Sari la conținut

Alice 0721771734


Postări Recomandate

Vineri pe seara zaresc intr-un colt de forum ca dra a sosit din nou in Constanta.

O contactez sa ne vedem pt a doua zi la pramz , ea zice ca nu se trezeste asa devreme, eu zic ... asta e.

Dar ce sa vezi, sambata la pranz verific daca s-a trezit , ea cica da, eu ma ofer sa vin cu o cafea si ea se ofera ….sa ma primeasca..

Am sarit pe cal si galop in Mamaia ca deja eram oarecum in intarziere.

Baut o cafea , schimbat cateva impresii si procedat spre dus.

Ce a urmat e marca integistrata Alice, eu am o singura recomandare nu incercati LOT sau amanati cat puteti ca are ea un procedeu de exterminare …ce n-ai vazut.

Note 9 pe linie 

Sanii 10++++

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Suli-na
  • Oras:Suli-na
1 oră în urmă, Orb1t a spus:

De ce crezi ca era sa dea cu masina peste Alice? 🤣🤣

Las' ca are si fata asta un cur si niste joc de glezne, cand incepe te sugruma de cocoșel de il sufoca!  Asa ceva n-am mai vazut,  zici ca Alice astea au draci pe ele de nici nu mai poti sa scoti cocoșelu din dansa!:))

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Suli-na
  • Oras:Suli-na

Daca n-am calcat-o cu masina, am zis s-o calc cu feru' de calcat!:))

Pentru cine nu a apucat sa citeasca ceea ce au sters adminii, era s-o iai pe capota acum cateva zile cand traversa fraudulos strada in zona Moonlight!

Deci am facut programarea gen live, la fatza locului.  Cazare in RH, motiv pt care mi-am permis sa-mi bat joc de apa calda, m-am tuns, m-am barbierit, m-am facut fresh la ea pe banii proprietarului :)) ( sefu vezi ca glumesc, stiu ca citesti pe aici), ai o baie de neam prost de zici ca e dormitorul meu, poti sa pui si un pat acolo sau o canapea de piele d-aia pe colt!:))

 

Alice, o harcă batrana de vreo 24-27 ani, buna in draci , multi îi lauda sânii, eu îi laud si curul, asra asa ca o paranteza! 

Să știe fazele cu stat la o apa sau suc deci nu mai zic dă ele, zic doar ca partea de dormitor lasa de ...aș mai vrea! 

Am tinut cont de sfatul unui coleg si am refuzat LOT, i-am zis ca de banii mei ma distrez numai eu, dar pla! M-a facut ca la macelarie!

Fata e bomba, are un corp superb,  îi place pla sau simuleaza perfect,  asta si vrem, sa vedem o partenera dornica si relaxata!

Nu am avut șansa sa o mai reîntalnesc de prin 2017-2018, dar acum m-am razbunat!

Pentru 300 ora si pentru gusturile mele pot spune doar atat:

Locatie 10-pt futut!

Aspect 10

Igiena 10

 Gfe 9 ca nu vrea sa se pupe nici cu limba nici cu buzele, bine ca ii plac limbile:)))

Sex....a stat cum am vrut eu si am oprit-o sa ia initiativa sa nu ma fac de panarama! Zic 10 si aici!

Ar mai fi cate ceva de zis dar ma opresc aici  sa nu zica lumea ca mi-a pus kizda pe fatza si am devenit orb!

Pana pe 6-9 iunie cand va pleca, o sa mai dau 7-8 curse prin zona daca astrele se aliniaza!

Epilog:

O recomand oleaca asa, spre dependență!

 

  • Like 3
  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Suli-na
  • Oras:Suli-na
Acum 32 minute, haloowen a spus:

Daca n-am calcat-o cu masina, am zis s-o calc cu feru' de calcat!:))

Pentru cine nu a apucat sa citeasca ceea ce au sters adminii, era s-o iai pe capota acum cateva zile cand traversa fraudulos strada in zona Moonlight!

Deci am facut programarea gen live, la fatza locului.  Cazare in RH, motiv pt care mi-am permis sa-mi bat joc de apa calda, m-am tuns, m-am barbierit, m-am facut fresh la ea pe banii proprietarului :)) ( sefu vezi ca glumesc, stiu ca citesti pe aici), ai o baie de neam prost de zici ca e dormitorul meu, poti sa pui si un pat acolo sau o canapea de piele d-aia pe colt!:))

 

Alice, o harcă batrana de vreo 24-27 ani, buna in draci , multi îi lauda sânii, eu îi laud si curul, asra asa ca o paranteza! 

Să știe fazele cu stat la o apa sau suc deci nu mai zic dă ele, zic doar ca partea de dormitor lasa de ...aș mai vrea! 

Am tinut cont de sfatul unui coleg si am refuzat LOT, i-am zis ca de banii mei ma distrez numai eu, dar pla! M-a facut ca la macelarie!

Fata e bomba, are un corp superb,  îi place pla sau simuleaza perfect,  asta si vrem, sa vedem o partenera dornica si relaxata!

Nu am avut șansa sa o mai reîntalnesc de prin 2017-2018, dar acum m-am razbunat!

Pentru 300 ora si pentru gusturile mele pot spune doar atat:

Locatie 10-pt futut!

Aspect 10

Igiena 10

 Gfe 9 ca nu vrea sa se pupe nici cu limba nici cu buzele, bine ca ii plac limbile:)))

Sex....a stat cum am vrut eu si am oprit-o sa ia initiativa sa nu ma fac de panarama! Zic 10 si aici!

