Sari la conținut

Topul nostru cel de toate zilele


Postări Recomandate

Postat

Eu sunt in Brighton... Fete bune sub 200£ ora, rar gasesti...Eu mi-am propus sa bifez cam din toate natiile. Dar este un grup de englezoaice aici, toate slim, si toate frumoase frate, si se conosc intre ele, poti sa aranjezi sa te vezi cu câte doua.Nu au toate cim in meniu din pacate...Mai stiu si vreo 2 fete din polonia, una are 21 de ani, venita la studii.Multe vin aici doar perioada scurte, gen o saptamana,vin din Londra...Si mai este o englezoaica, are 32 de ani, dar cum arata si ce treaba face,sa-ti bagi pula,dar e 500£ ora...Si cam te doare inima,inca nu am fost la ea, dar o bifez eu dupa covid.. 🤣🤣Am curentat-o pe una din prietenele ei...250£ ora,fata e gen top model...Dar fara feedback nu calci la ele...Daca ai cont pe adultwork, si mai vii in UK, pot sa iti recomand câte ceva.. 😂😂

  • Like 1
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Postat

Potolea ,

 

Repet..la suava faceam.abonament...da ultimele experiente au fost jenante, le rezum

 

1. Dupa 20 min stresata ca nu imi dau drumul desi i am dat idei sa imbunatateasca umpic

 

2. Luat o ora...dupa 40 min in care a stat ca o scandura , total necooperanta , de abia astepta sa plec.

Dureri de pasarica la OnTop, dureri de fese , nu ma lasa sa o tin de cur deloc

Mangaieri din parti

Gemete .???..silence total de parca maica sa era in bucatarie si asculta

Multa laba ca o doare maxilarul...etc 69 in nici un caz , ca nu ii place

 

Echimoze de la fostii , ...apropo, nu mai muscati fata asa tare colegilor

 

Acuma faptul ca e frumoasa si tinara nu ii da voie la arogante si minciuni .

 

GFE...undeva la zero...si respect pt client la fel. Servicii inexistente

.

Sa o compari pe Andreea cu ea...nici pe departe. Andreea e o pornista de exceptie...Suava e o fatuca f tinara care a dat de gustul banilor facuti usor , pe principiul ca "are balta peste' si are atuurile enumerate mai sus, la care multi barbati se moaie..

 

 

 

 

Nu se compara prestatia Andreei  cu a lui suava...dar parca blonda s-a mai cizelat de la revenire si de cand a umflat perturile cu 50 de lei sau poate mi s-a parut.

Eu n-am fost la ea asa des ca tine.

  • Like 3
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Postat

Nu se compara prestatia Andreei  cu a lui suava...dar parca blonda s-a mai cizelat de la revenire si de cand a umflat perturile cu 50 de lei sau poate mi s-a parut.

Eu n-am fost la ea asa des ca tine.

Tu ai mers zilnic si vad ca esti tare nemultumit de ea. A mai zis unul de ca fost de 16 ori la ea si tot nefericit.

  • Like 2
  • Oras:Paris
  • Oras:Paris
Postat

Bravo .

 

Am stat in Epsom si trebuia sa merg mai central spre Victoria station. Pe gumtree si inca un site luam fete...un site care aduna numai anunturi de agentii, si mai erau lituanience si slave.... O blow ajungea si 50 ...de doi ani nu am mai fost si am cam uitat. Da acolo te iau femeile din bar si te fwt la ele acasa...numai betive si mediocre acolo.

   La 500 ora trag fuga in Chisinau sau Odesa si ma sextenuez o saptamina de banii aia. Eu stau si pe badoo si tinder si agat ...la 200 paunzi era o asiatica de nota doishpe...sunt multe care studiaza si chiriile sunt mari. Aia era in City...si acum visez la ea 

  Acuma ma stradui sa socializez cu pufarine din Kiev..Dnipr..le pot aduce la mine fara viza.

