Sari la conținut

Alice 0721771734


Postări Recomandate

  • Oras:CONSTANTA
  • Oras:CONSTANTA
La 10.02.2023 la 23:28, luv696 a spus:

Chiar am reușit să o prind azi,bine am făcut programarea de ieri.Alice top as usual  o fată de nota 10+

Later edit: îi place să fie linsă cum trebuie și reacționează foarte frumos...din păcate pentru mine cel puțin nu-i place să fie linsă în cur(se gâdilă)...

  • Haha 1
Link spre comentariu

Salutare tuturor!

Revin și eu la voi cu o veste buna…s-a întors Alice!!!!

Am avut șansa sa aflu din timp de noua escapada a lui Alice așa ca am profitat și i-am făcut o vizita.Pentru cei care o cunosc sa știți ca Alice oferă aceleași servicii de calitate cu care erați obișnuiți iar pentru cei care nu au avut șansa sa o întâlnească eu zic sa nu mai piardă vremea.Probabil, ca de obicei, nu va sta mai mult de o săptămâna - doua dar e timp suficient sa o găsiți disponibilă.
Trec la câteva note de la întâlnirea de astăzi:

1.Alice- 9 - aceeași fata dulce ai zâmbitoare, cu un chip cuminte dacă o vezi pe strada dar și seducătoare și puțin nebuna in pat.Nu are rost sa va descriu cum arată la corp…găsiți mai sus poze de o mie de ori mai graitoare.

ON-9-9,5 deep, umed, făcut cu pasiune, fara sa obosească,fara sa întrebe dacă vrei sa treci la altceva.Eu am optat pt un CIM pe care n-o sa-l uit prea curând…😊😊

NP  - 9- am încercat vreo 4 poziții, se simte foarte bine, se umezește natural, nu obosește iar priveliștea cu fundul bombat și puțin creol e de vis

Igiena 10 ca de obicei, dus înainte și după…nimic de comentat

Locatia - 9 - Summerland - cald,curat, apa calda, prosoape, pat confortabil….poate puțin mai departe decât eram obișnuiți dar traficul e lejer acum și se ajunge rapid.Nici nu mai contează 10 min in plus sau in minus ținând cont de tratatia primită.

Cadoul e 200/300 cu un mic supliment pt CIM iar programul cred ca e destul de flexibil dar nu pare a fi totuși foarte matinala.Eu m-am descurcat f bine și simplu comunicând pe Whatsapp…

Sper ca v-am dat o veste buna și sper sa aveți parte de experiențe de neuitat.

 

 

  • Like 2
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Suli-na
  • Oras:Suli-na
La 22.11.2022 la 11:49, hvshvs a spus:

Salutare tuturor,

Am avut norocul sa o intalnesc pe Alice de mai multe ori însă nu am lasat nicio recenzie pana acum.Ma simt dator dupa vizita excepțională de ieri sa împărtășesc cu voi experienta trăită.

Dupa cum v ati obisnuit, Alice prefera ca locație zona Mamaia la blocurile Moon Residence- se ajunge f repede din CT si sunt destule locuri de parcare in perioada asta.Programarea se face simplu pe whatsapp si ca de obicei totul a decurs perfect.Programul cred ca e de la 9-10 pana seara tarziu dar sigur primiți detalii la telefon.Trec direct la note ca sa fiu mai eficient:

Aspect - 9,5 Alice a ramas aceeasi fata zâmbitoare, primitoare si lipicioasa.Parca nu mai este atat de slim ca in trecut dar proporțiile sunt perfecte.Pielea e fina si putin creolă, sânii fara cusur, fundul rotund si bine iesit in evidență...pe masura ce- mi reamintesc parca mi as mai face o programare...

Locație- 10 Cald, curat, apa calda, prosoape, Geluri de dus,lenjerie curată...

Igiena - 10 Duș inainte si dupa...epilata ca la carte - chiar nu e nimic de comentat

ON -10  Fata asta chiar stie de face...Deep , umed, fara sa obosească, parca si mai intens in 69...ce sa mai zic...vis.

NP - 9,5 Perfecta in LOT, se implica maxim, sunete exact cum trebuie, priveliște de neuitat in doggy,am incercat 4-5 poziții , nu da semne de oboseala sau lipsa de interes.Finalizarea  a fost corporală dar sigur aveți si alte opțiuni 

GFE - pentru mine tot 10 dar probabil depinde si cum o abordezi.E o placere sa stai la o Țigara inainte si dupa.Nici vorba de uitat la ceas sau folosit telefonul de a lungul intalnirii

Cadou 200/300 raport perfect calitate/ pret

Va sfatuiesc sa nu o ratați mai ales ca stiti ca vine destul de rar si nici nu zăbovește prea mult prin zona.

Succes

 

 

 

Acum 2 ore, hvshvs a spus:

Salutare tuturor!

Revin și eu la voi cu o veste buna…s-a întors Alice!!!!

