Jump to content

Micky 18 ani - 0726557572

Recommended Posts

Este chestie de gusturi, coane.

Mie unul îmi place.

Tinerețe, îmi plac și țâțele, oral modest, este adevărat, anal fără dificultăți și petrol scos din adâncuri...

Este cam plictisită, adevărat. Trec peste. 

Văd că iar lipsește mult timp.

• Replies 692
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

RECENZIE: Locatie: 8.5 (Theodor Pallady, reper LIDL) Aspect: 8.2 (chip: 8.4, corp: 8, domnisoara simpatica undeva la 1.64 cm, ochi caprui deschisi, ceva kg in plus nederanjant, sani maricei, piele a

link anunt: https://nimfomane.com/forum/topic/159845-micky-0726557572/   Numele meu este Micky, am 18 ani și va astept sa ne distram impreuna. Zona Theodor Pallady.   Oral deep, normal si anal...   Ca

Posted Images

Vă dați cate unii mari  gigolo i  ,   că știți voi care sunt alea frumoase.  "  Nu i frumos ce e frumos,  e frumos ce mi place mie"  

Am vizitat-o și eu pe Micky  ,  din punctul meu de vedere,  este o fată frumușică  și cu servicii bune.  

Dacă un coleg spune că a fost mulțumit , vi tu marele futacios să spui că  are comision ori nu prea a văzut femei .   

On 9/10/2021 at 10:45 PM, gyovanygica said:

Cred că începe de luni. Astăzi a vazut activitate intensă de igienizare prin apartament și apropo a fost schimbat prosopul albastru cu unul cărămiziu!

Aștept cu nerăbdare. 

• 4 weeks later...