Sari la conținut

Alice 0721771734


Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Noroc cu tine, fata! Acum ma văzut ca au șters ăștia de la Apple emojiul ăla cu ăla ce baleste...

Trage și tu de curul ăla cu 2 mâini sa vedem și noi Jumanji intre bucile tale.

nu mai bine faceți “voi” o vizita pe la mine și o sa vedeți live? :)) :*
Link spre comentariu
Vizitator guru_
Reputație: 0

A zis ca nu

Cică ai pula mare!

Da?!

Pe unde am fost și eu recenzat și nu știu!?

Ma bucur de apreciere (sau nu) insa doar cu lupa pare mare - este și ea acolo intre picioare și își face treaba, însă numai mare nu este!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Bună băieții , la cerințele voastre o sa fac “o actualizare” a serviciilor și prețurilor.

150 RON o finalizare

250 RON o ora

Servicii: oral neprotejat (in funcție de igiena), normal protejat, sex între sânii, 69, sărutări/mângâieri, masaj de relaxare, CIM ( 50 RON extra).

Program: Eh... aici este o problema, nu mai pot avea un program fix din cauza unor probleme personale, dar exista whatsapp-ul (este pe numărul de orange, 0746672569) unde putem vorbi și stabili o întâlnire, chiar dacă nu pot vorbi la telefon, acolo pot Răspunde imediat cum văd mesajul :)

Va pupacesc și va aștept cu o programare :*

  • Like 3
Link spre comentariu

Alice in the Wonderland

 

Seara de iarna dar nu prea ....numai buna pentru o vizita in Wonderland.

 

Programat si ajuns la timp + 2’minute ...trafic de rahat la ora aceea...fapt pentru care am fost admonestat...bine ca nu am fost dat in ghearele felinelor numite pume (acum nu stiu cum le-a clonat ca ultima data era numai una...dar asta e probabil una din minuni).

 

Scapat cum am zis din ghearele felinelor, si dupa un interludiu de igienizare, am intrat drept in gherele lu' Alice...

 

Eheheee fratilor si frumoasa Alice face ca tortura sa fie placuta de sus si pana jos si inapoi in sus, te trece prin focurile iadului (unde am merita sa ajungem curvari nenorociti ce suntem) dar iti da sa gusti si din nectarul zeilor, unde cu aplomb te duce pana cand corpul ti se arcuieste si sageata lui Eros sta sa-si ia zborul.

 

Si atunci, lasi deoparte toate povestile coclite din vest si te intorci la traditionalul Creanga si povestea pulii si o pui pe toate partile, ii aduci aminte si de capra (cu trei iezi- dar iezii nu erau), te razbuni pe fata babei si o iubesti pe fata mosului, pana cand intr-un final o imblanzesti si ii dai sa manance tot jarul din tine ca in Povestea lui Harap Alb.

 

Bineinteles ca la finalul unei ore de poveste trecem si prin Punguta nu cu doi ci cu trei bani.

 

Acum lasand povestile deoparte matematic lucrurile ar arata asa:

 

Locatie: 8+

Prezenta : 9+

ON: 9+(pt CIM)

NP: 8+9poate trebuia pus ala foc mic la inceput)

GFE: 7... pentru ca suntem ca in fata mosului, ea fata tanara eu mos batran, daca este permis pleonasmul, mai trebuie ceva acomodare dar cred ca se poate si mai bine

Halatul: cum am spus mai sus : trei bucati

 

Si am incalecat pe-o sa si v-am spus povestea asa....

  • Like 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...