Am avut șansa sa aflu din timp de noua escapada a lui Alice așa ca am profitat și i-am făcut o vizita.Pentru cei care o cunosc sa știți ca Alice oferă aceleași servicii de calitate cu care erați obișnuiți iar pentru cei care nu au avut șansa sa o întâlnească eu zic sa nu mai piardă vremea.Probabil, ca de obicei, nu va sta mai mult de o săptămâna - doua dar e timp suficient sa o găsiți disponibilă.
Trec la câteva note de la întâlnirea de astăzi:

1.Alice- 9 - aceeași fata dulce ai zâmbitoare, cu un chip cuminte dacă o vezi pe strada dar și seducătoare și puțin nebuna in pat.Nu are rost sa va descriu cum arată la corp…găsiți mai sus poze de o mie de ori mai graitoare.

ON-9-9,5 deep, umed, făcut cu pasiune, fara sa obosească,fara sa întrebe dacă vrei sa treci la altceva.Eu am optat pt un CIM pe care n-o sa-l uit prea curând…😊😊

NP  - 9- am încercat vreo 4 poziții, se simte foarte bine, se umezește natural, nu obosește iar priveliștea cu fundul bombat și puțin creol e de vis

Igiena 10 ca de obicei, dus înainte și după…nimic de comentat

Locatia - 9 - Summerland - cald,curat, apa calda, prosoape, pat confortabil….poate puțin mai departe decât eram obișnuiți dar traficul e lejer acum și se ajunge rapid.Nici nu mai contează 10 min in plus sau in minus ținând cont de tratatia primită.

Cadoul e 200/300 cu un mic supliment pt CIM iar programul cred ca e destul de flexibil dar nu pare a fi totuși foarte matinala.Eu m-am descurcat f bine și simplu comunicând pe Whatsapp…

Sper ca v-am dat o veste buna și sper sa aveți parte de experiențe de neuitat.

 

 

Cam in acelasi tipar intr-o perioada de cca 5 luni!

  • Haha 2
Link spre comentariu

Astăzi am fost și eu la Alice,servicii de top ireprosabile.Igiena 10 + Locatie luxxxx Mamaia Nord  etaj 2 .Atitudine foarte placuta,îmi place ca respecta programările.

De revenit cu placere.Sa stai cit mai mult la noi draga

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Proaspat plecat de la Alice, numai fusesem la ea de anul trecut cred. Ajuns in mamaia nord, ea dezinvolta, fumat o tigara, stat la o barfa. Actiunea in dormitor chiar buna. Terminat actiunea, stat la o tigara SI la alta barfa SI suit in Uber am fost, eram lihnit de foamea. De adaugat CA e genul de fata cu care poti iesi la cafea linistit SI ai ce vorbii cu ea. Nu e timida, vorbeste SI ea.

CA note:

Oral- nu stiu, nu a fost nevoie la mine, ala micu' era pus pe treaba deja😅

NP - 10, ea deasupra, imediat am fost gata🤫

Fizicul - 9 spre 10 frumoasa fata

Chip- 10 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Mangalia
  • Oras:Mangalia
Acum 2 ore, stefialex24 a spus:

Proaspat plecat de la Alice, numai fusesem la ea de anul trecut cred. Ajuns in mamaia nord, ea dezinvolta, fumat o tigara, stat la o barfa. Actiunea in dormitor chiar buna. Terminat actiunea, stat la o tigara SI la alta barfa SI suit in Uber am fost, eram lihnit de foamea. De adaugat CA e genul de fata cu care poti iesi la cafea linistit SI ai ce vorbii cu ea. Nu e timida, vorbeste SI ea.

CA note:

Oral- nu stiu, nu a fost nevoie la mine, ala micu' era pus pe treaba deja😅

NP - 10, ea deasupra, imediat am fost gata🤫

Fizicul - 9 spre 10 frumoasa fata

Chip- 10 

👏 e De stiut am sa o vizitez 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium

Alis este ce trebuie , este una dintre puținele fete care merita sa lucreze în acest domeniu.

Punctuala

Nu te grăbește

Igiena👍

Oral plăcut

Normal accepta pozitii , fantezii

Face masaj

Alege mereu locații lux

Poze reale

Recomand

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 7 ore, SoloSikoa a spus:

@talibanu cea mai tare recenzie ever😀😀😀😂😂

Citeste in urma...sunt destule recenzii...daca mai fac, iar zice lumea ca promovez pe nu stiu cine

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 4 ore, SoloSikoa a spus:

Era în spirit de gluma 😊😊

Stiu :)

Acum 3 ore, Acadika a spus:

Se pare ca a plecat Sâmbăta,nu?

Zicea ceva de marti sau miercuri, incearca sa ii dai un whatsapp

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salutare frati futaciosi.Revedere cu drag acum 2 zile cu Alice,ca de obicei locații curate,vis-a-vis de Crazy,Summerland.Aceeasi zana ca de obicei,cu toate ca am fost măgar de 2 ori,programari neonorate din motive personale,tot am fost băgat în așternuturile ei.Serviciile...fără comentarii..10+++....dulceață de fata,știu de la ea ca pleca azi,sper sa nu o fi făcut-o.Alice te pup,pana la vara sper sa mai vi.😘😘😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...