Sari la conținut

Galati - 0758549002


Postări Recomandate

Salutare ! Am fost si eu pe acolo. Pare sa fie cea de a doua .... Comunicativa , arata 8/ 10.... iar la servicii...oralul neprotejat scurt de tot, graba maxima..la normal e ok...alegi ce pozitie vrei...nu face finalizare orala.

. Eu nu ma mai duc. Asa de o incercare in lipsa Deei , merge.

Deea e cea tatuata sau invers? Cati ani pare ca are?

Link spre comentariu
  • Oras:Unde-i bine!
  • Oras:Unde-i bine!

Am făcut și eu o vizită acestei domnișoare, dar la Brăila, unde activează din când în când. Am  găsit-o la telefonul din titlu, a vorbit destul de ok, mi-a spus unde să ajung, fără probleme.

Apartamentul este destul de ok, zona Școlilor/Roșiorilor, mai are o colegă, dar n-am văzut-o, era în cealaltă cameră, cred că lucra ceva...

Fata e frumușică, dar nu mai e chiar tinerică, corpul e bine proporționat, țâțele medii dar destul de soft, în niciun caz nu rămâi cu gura căscată. Nicio poză din cele postate mai înainte nu este a ei, doar acestea din anunțul în vigoare sunt reale. Am fost foarte atent, pentru că aveam așteptări mari și speram ca pozele de pe topic să fie reale.

Am schimbat vreo două vorbe, cu sonorul la minim (vecină reclamagiță), am ales clasicul 100/30min/ON+NP, fără CIM, fără anal, fără cunni&69, fără FK.

Oralul...n-am putut să-mi dau seama, a băgat-o și a scos-o din gură cam de 10-15 ori, apoi mi-a montat guma fără alte întrebări sau finețuri și m-a întrebat ce poziție vreau...

La normal se simte destul de mișto, e strâmtă, dar nu s-a prea udat, nici cu lubrifiant parcă n-a dat, că la un moment dat mergea cam pe uscat. În fine, am mai schimbat vreo două poziții, fără s-o lungesc, că nu prea aveam de ce.

Am primit exact ce mă așteptam, un futai cam fiasco, ca atunci când nu-ți răspunde nicio favorită și nici vreuna din categoria a doua.

Loc: 7-8(n-am intrat în baie)

Fata: 7

Oral: 5

Normal: 7

Igienă: 7 (cam neepilată pe picioare)

Atitudine: 6-7

NOGFE

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20210603/1043/08427f02d8aed79aa47899a0dad5bc1c.jpg

  • Like 8
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0755771710
  • Oras:Galati
  • Telefon: 0755771710
  • Oras:Galati

Am fost si eu aici , ca locatie la bloc L la nespalata in centru, ma astepta pe hol intr-un prosop...., intuneric bezna in camera cand intri a zis ca nu merge becu de pe hol , cerut la baie igienizat si trecut la treaba , s- a pus in genunchi o suge binisor fara atentie la oo , un pic cam scurt oralul , montat balonasul si trecut la treaba finalizat pe la spate ...

Ca si note :

O/n 7 

Normal/P 6 nu a fost chiar wow

Pret 100/200 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...