Sari la conținut

Alice 0721771734


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
1 oră în urmă, deltatulcea a spus:

Cam greu răspunde domnișoara...

La ce sa raspunda? Daca face fk? A mentionat un coleg putin mai sus, pe aceasta pagina fix raspunsul la aceasta intrebare. Daca voi nu va obositi sa cititi, ea de ce s-ar obosi sa scrie?🤣🤣

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 2 ore, talibanu a spus:

La ce sa raspunda? Daca face fk? A mentionat un coleg putin mai sus, pe aceasta pagina fix raspunsul la aceasta intrebare. Daca voi nu va obositi sa cititi, ea de ce s-ar obosi sa scrie?🤣🤣

Tu taci  :)))

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 2 ore, SenorMoney a spus:

Ai auzit @talibanu? Așa că mucles haha

La cati bani am lasat eu la alice, are dreptul sa zica ce vrea ;) tu in schimb, poti incepe prin a ii face o vizita si apoi sa comentezi ;)

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
La 02.11.2023 la 22:00, talibanu a spus:

La cati bani am lasat eu la alice, are dreptul sa zica ce vrea ;) tu in schimb, poti incepe prin a ii face o vizita si apoi sa comentezi ;)

@talibanuTe înțeleg...Eu cam am inceput acum câțiva ani .nu .multi că tine recunosc dar totuși ..Apropo..ce mai știi se Sorin..că nu mai răspunde pe wapp..Și Obi mă cunoaște..Nu are relevanță..Sant fostul..L...X...Să fii iubit taximetrist jegos ha ha . 🤣

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Oras:Constanța
  • Disponibila

Salut , mai devreme am plecat de la Alice , o programare spontana și am avut noroc sa prind loc liber , o revedere cu ea după ceva vreme chiar mi a fost.dor de ea și de serviciile ei ireproșabile , aceeași fata superbă , plăcută și mai ales că ai cu cine sta de vorba ...fara grabă ! Nu mai povestesc acțiunea că știți voi majoritatea cum este ...cadoul a fost 250 cu extra ! De revenit oricând ! 

Pe : am depășit cele 30 min alocate dar fără nici un reproș , eu m am simțit sa plec sa nu incurc pe altcineva și ea mi a spus sa mai rămân la o țigară ,știe să își gestioneze timpul ...o gazda bună și repet plăcută ! Spor 

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salutare frati de ciocane.Acum 10 min am iesit pe usa acestei mândrețe de fată.Ba nu stiu voi, dar mie de cand a mai pus mâna pe mâncare adevarată,imi place maxim fata asta,nu am frate ce sa-i reproșez,e fix tiparul meu.Ajuns in casă,stat la o țigară,fără duș că eram de acasă fresh,si apoi hai in camera obscură,cum a făcut-o Alice...si incepe cu bubuiala.Eu nu ințeleg cum de nu e la top,fraților...o avem de ceva ani pe la noi,e dulce,pro client,daca nu esti mârlan,servicii super...de ce nu o pune cine trebuie?Ptr mine stilul ei lento la oral...e exact ca rețeta care ti-o da doctorul,e ce trebuie,imi place maxim,si...plm tot ce face,e de nota 100,nu stiu cine o ține deoparte de top.Finalizat glorios,spalat si pe cai ca mai am si treabă.Alice...ești o minune de fată,ptr mine cel puțin...sper ca locul 1 in top sa iți fie atribuit.Ms ptr tot si...te pup.Până data viitoare...ai grijă de tine.😘😘😘

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0722222222
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0722222222
  • Oras:Constanta

Susțin! I-am recomandat și eu să stea mai mult pe aici pentru că are toate șansele să ajungă la top, deși există un minus.. fie vom ajunge mai greu la ea, fie poate lipsi perioade mai lungi, ceea ce se întâmplă cam cu toate fetele de la top în ultima vreme.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...