 

 

 

Eu sunt in Brighton... Fete bune sub 200£ ora, rar gasesti...Eu mi-am propus sa bifez cam din toate natiile. Dar este un grup de englezoaice aici, toate slim, si toate frumoase frate, si se conosc intre ele, poti sa aranjezi sa te vezi cu câte doua.Nu au toate cim in meniu din pacate...Mai stiu si vreo 2 fete din polonia, una are 21 de ani, venita la studii.Multe vin aici doar perioada scurte, gen o saptamana,vin din Londra...Si mai este o englezoaica, are 32 de ani, dar cum arata si ce treaba face,sa-ti bagi pula,dar e 500£ ora...Si cam te doare inima,inca nu am fost la ea, dar o bifez eu dupa covid.. Am curentat-o pe una din prietenele ei...250£ ora,fata e gen top model...Dar fara feedback nu calci la ele...Daca ai cont pe adultwork, si mai vii in UK, pot sa iti recomand câte ceva..

  • Oras:Paris
  • Oras:Paris
Postat

Da...cite 4-5 zile la rand si ii lasam de atunci 150 nu 100. Pina a devenit f aglomerata si cu scenariile de mai sus. 

  Fata nu e de anduranta si e o printesa care are greturile ei.....cind te gauresc toti pensionarii si bagabonzii de 50 ani si 120 kile. Crede ma ca o marcheaza si nu are psihicul de pzda de 30 ani ca Irina, si nici fizicul !

 

 

 

Tu ai mers zilnic si vad ca esti tare nemultumit de ea. A mai zis unul de ca fost de 16 ori la ea si tot nefericit.

  • Like 1
Vizitator vasileblej
Reputație: 0
Postat

Am învățat că ar trebui să nu mă intereseze/futa grija (pe înțelesul unora) ce fac sau ce le plac unora.

Postat

Foarte intelept. De vreme ce fiecare trebuie sa ajunga singur  la concluzia asta, puteai sa o tii pentru tine.

 

PS: te asigur ca nu ma fute grija de ce faci tu.

Vizitator vasileblej
Reputație: 0
Postat

Foarte intelept. De vreme ce fiecare trebuie sa ajunga singur la concluzia asta, puteai sa o tii pentru tine.

 

PS: te asigur ca nu ma fute grija de ce faci tu.

Trolezi prea mult și inutil.

Arată-mi contribuția ta în ultimii ani și ți-o arat pe a mea în ultima luna, te asigur ca e egala sau mai mare ca a ta ;)

 

 

P. S FAPTUL CĂ MI-AI RĂSPUNS CHIAR ARATĂ CĂ TE FUTE GRIJA CE FAC EU . NU TE-AM BĂGAT ÎN SEAMĂ SĂ ÎMI RĂSPUNZI.

P. S. S sa nu îți sară mustața ca se ia unul mai nou ca tine aici, de tine.

 

Și nu încerca să mă cenzurezi ca e cea mai proasta alegere a ta, de vreme ce am dreptul la opinie. Îți sar ideile de lup singuratic din cap.

  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
Postat

De acord cu tine. Dar primul lucru pozitiv e fizicul.Asta e baza.De aici plecam. Apoi pentru a fi de top trebuie sa îndeplinească celelalte puncte: prestație/locație/punctualitate/servicii/recenzii.

 

Andreea- Best Blowjob from Romania. De acord. E lider pe segmentul asta. Dar nu e escorta de top. Nu toți se mulțumesc doar cu un oral de calitate.

Pentru mine top nu inseamna numai prestatie OK , lucru cu programare , corectitudine si GFE.

Ar mai fi cate ceva:

-varsta

-frumusete

-mijloc subtire, jucarie nedecalibrata

-poate si un pic de inocenta, un pic de aer de liceu sau studentie, un pic de spirit ludic,  care , cel putin pentru mine, compenseaza lipsurile la GFE

Acuma nu-i obligatoriu sa avem toti aceeasi parere.

 

  • Like 1
  • Membru Premium
Reputație: 26660
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Postat

Pentru mine top nu inseamna numai prestatie OK , lucru cu programare , corectitudine si GFE.

Ar mai fi cate ceva:

-varsta

-frumusete

-mijloc subtire, jucarie nedecalibrata

-poate si un pic de inocenta, un pic de aer de liceu sau studentie, un pic de spirit ludic, care , cel putin pentru mine, compenseaza lipsurile la GFE

Acuma nu-i obligatoriu sa avem toti aceeasi parere.

Îți respect părerea,care știu că e împărtășită de foarte mulți dintre colegi, numai că vezi tu,ca peste tot,orice top se realizează în baza unui set de criterii obiective cuprinse într-un regulament obligatoriu pentru noi toți.

