Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Tennessee
  • Oras:Tennessee

ti -am dat 5 stele !!!10 sunt in program !!! :laugh2  :laugh2  :laugh2 esti minunata  !!!

mii de scuze pentru aceasta postare formulata gresit ! ceea ce am vrut sa spun este ca Erika este o fata care merita 10 stelute , nu cinci cate se pot da aici . am fost o singura data la ea si mi-a lasat o impresie foarte buna . o respect f mult pentru stilul ei si atitudinea rezervata pe care o are pe forum . o zi buna Erika !

  • Like 3
  • Minus 5
Link spre comentariu

Dragilor,

 

Dupa mult timp am ales sa mai merg si eu la futut si uite asa m-am hotarat sa-ncerc mrejele Erikai. Asa cum s-a tot scris pe aici, Erika este o doamna adevarata, intelegatoare, comunicativa si frumoasa totodata.

Locatia stiuta, foarte bine amenajata, papucei, prosop curat, geluri, etc.

Note - 10 pe linie

Cadoul stiut- 200/ h

 

Va doresc cat mai multe succesuri !!!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

 

Dupa o perioada de pauza de la astfel de servicii, am simtit nevoia sa ma recreez.

 

 Nenumaratele recenzii pozitive m-am convins sa o aleg pe Erika. Ma felicit pentru asta  :laugh2

 

Programat telefonic si da-i viteza la locatia cunoscuta.

 

Nu intru in detalii despre actiune dar pe scurt fata este frumoasa, 100% profi, igena maxima.

 

Comunicarea este punctul forte.

 

De revenit cu siguranta.

 

200 lei ora.

 

Numai bine!

 

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am reusit si eu sa ajung pentru prima oara la Erika acum vreo 2-3 saptamani.


 


Locatia este la intersectia Nerva Traian cu Octavian Goga. Programarea a fost facuta telefonic  dimineata pentru ora pranzului. Parcare nu am gasit chiar usor, dar printre blocuri mai sunt locuri.


 


Erika arata f bine cu niste picioare super.  Actiunea a fost ok, dar nu s-a produs acel celebru click intre mine si Erika, poate ea a fost un pic rece, poate eu un pic cu gandul in alta parte.


Am inceput cu un  ON si continuat cu sex normal protejat in poz lingura. Dupa incalzire al doilea numar a fost in doggy in fata oglinzii apoi un ON unde Erika s-a chinuit un pic (si ajutata de mana destul de mult) sa ma finalizeze. Apreciez insistenta ei avand in vedere ca eu ma resemnasem si ii propusem sa o lasam asa.   


 


GFE: 8 


ON: 8, fara CIM


NP: 9 - f tare oglinda


 


Cadou: 200 pt 1h/2fin

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Nicăieri și oriunde
  • Oras:Nicăieri și oriunde

Am reușit săi fac ai eu o vizita tipei și am rămas plăcut suprins de aspectul fizic . Programare a avut loc telefonic .Este o tipa care ,chiar știe sa te facă sa te simți in largul tău . Este și frumoasa , dar și deșteaptă :D

Comunicarea este punctul ei forte , acest lucru m-a atras cel mai mult la ea!

Nu o sa intru in amănunte dar tipa chiar face o treaba buna, cum se mișcă , e o zâna a artelor sexuale !!!

Locație: 9

Aspect fizic/fata:10++

ON:9

NP:10

GFE:8

Igiena:10+++

Miroase super bine, a floricele de primăvara !!!

Cadou: 200h/2 fin

  • Like 5
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ti-am vazut poza pe situl noului salon de masaj erotic Diosa din Timisoara.

Este o furaciune ? sau ne rezervi o placuta surpriza ?

Nu știu despre ce este vorba, am să verific. Nu lucrez in saloane de masaj erotic si cu atat mai putin in Timișoara. Mulțumesc pentru informație.
  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...