Ar mai fi cate ceva de zis dar ma opresc aici  sa nu zica lumea ca mi-a pus kizda pe fatza si am devenit orb!

Pana pe 6-9 iunie cand va pleca, o sa mai dau 7-8 curse prin zona daca astrele se aliniaza!

Epilog:

O recomand oleaca asa, spre dependență!

 

Rectific...nu a fost 300 pentru k ora. Am stat cam o finalizare jumate gen...ea avand 350 ora, eu am stat o finalizare mai lunguță si am zis sa nu fie nici ca ea, nicj ca mine!  300, cca 40- 45 min asa...dracu mai stie!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
1 oră în urmă, haloowen a spus:

Daca n-am calcat-o cu masina, am zis s-o calc cu feru' de calcat!:))

Pentru cine nu a apucat sa citeasca ceea ce au sters adminii, era s-o iai pe capota acum cateva zile cand traversa fraudulos strada in zona Moonlight!

Deci am facut programarea gen live, la fatza locului.  Cazare in RH, motiv pt care mi-am permis sa-mi bat joc de apa calda, m-am tuns, m-am barbierit, m-am facut fresh la ea pe banii proprietarului :)) ( sefu vezi ca glumesc, stiu ca citesti pe aici), ai o baie de neam prost de zici ca e dormitorul meu, poti sa pui si un pat acolo sau o canapea de piele d-aia pe colt!:))

 

Alice, o harcă batrana de vreo 24-27 ani, buna in draci , multi îi lauda sânii, eu îi laud si curul, asra asa ca o paranteza! 

Să știe fazele cu stat la o apa sau suc deci nu mai zic dă ele, zic doar ca partea de dormitor lasa de ...aș mai vrea! 

Am tinut cont de sfatul unui coleg si am refuzat LOT, i-am zis ca de banii mei ma distrez numai eu, dar pla! M-a facut ca la macelarie!

Fata e bomba, are un corp superb,  îi place pla sau simuleaza perfect,  asta si vrem, sa vedem o partenera dornica si relaxata!

Nu am avut șansa sa o mai reîntalnesc de prin 2017-2018, dar acum m-am razbunat!

Pentru 300 ora si pentru gusturile mele pot spune doar atat:

Locatie 10-pt futut!

Aspect 10

Igiena 10

 Gfe 9 ca nu vrea sa se pupe nici cu limba nici cu buzele, bine ca ii plac limbile:)))

Sex....a stat cum am vrut eu si am oprit-o sa ia initiativa sa nu ma fac de panarama! Zic 10 si aici!

Ar mai fi cate ceva de zis dar ma opresc aici  sa nu zica lumea ca mi-a pus kizda pe fatza si am devenit orb!

Pana pe 6-9 iunie cand va pleca, o sa mai dau 7-8 curse prin zona daca astrele se aliniaza!

Epilog:

O recomand oleaca asa, spre dependență!

 

E prea putin sa te mai duci la ea numai de 7-8 ori.....🤝

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 19 minute, Alvaro82 a spus:

Bravoo ba baiatuleee la cate pulii au intrat in ea vezi sa nu te indragostesti de ea ca poate lasa bine amprenta la fel ca si Antonia stiu baietii mai vechii ce zic Nea Gica, Etc

De aia mori tu acum,  de focu la pulile intrate în mine =)))

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
1 oră în urmă, Alvaro82 a spus:

Cat te mai tine si pe tine fizicul,daca ai gena buna mai duci, dupa 30 incep sa te doara si ovarele si tatele, etc etc….

E o vorba înțeleaptă din bătrânii și se potrivește mănușă 

" o femeie pan' la moarte, un bărbat atat cât poate " 

Hai te pup și vezi-ti de viața ta, de a mea ma ocup singură 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Stai lin ca imi vad de viata mea doar ziceam de flacaii  aia care care se incanta,apropo Peste mai ai? Sau esti singura acum? Dak esti singura bravo tie dak ai tot tiganul ala langa tine e clar asa ramai pana scapi de el….

Link spre comentariu
Reputație: 2008
4 hours ago, alice-ali said:

E o vorba înțeleaptă din bătrânii și se potrivește mănușă 

" o femeie pan' la moarte, un bărbat atat cât poate " 

Hai te pup și vezi-ti de viața ta, de a mea ma ocup singură 😘

Acum am aflat de ce crapa barbatii mai repede. 🤣

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Xxxx
  • Oras:Constanța
  • Telefon: Xxxx
  • Oras:Constanța
Acum 5 ore, alice-ali a spus:

E o vorba înțeleaptă din bătrânii și se potrivește mănușă 

" o femeie pan' la moarte, un bărbat atat cât poate " 

Hai te pup și vezi-ti de viața ta, de a mea ma ocup singură 😘

Fals.,,Un bărbat pînă  la moarte și o femeie cit poate" asta-i proverbul adevărat. 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

💥Disponibilă astăzi până la ora 23:00💥

Prețul: 200lei finalizarea / 350lei ora

Servicii:sex oral 👄neprotejat/protejat (în funcție de igiena ta)

Sex normal (protejat) în orice poziție 

Sex între sâni 🍒

69 👅

 

 

P.S. - Dacă îmi scrieți pe whatsapp și nu răspund imediat lăsați un timp în care va pot deranja înapoi  👄

 

          

20230602_124210-01.jpeg

  • Inimioara 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...