Dacă doriți anumite schimbări adresați-vă singurului om care poate modifica regulamentul,acesta fiind Pisicuts.

 

PS.:Știu foarte mulți,nu cred că e și cazul tău,care n-au vizitat nicio fată de la top,sau alții au făcut-o cu ani în urmă,care comentează la adresa fetelor doar din auzite,sau din dorința de a se baga în seamă.Sunt destui care vorbesc in cunoștință de cauză,iar unii din difetite "motive".

Spunea cineva că ești inteligent când crezi jumatate din ceea ce ți se spune și înțelept când știi care jumătatea!

  • Like 3

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
Postat

Vrei sa spui preferinte...Repet, la top conteaza calitatea serviciilor demonstrata in timp si respectarea programarilor. In alte zone sunt la top femei ce arata ca niste gospodine dar au servicii excelente. Poate comparatia e fortata dar nu te intereseaza cum arata mecanicul auto sau medicul ci sa-si faca treaba perfect. 

 

Si da, au fost fete de top care nu m-au multumit pentru ca preferintele mele erau altele dar asta nu m-a facut sa cer retrogradarea lor. Am mers la fete testate, noi sau chiar aflate la "De Evitat" care au fost ce am cautat. Recenzia o scriu cu impresiile mele dar notez dupa standard, de aceea am vizite multiple la fete ce au note 6-7 la aspect fizic, oral, normal daca imi ofera acea relaxare cautata de mine...

Nu e vorba de preferintele mele, ci de ceea ce inseamna pentru mine un top la escorte. Pentru tine inseamna altceva. Dar aici sunt impuse criteriile de catre cei care fac regulile, si nu am o mare problema cu asta, pentru ca oricum nu sunt escorte de top in Iasi, adica as face si eu muzica degeaba, ca si colegul recent banat.

Apoi parerea nu o spun ca sa fac reclama negativa vreuneia de la topul actual, pot ramane mult timp acolo. Si anticipez ca va urca incetisor catre top Alinaescorte, sper ca nu i-am gresit IDul.

  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
Postat

B

și dă câteva exemple de fete pe care le vede la top:

-Suava,care îndeplinește un singur criteriu,fiind varză la restul,fapt recunoscut de cei mai înfocați susținători,prost exemplu;

-Bella,mai bună,dar departe de top,citiți topicul si trageți la urma concluzia;

-Miruna și Delia,două foste la top,bune,aș putea spune chiar foarte bune,dar sunt două aspecte pe care nu le știu toți, primul ar fi că nu vor să fie recenzate (atunci cum le introduci în top) si al doilea lucru este punctul meu de vedere, care poate fi eventual subiectiv,nu trebuie neaparat să-mi dați dreptate,este faptul ca s-au cam "îmbolnăvit/molipsit de Public24,adepte a 10-15min,pe repede înainte.

-fata din Coasta Rica,părerile sunt împărțite,dacă ar fi să iau în considerare recenziile a doi colegi: Moneyfucker și P1ctorul.

Ne place sau nu ne place,asta e realitatea,acestea sunt în momentul de față fetele recenzate de noi toți.

Nu am pretenția că cele spuse de mine trebuie însușite și de voi,nu sunt deținătorul adevărului absolut,cum îi aud pe unii.E doar un punct de vedere.

 

Suava, daca te referi la fizic, nu prea mai e de top nici cu asta, si-a stricat textura de la lucrul intensiv si de la cura de slabire gresit inteleasa. Pasarica nu e inca decalibrata, dar cand am vizitat era inrosita de la suprasolicitare. Mai are ea un zambet smecheresc si inca pastreaza ceva din corectitudine, dar nu mai e de top. A fost. Fizic cred ca poate sa revina, daca intelege cum sa isi conserve resursele si cum e cu riscurile aduse de ON si FK.

Bella arata bine in costumul de stewardesa si putin aranjata, cu parul strans. Acum e altceva.

La miruna si delia nu am fost, nu comentez.

Cea din Costa R a disparut cam demult. Cred ca studiaza in alta parte. S-o puna acolo la top.

  • Like 1
Vizitator vasileblej
Reputație: 0
Postat

Nu e vorba de preferintele mele, ci de ceea ce inseamna pentru mine un top la escorte. Pentru tine inseamna altceva. Dar aici sunt impuse criteriile de catre cei care fac regulile, si nu am o mare problema cu asta, pentru ca oricum nu sunt escorte de top in Iasi, adica as face si eu muzica degeaba, ca si colegul recent banat.

