222222
  • Oras:Constanta

Am revizitat-o astăzi pe Alice o cunoștință mai veche, am mai avut niște rendezvous-uri anterioare, rare ce-i drept, dar bune. Azi am regăsit o domniță cu forme mai rotunjoare decât înainte, dar foarte sexy, jovială, extrem de simpatică.

Timpul petrecut împreună a fost unul de calitate și o să mai aprofundăm, pentru că azi m-a dovedit destul de rapid 😂

Note, nu are sens. Știți cu toții mai bine. Totul la superlativ, de la locație până la servicii.

Mulțumesc Alice pentru timpul de calitate petrecut împreună. Chiar aveam nevoie. Te pup!

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0723123321
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0723123321
  • Oras:Constanta

Seara bună dragi confrați, din categoria " Și, de ce nu???" Asta seara am reușit să ajung la această scumpă domnișoară, comunicat pe WhatsApp, stabilit o ora, ajuns la dânsa, băut o apa, schimbat o impresie, o bârfă, o vorbă, trecut la fapte, pffff și ce fapte. Oral, soft cu deep, cu tot ce trebuie, trecut în 69 câteva minutele și pt că am simțit că explodez am cerut montarea căciuliței și am trecut la fapte mari( a doua pagina din contract) misionar și mama de ied ... câteva minutele din fiecare(2-3maxim) și hop terminat in balonaș, am mai ras am mai glumit preț de câteva minute și dus am fost.

Note: 

O.n.- 10 cu surle și trâmbițe

N.p.- același 10

Gfe.-10, ai ce vorbi cu ea, poate fi oricandamanta sau iubita ori cea mai buna prietena

De revenit??? Clar ... cu cea mai mare plăcere!!! 

De recomandat??? Nu cred că mai este cazul o recomanda "vocea și talentul" ceea ce cred că este mai mult decât suficient!!! Halat, 200/400, eu am achitat 200 pt 20-25 de minute de foarte, foarte buna calitate!!! 

O seară buna va doresc , și după cum spunea bunul meu prieten, sa ciocănim sănătoși!!!!

  • Like 3
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:cta
  • Oras:cta
Acum 56 minute, alice-ali a spus:

Uhh da rău e sa fii muta (sa nu poți comenta) 😂😂😂

Ce-ti mai place pula "Alice" !!!! Abea astept sa te repenetrez cu drag si spor !! King regards from Indonesia momentan

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Fratilor...m-am tras pe dreapta ca imi tremura genunchii.Alice...revedere dupa ceva luni,iar niste programari neonorate,de mine nu de ea.

   Imi place fata asta maxim,cineva de pe aici comenta ca s-a ingrasat,frate.. a pus un pic pe ea dar exact unde trebuie,ce miracol...ce minune,a facut niște țâte...bomba,ce plm sa mai zic,ea e bomba rau,oralul...perfect,e pe slow motion,exact cum imi place mie...10+++,ce a urmat dupa aia ptr varsta mea...curcubeubpe cerul gurii.Nu mai intru in detalii ca toti cei mai cu state de pe aici stiți despre ceveste vorba cu fata asta..De la mine ai trei de 10.. asa ca sa fie bine sa nu fie rau.Iti mulțumesc ca m-ai primit la o ora asa tarzie,in afara programului tau.Te pup si sper pana pleci sa ne mai sincronizam cum trebuie.Seara buna si...poftă mare.🥰🥰🥰

  • Like 3
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri
Acum 9 ore, alice-ali a spus:

Nici ala nu e bun :))) 

ramai la slim-urile tale ca alea sunt de bărbați adevărați 🙄🤭🤣🤣🤣

Cam rea de la o vreme! Dai tot din casa! 😅🤣😅

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salutare la bajeti si fete.İeri am ajuns si eu la aceasta frumoasa femeie si imi tot caut cuvintele(numai de bine) sa ii fac o descriere care i se cuvine.Parerea mea este ca e de 10/10 la toate capitolele si ce mai cred este ca atitudinea unei fete frumoase ce se respecta intotdeauna e oglinda a ceea ce primeste.Mie unu imi pare rau ca nu am cunoscut-o mai devreme sa imi pot lasa o parere aici.Deci,Alice ptr mine ieri a fost 🤯🤯🤯,frumoasa,vorbareata,stie sa te faca sa te simti in largul tau,iar restul vine de la sine.Nu prea ma pricep sa fac recenzii,le fac mai rar insa fata asta chiar merita contrar unor opinii de aici.De revenit:mereu ptr mine.Alice te pup si sper sa ai parte mereu numai de barbati k-lumea!😘

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 44 minute, babaiu32 a spus:

Salutare la bajeti si fete.İeri am ajuns si eu la aceasta frumoasa femeie si imi tot caut cuvintele(numai de bine) sa ii fac o descriere care i se cuvine.Parerea mea este ca e de 10/10 la toate capitolele si ce mai cred este ca atitudinea unei fete frumoase ce se respecta intotdeauna e oglinda a ceea ce primeste.Mie unu imi pare rau ca nu am cunoscut-o mai devreme sa imi pot lasa o parere aici.Deci,Alice ptr mine ieri a fost 🤯🤯🤯,frumoasa,vorbareata,stie sa te faca sa te simti in largul tau,iar restul vine de la sine.Nu prea ma pricep sa fac recenzii,le fac mai rar insa fata asta chiar merita contrar unor opinii de aici.De revenit:mereu ptr mine.Alice te pup si sper sa ai parte mereu numai de barbati k-lumea!😘

Mulțam fain :x

(aștept sucul) :*

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...