Apoi parerea nu o spun ca sa fac reclama negativa vreuneia de la topul actual, pot ramane mult timp acolo. Si anticipez ca va urca incetisor catre top Alinaescorte, sper ca nu i-am gresit IDul.

Învățați să apreciați escortele care sun DOAR pe gustul vostru, evitați acele topice care nu vă interesează pe voi (interesează pe alții). Cred că tu sigur nu mănânci ce nu îți place ție, place la alții. Sunt multe escorte (bune) care ar vizita orașul, dar nu își poate freca cariera din cauza unora. Așa că preferă să vă evite, nu au ce învață, pentru că nimeni nu le învață cu adevărat și civilizat (unele excepții) . De asta vă vin doar teparele.

 

Iar colegul care a fost banat va reveni, doar că cu altă strategie, se va lua urât, împreună cu ceilalți colegi care l-au susținut. Doar că data asta se va lua de cei care scriu în secțiunea transexuali. Și acolo e vorba tot de gusturi. :)

  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
Postat

Învățați să apreciați escortele care sun DOAR pe gustul vostru, evitați acele topice care nu vă interesează pe voi (interesează pe alții).

 

In mare sunt de acord, in ideea de a nu prejudicia o fata corecta. Dar o poza falsa, o alba neagra cu timpul , o teapa cu programarea tot trebuie mentionate. Daca vei cauta, ai sa vezi ca nu mi-am dat cu parerea pe topicele celor din top. Cred ca m-am interesat oleaca de Inna, o sa ma interesez si de Ema probabil.

 

Dar aici ne dam cu parerea despre cum ar trebui sa fie un top. Asa a fost gandit topicul de cel care l-a deschis si e normal sa existe pareri diferite.

Vizitator vasileblej
Reputație: 0
Postat

In mare sunt de acord, in ideea de a nu prejudicia o fata corecta. Dar o poza falsa, o alba neagra cu timpul , o teapa cu programarea tot trebuie mentionate. Daca vei cauta, ai sa vezi ca nu mi-am dat cu parerea pe topicele celor din top. Cred ca m-am interesat oleaca de Inna, o sa ma interesez si de Ema probabil.

 

Dar aici ne dam cu parerea despre cum ar trebui sa fie un top. Asa a fost gandit topicul de cel care l-a deschis si e normal sa existe pareri diferite.

Hai să îți zic un secret, una o știu și eu de la top, în ultimul timp nu mai arata la fel ca înainte când și-a pus silicoane, deși nu mai arata asa, încă mai are clientelă, multaaaaaaaaa. Cu toate că nu o vizitez eu, crezi că alții nu o fac?

Eu am rămas pe gusturile mele (tinerele) pe ea o vizitează clienții care o considera ok pentru ei.

Și sa îți mai zic un secret ), nu promovez chiar descurajez escortele în a întra în topuri. Știi de ce? Intră aiurea în conflicte de astea, iar useri care le promovează se simt prost sau atacati :)

Postat

Trolezi prea mult și inutil.

Arată-mi contribuția ta în ultimii ani și ți-o arat pe a mea în ultima luna, te asigur ca e egala sau mai mare ca a ta ;)

 

 

P. S FAPTUL CĂ MI-AI RĂSPUNS CHIAR ARATĂ CĂ TE FUTE GRIJA CE FAC EU . NU TE-AM BĂGAT ÎN SEAMĂ SĂ ÎMI RĂSPUNZI.

P. S. S sa nu îți sară mustața ca se ia unul mai nou ca tine aici, de tine.

 

Și nu încerca să mă cenzurezi ca e cea mai proasta alegere a ta, de vreme ce am dreptul la opinie. Îți sar ideile de lup singuratic din cap.

Am inteles, nu poti tine pentru tine.

 

Contributia mea pe sectiunea Iasi: asta + contributia altor 3-4 colegi a dus la infiintarea sectiunea, unde ai tu ocazia sa ma freci la cap cu emanatii filozofice.

As putea fi numit membru fondator. :laugh2

 

Baga mare un raspuns inteligent!

Vizitator vasileblej
Reputație: 0
Postat

Am inteles, nu poti tine pentru tine.

 

Contributia mea pe sectiunea Iasi: asta + contributia altor 3-4 colegi a dus la infiintarea sectiunea, unde ai tu ocazia sa ma freci la cap cu emanatii filozofice.

As putea fi numit membru fondator. :laugh2

 

Baga mare un raspuns inteligent!

Contribuția mea pe secțiunea Iași e egala cu a ta.

Vrei să îți arăt contul vechi? Bine că mie nu îmi plăcea sa mănânc rahat prea mult și să mă afirm (pe atunci) .

Fii bărbat, nu mai citi de pe vizitator ;)

 

Cât de membru fondator., asta e stilu romanesc, contribuie ca să ai ce distruge.

 

Edit. Asa e ca ești frustrat ca nu aveai ce întra în "gașca" lui lexy? Aveai prea multe grade, nu îți permiteai. Erqi membru fondator 'ce dracu.

Asa e că în cuibul de bunaciuni de la MC (din Gară) erau bunaciuni? Nu te primea, aveau limită de vârstă. Eu zic să te oprești că îți dau cu "contribuția" în cap :)

Postat

Asa de  nefrecventabil  erai ca fost membru, ca ti-ai facut alt cont.

Asta spune multe despre caracterul tau. :snap

Probabil ca te consideram fix ce esti inca de atunci. :laugh2

 

Lexy -nu ma interesa ce ofera pentru banii ceruti.

Vizitator vasileblej
Reputație: 0
Postat

Asa de nefrecventabil erai ca fost membru, ca ti-ai facut alt cont.

Asta spune multe despre caracterul tau. :snap

Probabil ca te consideram fix ce esti inca de atunci. :laugh2

 

Lexy -nu ma interesa ce ofera pentru banii ceruti.

Întreabă "tovarășul" tău de arme care te pupi bot în bot, zi de zi de ce mi-am făcut alt cont, sau întreabă-l pe motan de ce plm ma facut utilizator al lunii ianuarie că iam zis sa nu mă puie in nici o evidență, nu sunt sau mai bine spus, nu vreau să fiu un membru fondator Nu îmi place când atrag ochi de ăștia curioși și nu îmi place stele astea pe umăr.

Ce ziceai? Ești membru fondator? Uite de asta mă zbat eu în ultimul an, sa mai vad cât de cât recenzii și oameni ca lumea pe forumul asta. Cred că m-am saturat să ridic multe orașe sau să le resuscitez și asta ca exista asa ziși membrii fondatori

Postat

Ori sunt lup singuratic, ori am tovaras de arme. Nu le accept pe amandoua. :laugh2

 

 

Cred că m-am saturat să ridic multe orașe sau să le resuscitez și asta ca exista asa ziși membrii fondatori

 

Tu si cei care se lupta cu covidul o sa fiti declarati eroi pentru ca va zbateti spre binele nostru.

Acum serios, nu te osteni prea tare, viata trebuie traita fara incrancenare. SI cu cat mai mult sex. :snap

Vizitator vasileblej
Reputație: 0
Postat

Ori sunt lup singuratic, ori am tovaras de arme. Nu le accept pe amandoua. :laugh2

 

Tu si cei care se lupta cu covidul o sa fiti declarati eroi pentru ca va zbateti spre binele nostru.

Acum serios, nu te osteni prea tare, viata trebuie traita fara incrancenare. SI cu cat mai mult sex. :snap

Te las în agonia și pensia ta. Vezi că mai are cineva să îți sufle câte ceva. Doar ești o marionetă. Nu?
Postat

Inca unul dus cu pluta, Esti prajit la creier, fratica! :slap2

Ce plm vorbesti de pensie la adresa mea? Am auzit de pensie, inca nu imi imaginez cum o fi, macar.  Dovada ca MA CONFUZI grav cu altcineva. :laugh2

 

Cred ca erai frustrat tare de ai renuntat la vechiul cont, te stiau toti de handi.

Vizitator vasileblej
Reputație: 0
Postat

Era o aluzie. Stai liniștit sunt conștient ca rade un sfert de secțiune de mine. Dar jumătate de forum râde de tine. :)


Postat

Ce tare, ma stie cel putin juma' de forum! :laugh2 :laugh2 :laugh2

Nu mai debita atatea kkturi, ca nu te baga in seama decat colegul dinamovist  care a jucat la  Chiajna.

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...